پشت پرده سفرهای سیاسی احمدی نژاد
۲۲۸۸۰۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۰
۲۳۳۰۰ 
عزیزی فارسانی نماینده مجلس گفت: محمود احمدي‌نژاد قصد دارد با سفر به چنين مناطقي ميزان محبوبيت و مقبوليت فعلي خود در مناطق محروم را بسنجد. مناطقي كه هشت سال تمام به بهانه دفاع از آنها هر كاري مي‌كرد.
روزنامه اعتماد در گفت وگو با عزیزی فارسانی نماینده مجلس که احمدی نژاد در سفر اخیرش به چهارمحال به حوزه انتخابیه او رفته است،نوشت:

* محمود احمدي‌نژاد قصد دارد با سفر به چنين مناطقي ميزان محبوبيت و مقبوليت فعلي خود در مناطق محروم را بسنجد. مناطقي كه هشت سال تمام به بهانه دفاع از آنها هر كاري مي‌كرد.

* طيف دعوت‌كنندگان آقاي احمدي‌نژاد خيلي مشخص نيست، چون عموما اين كارها را به نام جمعي از مردم انجام مي‌دهند. به عبارتي دارند خودشان را پشت كلمه سنگين و فراگير «مردم» پنهان مي‌كنند. اما به هر حال بر اساس اطلاعي كه داريم برخي اعضا و نزديكان جبهه پايداري در استان بودند كه آقاي احمدي‌نژاد را دعوت كردند. يك سري ديگر هم كه در اين دعوت و سفر نقش داشتند برخي دوستان و همفكران سياسي آقاي احمدي‌نژاد در استان بودند.

* از  مقامات قبلي استان و حتي خارج از استان هم بودند. به هر حال تعداد زيادي از اينها با آمدن دولت آقاي روحاني از كار اجرايي و مديريت كلان استان و شهرستان كنار رفتند و الان هم در پي‌ باز كردن راهي براي بازگشت مي‌گردند. اينها به‌طور معمول الان كه پست سياسي و اجرايي خاصي ندارند خود را فعال سياسي معرفي مي‌كنند.

* معتقدم آقاي احمدي‌نژاد بايد در اين سفر پيش از هر چيز درباره خرابي‌هايي كه سوء‌مديريت دولت و مديران او روي دست مردم گذاشت توضيح مي‌داد تا اينكه برود و ميتينگ سياسي ترتيب دهد. آن چيزي كه واقعا وجود داشت اين بود كه استقبال سرد و آرامي از آقاي احمدي‌نژاد صورت گرفته بود.

با اينكه طيف هواداران استقبال‌كننده از آقاي احمدي‌نژاد چندان پرتعداد نبود اما هيچيك از منتقدان و مخالفان ايشان در پي‌به حاشيه كشاندن مراسم بر نيامد و مراسم هم بدون تنش و حاشيه خاصي برگزار شده بود كه البته اين وظيفه همگان است. يعني هر چه باشد و ما هر نظري درباره آقاي احمدي‌نژاد داشته باشيم، به هر حال ايشان هم حق دارد كه در مراسم مد نظر خودش حاضر شود و حرفش را بزند. اين اصلا مشكلي نيست. فقط‌اي كاش اين فضا براي همه فراهم مي‌شد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:01 - 1394/05/08
ان شاء الله که دوباره برای ریاست جمهوری کاندید شود و انتخاب شود و همیشه در راه راست قدم بردارد و ولایت مدار باشد بهترین گزینه روی میز است برای ریاست جمهوری و آمریکا ستیزی و پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی
درود بر احمدی نژاد خدمت گزار مردم
پاسخ ها
yas
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
زهی خیال باطل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:41 - 1394/05/08
خیلی دوسش داریم رئیس جمهور خوبی بود ایشالا همیشه موفق باشه تو کاراش
ROMANIA
11:56 - 1394/05/08
ای کاش در دولت بی ظرفیت اقای احمدی نژاد هم از این فرصت های سیاسی به احزاب و افکار مخالف وی داده می شد اکنون ایشان در مدرسه ی دولت اعتدال روحانی الفبای مملکتداری و سعه ی صدر را به خوبی یاد میگیرد ذکات العلم نشره
ROMANIA
12:00 - 1394/05/08
اگر هیچ کس نداند (که همه میدانند) که طی هشت سال چه بر سر این مملکت از نظر سیاست داخل وبین الملل واقتصاد و اخلاق جامعه وفرهنگ و.....آمده احمد نژاد میداند واو منتظر بود یکی بگوید آخه با چه حساب وقانونی اینهمه خرابکری کرده ای .؟ امّا دید مثل اینکه حساب کتابی تو کار نیست پیش خودش گفته بد نیست که باز مشغول شویم در نتیجه شروع به فعالیت کرده. ولی مردم حواسشان جمع است
ROMANIA
12:51 - 1394/05/08
مطلبی نبود که غیر قابل انتشار باشد پس چرا منتشر نمیکنید حتما باید تعریف از احمدی نژاد باشد۰ علوی۰
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:27 - 1394/05/08
جالبه تکرار حرف احمدی نژاد غیر قابل انتشار هست ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:08 - 1394/05/10
بابا باز این ملت چقدر از فرهنگ و اطلاعات باید فقیر باشند با این همه اختلاس و چپاول وسایر........ فکر احمدی نژاد هستند ای دل قافل.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:17 - 1394/05/10
متأسفم برای کسانی که با رو شدن اختلاسها ی دولت احمدی نژاد باز هم از او حمایت می کنند. و هشت سال تحریم و فلاکت افتادن مردم مناطق محروم و کم درآمد
پاسخ ها
محمدرضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
من احمدی نژادی نیستم ولی یکم با منطق حرف بزنید آخه چه ربطی به احمدی نژاد داشت!
نوح هم پیامبر خدا بود و پسرش کافر شد خدا اومد یقه نوح رو گرفت؟! توی این دولت هم هر اتفاقی بیفته باید بندازیم گردن روحانی؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:29 - 1394/05/10
آقای فارسانی عزیز شما در مجلس برای این کلمه سنگین« مردم » چکار کردید؟؟چه دردی از مردم دوا فرمودید؟؟؟
لطفا اینقدر غصه آینده و احمدی نژاد رو نخورید خدا نکرده بیمار می شوید و نمی توانید به مردم خدمت کنید...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:38 - 1394/05/10
حالا احمدی نزاد و بقولی ان همه اختلاس نیست...ببینیم وضع مردم بهتر میشود یا همچنان نان مردم رو به افزایش است؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:07 - 1394/05/10
فقط احمدی نژاد عشقه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج