ارائه آمار دروغ به 60 میلیون ایرانی در تلویزیون
۲۲۸۸۶۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
۴۲۲۱۱ 
حجت الاسلام ناصر نقویان در این خصوص افزود که در تلویزیون و مقابل چشمان 60 میلیون انسان آمدند و آمار دروغ دادند و بعد چند سال حقایق در حال آشکار شدن است و در خبرها می خوانیم: اختلاس شده، دزدی شده و حتی کار به دزدیدن دکل نفتی رسیده است.
خبرآنلاین: استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به حوادث روز کشور گفت: متاسفانه برخی با عربده کشی در مجلس، آبروی ملت را می برند.

حجت الاسلام ناصر نقویان در حسینیه علیای سرده تفت واقع در یزد در سخنان خود به صراحت آیات قرآن کریم مبنی بر قطعی بودن مرگ پرداخت و گفت: خبر قطعی در زندگی هر فردی، مرگ است و مابقی اخبار ممکن یا محتمل است.

وی با اشاره به فرموده خداوند خطاب به پیغمبر که تو خواهی مُرد، تصریح کرد: هنگامی که این خبر برای پیامبر قطعی است، ما باید حساب کار خود را داشته باشیم.

این خطیب سرشناس در این میان به بیان مثالی پرداخت و گفت: آقای رئیس جمهور یک ماه قبل انتخابات دنبال من فرستادند و از من خواستند ایشان را در امر انتخابات کمک کنم، من این خواست رو بخاطر حضور در کسوت روحانیت و سیاسی نبودن، نپذیرفتم. ایشان در آن تماس، پیروزی خود را قطعی نمی دانست ولی در نهایت پیروز شد.

نقویان با اشاره به سخنان آیت ا... جوادی آملی مبنی بر اینکه عالم مانند آدم معده دارد و شاخص آن صداقت است، تصریح کرد: اگر غذایی مسموم ولو بهترین و خوشمزه ترین غذا باشد را میل کنیم، معده واکنش عملی نشان می دهد، عالم نیز همینطور است، اگر انسان بخواهد با حقه بازی سر مردم را گرم کند، روزی حقایق آشکار خواهد شد.

وی در این خصوص افزود که در تلویزیون و مقابل چشمان 60 میلیون انسان آمدند و آمار دروغ دادند و بعد چند سال حقایق در حال آشکار شدن است و در خبرها می خوانیم: اختلاس شده، دزدی شده و حتی کار به دزدیدن دکل نفتی رسیده است.

ناصر نقویان گفت: محال است کسی با دروغ گفتن و حقه بازی و کلاه گذاشتن بر سر مردم، بتواند در بین مردم محبوبیت کسب کند.

حجت الاسلام نقویان با اشاره به دلواپسی عده ای نسبت به توافق ایران با 5+1 گفت: متاسفانه این عده همه مشکلات کشور از جمله فقر، بیکاری و فحشاف دروغ و چاپلوسی را رها کرده اند و دلواپس مسائل هسته ای شده اند، در حالیکه رهبری شجاع داریم که اوضاع را رصد می کند.

این خطیب شهیر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آنها که ادعای ولایتمداری دارند، آمدند از بنده فیلمی درست کردند و در شبکه مجازی منتشر کردند، در حالیکه بحث من درباره خوردن و بردن های یک عده ای بود، البته بنده اعلام کردم کلیپ جعلی است، نیروهای ما که ریگی را از آسمان به روی زمین آوردند بیایند و عوامل تهیه آن فیلم را شناسایی کنند.

وی همچنین خطاب به این مدعیان ولایتمداری گفت: رهبر انقلاب چندین سال درخصوص فقر و فساد و تبعیض هشدار دادند، حال بیایید و عملکرد خود را در سال های گذشته عنوان کنید.

ناصر نقویان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوادث روز کشور هم گریزی زد و گفت: متاسفانه برخی با عربده کشی در مجلس آبروی ملت را می برند.

وی در پایان سخنان با اظهار تاسف از اینکه قرآن کتاب راهنمای زندگی و سرور زندگی، به نغمه مرگ تبدیل شده است، گفت: هرگاه از بلندگوهای شهر قرآن پخش شود، اذهان به سمت فوت یک فرد می رود. اگرچه که پیامبر هم مهجوریت قرآن را پس از در اختیار گرفتن مسلمانان، خبر داده بود.

نقویان با اشاره به سخن دکتر شریعتی مبنی بر اینکه خدایا چگونه زندگی را به من بیاموز، من چگونه مردن را خواهم آموخت، گفت: باید چگونه مردن را هم از قرآن آموخت چراکه بسیاری قرآن خوان و مسلمان بودند ولی بد مردند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1394/05/08
درودبراستادعزیزجناب آقای نقویان...مثل معروفیست : ماه هیچوقت زیرابرنمیماند
پاسخ ها
شیما
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
آقای نقویان کدوم یکیه ؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1394/05/08
حرف حساب جواب ندارد واگر داشته باشد باید گفت درود برانسان فهیم که حرف دل ما را زدند
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1394/05/08
درود بر نقویان درود بر کسانی که چشم بینا دارند هوش بالا و عالی دارند و خوب و بد رو از هم تشخیص میدهند نه مثل بعضی ها هنوز اقایان در دولت گذشته را پاک پاک و مبرا میدانند
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1394/05/09
سلام
واقعآسیاست دردنیای کنونی چه مضحک ومسخره است .
چیزی نگویم بهتراست .
United States
04:46 - 1394/05/09
جانا نفست گرم
بالاخره حرف اکثریت مردم از زبان این استاد اعلام شد .
شرمتان باد زبد عهدی خویش !
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1394/05/10
خوبیه سیاسی نیست اگه بود چی میگفت و چکار می کرد؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1394/05/10
سلام
مطمئنی که پیشنهاد شده و رد کردی به قول دوستمون خوبه سیاسی نیستی اگه نه که ...
شما هم روی واقعی رو نشون بده ...
اندکی صبر سحر نزدیک است
Germany
14:05 - 1394/05/10
چی حقیقت داره که صدا و سیما اخبارش حقیقت داشته باشه!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج