چه خودروهایی بیشترین فروش را دارند؟
۲۲۸۹۴۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
۲۵۲۴۱ 
هم اکنون در بازار خودرو بیشتر مردم فروشنده شده اند و میل به خریدکاهش یافته است.
عصر ایران: هم اکنون در بازار خودرو بیشتر مردم فروشنده شده اند و میل به خریدکاهش یافته است.

نایب رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل تهران با اعلام این مطلب افزود: هم اکنون بازار خودرو با رکود کامل مواجه است به طوری که هم اکنون بسیاری از مردم فقط به قصد فروش خودروی خود به نمایشگاه های خودرو مراجعه کرده و میل به خرید بسیار کم است.

غلامحسین قاسمیان در پاسخ به سؤالی مبنی بر پیش بینی از وضعیت خودرو در کشور واین که  آیا باز هم با کاهش قیمت در بازار مواجه می شویم یا خیر؟ گفت: قیمت خودرو هم اکنون بیشترین کاهش را یافته است و فکر نمی کنم تا حداقل چندین ماه آینده تغییری در قیمت خودرو داشته باشیم.

قاسمیان در مورد وضعیت خودروهای خارجی هم گفت: در زمینه خودروهای خارجی هم اکنون بیشترین کاهش قیمت رخ داده است . همچنین به دلیل اینکه قیمت خودروهای خارجی تابع قیمت ارز است و در این مورد نیز با کاهش مواجه نبودیم لذا فکر نمی کنم در این خودروها هم با کاهش بیش از این قیمت مواجه شویم.

قاسمیان در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه با توجه با شرایط رکود بیشترین خودرویی که در این بازار خرید و فروش شده است چیست گفت: هم اکنون بازار با شرایط کامل رکود مواجه شده است ولی در همین بازار خودروهای  پراید و پژو 206 نسبت به بقیه خودروها فروش بیشتری داشته اند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:47 - 1394/05/08
درود به مردم فهمیده که نمیخرند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:51 - 1394/05/09
جون مادرتون نخرید،یاد اون روزای تحریم بیوفتید که چه بلایی سر مردم اوردن،روز روز انتقامه نخرید تا سزای کارشونو ببینن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج