ارواح در خانه «دمی مور»!
۲۲۸۸۹۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲
۱۶۲۶۰ 
پیدا شدن جسد مرد جوانی در خانه «دمی مور» باعث دردسر او شده است. حالا «پاری مچ» نوشته که مور تصمیم گرفته هر چه سریع تر این خانه را که در بورلی هیلز قرار دارد بفروشد.
مجله اینترنتی برترین هاروزنامه هفت صبح: پیدا شدن جسد مرد جوانی در خانه «دمی مور» باعث دردسر او شده است. حالا «پاری مچ» نوشته که مور تصمیم گرفته هر چه سریع تر این خانه را که در بورلی هیلز قرار دارد بفروشد.

مور گفته است که تصور می کند این خانه - که در سال 2003 با «اشتون کوچر» همسر سابقش خریده است - برای او بدشانسی می آورد. او به دوستانش گفته هیچ وقت در استخر خانه ای که جوانی 19 ساله در آن غرق شده است شنا نخواهد کرد. این بازیگر 52 ساله هنوز و پس از آن اتفاق تلخ نتوانسته به خانه اش برگردد.

ارواح در خانه دمی مور

یک منبع آگاه گفته است سه دختر مور که در این خانه میهمانی های خود را برگزار می کردند نیز همچون مادرشان فکر می کنند: «مور فکر می کند که این خانه جو بدی دارد. هیچ کس دلش نمی خواهد در خانه ای زندگی کند که کسی در آن مرده است. دخترانش هم در این خانه بسیار ناراحت هستند و دیگر نمی خواهند میهمانی هایشان را اطراف استخری برگزار کنند که مردی در آن جان باخته است.»

برآورد می شود این خانه بیش از 7 میلیون یورو قیمت دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج