گرشاسبی: برای علی عسگری متاسفم
۲۲۸۷۱۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۵
۱۹۴۱۱ 
عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برای علی عسگری متأسفم که به جای اینکه فکرش به بازی کردن باشد حرف‌های بی‌ربط می‌زند.
خبرگزاری فارس: حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌و گویی در خصوص جلسه امروزش در استانداری تهران گفت: نشست هماهنگی بحث اعتبارات عمرانی پروژه‌های نیمه تمام استان تهران امروز برگزار شد که در این جلسه شرکت داشتم.

وی ادامه داد: متاسفانه در چند سال اخیر شاهد بودیم که ورزش در استان تهران رکود داشت و قرار است کمیته‌ای تشکیل شود که من به عنوان دبیر این کمیته فعالیت خواهم کرد و معاونان وزیر ورزش و استاندار تهران عضو این کمیته خواهند بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خاطرنشان کرد: در این کمیته اعتباراتی که از استانداری و وزارت ورزش کمک می‌شود را هماهنگ می‌کنیم تا بتوانیم بخش عمده‌ای از کارها را پیش ببریم. قرار است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال 94 ، 20 پروژه عمرانی را به افتتاح برسانیم و این کار به تناوب انجام خواهد شد. ما 95 پروژه عمرانی داریم که تا پایان سال قصد داریم 20 پروژه را افتتاح کنیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود اسپانسر این باشگاه مشخص شده اظهار داشت: دو سه پیشنهاد وجود دارد که ما در حال بررسی شرایط آن‌ها هستیم. قرار است در اولین جلسه هیأت مدیره که تشکیل می‌شود درباره اسپانسر بحث،‌ بررسی و انتخاب صورت بگیرد. ما منتظر هستیم که علی اکبر طاهری مطالب مورد نظر را جمع‌آوری کند تا جلسه هیأت مدیره را تشکیل دهیم و درباره انتخاب اسپانسر صحبت کنیم چرا که خودمان هم عجله داریم.

گرشاسبی در مورد اینکه آیا برای انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبتی صورت گرفته یا نه اظهار داشت: روی انتخاب مدیرعامل صحبت و بحثی صورت نگرفته است. در حال حاضر هم علی اکبر طاهری نقش مدیرعامل را در باشگاه ایفا می‌کند و همه اعضای هیأت مدیره از عملکرد او رضایت دارند و مشکلی هم در این خصوص وجود ندارد لذا خود طاهری مدیرعامل می‌شود.

وی در مورد اظهارات حمیدرضا علی عسگری بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که در مصاحبه‌ای ادعا کرده طاهری به دنبال برکناری برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس است گفت: برای چنین بازیکنی متاسفم که به جای اینکه فکرش به بازی باشد حرف‌های بی‌ربط می‌زند. جای تعجب نیست که این گونه بازیکنان به هیچ جا نرسند چرا که یاد گرفته‌اند دخالت کنند و حرف‌های غیر فنی بزنند و این اصلاً زیبنده نیست.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ادامه داد: برانکو هرچه خواسته همه اعضای هیأت مدیره بخصوص طاهری تلاش کرده‌ایم که فراهم شود که البته اصول هم همین را می‌گوید. به هر حال هیأت مدیره یا برانکو را قبول دارد یا ندارد، اگر قبول ندارد که نباید با او همکاری کنند و اگر هم با او همکاری می‌کنند این به آن معناست که سرمربی تیم را قبول دارند. در همین راستا با همه محدودیت‌های مالی که در فوتبال ما و به تبع آن پرسپولیس وجود دارد خواسته‌های برانکو را عملیاتی کردیم. به طور مثال اردوی خارج از کشور برگزار کردیم و بازیکنان مورد نظر سرمربی تیم جذب شدند. این گونه صحبت‌ها در شأن باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نیست اما متاسفانه در گذشته در این باشگاه همه چیز قاطی شده و الان شاهد هستیم که هر کس به خودش اجازه می‌دهد درباره پرسپولیس حرف‌های نامربوط بزند و این معضل باشگاه پرسپولیس است.

گرشاسبی در پایان درباره جلسه روز گذشته‌اش با مدیران عامل باشگاه‌های تهرانی گفت: به جز باشگاه راه‌آهن که وضعیتش مشخص نبود مدیران عامل باشگاه‌های تهرانی در جلسه ما حاضر شدند و ما به آن‌ها اعلام کردیم که چتر حمایتی اداره کل ورزش استان تهران بر روی سر آن‌هاست. حاضرین در جلسه و حتی حبیب‌الله شیرازی رئیس هیأت فوتبال استان هم اذعان داشتند که برای اولین بار است چنین جلسه خوبی برگزار می‌شود. در این جلسه نظرات طرفین مطرح شد و وظیفه ماست که خواسته‌های آن‌ها را پی‌گیر باشیم تا ان‌شاءالله تهران این فصل نماینده‌های قدرتمندی در لیگ برتر داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج