تمرینات صبا یک روز در قم برگزار می‏‌‏شود
۲۲۸۷۱۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۱
۲۰۴۲۸ 
سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: با توجه به اینکه اکثر بازیکنان تیم صبا ساکن تهران و کرج هستند تمرینات صبا فقط یک روز در قم برگزار می‏‌‏شود و امیدواریم که مردم قم نیز از تیم حمایت داشته باشند.
خبرگزاری فارس: علی دایی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اهواز در نخستین هفته لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور طی سخنانی اظهار کرد: رسانه‌ها در کمک به پیشرفت صبا نقش مهمی دارند و ما نیز تا آنجا که توان داشته باشیم در خدمت فوتبال قم و تیم صبا خواهیم بود.

وی ادامه داد: بازی با استقلال اهواز برای ما بسیار مهم است و تیم صبا خیلی دیر جمع شد و دو یا سه بازیکن پنج جلسه بیشتر با ما تمرین نکردند و بازیکنان دیگر نیز دو هفته بیشتر تمرین نکردند.

سرمربی تیم صبای قم اضافه کرد: صبا در یارگیری بهترین عملکرد را داشت و بازیکنان مورد نیاز به لیست ما اضافه شدند و باید در کارشان تمرکز کنند.

دایی بیان کرد: تیم دیر بسته شده است و زمان کافی نداشته‌ایم، اما از لحاظ بدنی و گروهی مشکل خواهیم داشت؛ قول می‌دهم که برای برد به زمین می‌رویم و به دنبال بهانه نیستیم و تمام سعی‌مان را می‌کنیم که لیگ را خوب شروع کنیم.

وی تبیین کرد: باید بیشتر تمرین و تمرکز کنیم تا جایی که بتوانیم به نتایج خوبی برسیم؛ بازی فردا برای ما و استقلال اهواز که بعد از سال‌ها به لیگ برتر آمده است از اهمیت زیادی برخوردار است.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم عنوان کرد: شناخت چندانی از تیم استقلال اهواز نداریم و یک بازی دوستانه آنها را دیده‌ایم و تنها بازی که بدون شناخت بازی به زمین می‌رویم بازی فردا خواهد بود، اما هدف ما این است که گام اول را محکم برداریم.

دایی افزود: به کمک و حمایت مردم قم نیاز داریم؛ تیم‌های شهرستانی که در چند سال اخیر نتیجه گرفته‌اند استادیوم‌های آنها پر بوده و مردم شهرشان از آنها حمایت کرده‌اند.

وی متذکر شد: اگر هماهنگی خوبی با مردم داشته باشیم و از حمایت آنها نیز برخوردار شویم قطعاً به موفقیت می‌رسیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم عنوان داشت: اگر یک ماه و نیم قبل تیم را بسته بودیم شاید از قهرمانی می‌توانستیم سخن بگوییم، اما در هفته‌های اول اگر بتوانیم نتیجه بگیریم قطعاً مدعی خواهیم شد.

وی عنوان کرد: به غیر از دو بازیکن جوان که تیم ما دارد همه بازیکنان ساکن تهران و کرج هستند؛ سال قبل هم که نتوانست تیم نتیجه بگیرد این بود که بازیکنان هر روز این مسیر را طی می‌کردند.

سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: تمرینات هفته‌ای یک روز فقط در قم برگزار خواهد شد و مردم نیز می‌توانند در تمرینات حاضر شوند و تیم را حمایت کنند.

وی ادامه داد: می‌توانم بگویم این تیم در سه روز بسته شد و با بازیکنان بزرگی به توافق رسیدیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج