صدور کارت کتابخانه برای جغد! +عکس
۲۲۸۸۳۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲
۱۳۴۷۵ 
کم پیش می‌آید از کسی به خاطر کار و خدماتی که انجام می‌دهد با اعطای یک کارت کتابخانه قدردانی شود مخصوصاً اگر آن شخص یک جغد باشد! Yoda جغدی است که دوبار در هفته همراه با صاحبش به محوطه‌ی دانشگاه شهر Bath در انگلستان می‌آید تا مرغ‌های دریایی مزاحم را فراری دهد.
وبسایت نوچه - آرزو مقدس: کم پیش می‌آید از کسی به خاطر کار و خدماتی که انجام می‌دهد با اعطای یک کارت کتابخانه قدردانی شود مخصوصاً اگر آن شخص یک جغد باشد! Yoda جغدی است که دوبار در هفته همراه با صاحبش به محوطه‌ی دانشگاه شهر Bath در انگلستان می‌آید تا مرغ‌های دریایی مزاحم را فراری دهد. حالا این پرنده‌ی هفت ساله می‌تواند هر وقت حوصله‌اش از کار روزانه سر رفت یا بعد از پایان ساعت کاری خود به کتابخانه برود و در مورد پرندگان و جغدهای دانا و معروف دیگر مطالعه کند!

صدور کارت کتابخانه برای جغد زحمتکش

مسئولین این دانشگاه، Yoda را به عنوان شیوه‌ای بی‌خطر برای دور کردن مرغان دریایی که در قسمت‌های مختلف دانشگاه لانه می‌کنند به کار گرفته‌اند و از زمانی که این جغد کار خود را آغاز کرده، مزاحمت مرغ‌های دریایی در محوطه‌ی این دانشگاه به شدت کاهش یافته است. به همین دلیل تیم مدیریت کتابخانه‌های دانشگاه Bath به پاس زحمات بی‌دریغ این جغد زحمتکش یک کارت استفاده از کتابخانه را برای او صادر کرده‌اند.

صدور کارت کتابخانه برای جغد زحمتکش
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1394/05/10
چه خوشگل و نازه بوس بوس....واونه ی گروهی مردم که این جاندار زیبا و دانا رو بد شگون می دونند مردمی هم هستندکه با این پرنده ی با هوش دوست و همراهند و سر از ویرانه و خرابه هم درنیاوردن :]
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج