احمدی‌ نژاد: پیروزی انتظار ما را می‌کشد
۲۲۸۹۷۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
۳۷۸۴۸ 
احمدی نژاد گفت: آینده بسیار روشن است و پیروزی انتظار ما را می‌کشد. هر روز که در مسیر ارزش‌ها و آرمان‌های امام (ره) حرکت می‌کنیم، پیروز هستیم و پیروزی چیزی جز این نیست، باید دست به دست هم بدهیم و کمی حوصله کنیم، خواهیم دید اگر مقداری دل بدهیم به خط امام (ره) چه ثمراتی خواهد داشت.
خبرگزاری ایلنا: محمود احمدی‌نژاد در افتتاحیه نشست سراسری تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و امام (ره) با بیان اینکه انقلاب اسلامی و بزرگترین دستاورد عینی آن، جمهوری اسلامی بر اساس مبانی و تئوری مشخصی شکل گرفته است، گفت: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران متکی بر مبانی بسیار مستحکم و قابل دفاع است. مبانی انقلاب را اصطلاحا خط امام (ره) می‌نامیم، خط امام همان آرمان‌ها و مبانی انقلاب و حقیقت اسلام ناب محمدی (ص) است.

 احمدی نژاد در ادامه با طرح این پرسش که چرا باید خط امام و مبانی انقلاب را دائما بازخوانی و به روزرسانی کنیم، افزود: اگر به روز نباشیم، اقدامات و برنامه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی‌مان بی پایه و بنیان می‌شود و سرگشتگی پدید می‌آید و هرکس به یک سو می‌رود و حجم بسیار زیادی از ادعاهای متناقض و متضاد و در نقطه مقابل هم، همگی به اسم امام (ره) و انقلاب مطرح می‌شود.

رئیس دولت‌های نهم و دهم تاکید کرد: مبانی و آرمان ها باید به طور دائم بازخوانی و بروزرسانی شود تا هدف از آن یعنی نهادینه کردن این مبانی محقق شود، در غیر این صورت دچار حیرت و سرگشتگی و در نهایت فراموشی آرمان‌هایمان خواهیم شد.

احمدی نژاد دومین دلیل بازخوانی مبانی انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام (ره) را مقابله با طراحی دشمنان برای زدن خط امام (ره) دانست و افزود: ما در فضایی آرام، مطمئن و بدون دشمن به سر نمی‌بریم که برخی‌ها خیال کنند اگر سستی و غفلتی کردیم اشکال مهمی پیش نمی‌آید و بعدا می‌توان آن را جبران کرد. دشمنان قسم خورده، با انگیزه‌های شیطانی در کمین نشسته‌اند تا مبانی انقلاب را نابود کنند.

وی در همین زمینه اضافه کرد: دشمنان در ابتدای پیروزی انقلاب کوشیدند اصل انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را نابود کنند و امروز هم به دنبال زدن ریشه انقلاب یعنی تخریب اندیشه های ناب امام خمینی (ره) هستند که اگر در این راه موفق شوند، حیات و موجودیت ملت مسلمان و انقلابی ایران را به خطر می اندازند.

رئیس دولت های نهم و دهم با بیان اینکه دشمنان با طراحی بسیار پیچیده و خباثت آمیز، هجمه‌ای گسترده و همه جانبه علیه امام و خط امام به راه انداخته‌اند، گفت: تقاضای من این است که از این به بعد مواضعی را که در فضای کشور و فضای بین‌الملل مطرح می‌شود، با مواضع امام تطبیق بدهید، خواهید دید که تمام اندیشه‌های امام (ره) زیر سنگین‌ترین بمباران‌ها قرار دارد، حتی اسم امام را می‌آورند و ایشان را تکریم می‌کنند اما در عمل نابودی اندیشه‌های او را دنبال می‌کنند.

احمدی‌نژاد با اشاره به بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، تصریح کرد: رهبری عزیز در این سخنرانی فرمودند اگر دشمنان بتوانند اندیشه‌های امام را کنار بزنند، ملت ایران سیلی خواهد خورد که تعبیر بسیار درستی است که نشان می‌دهد به درستی برنامه دشمن را تشخیص داده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مهمترین ماموریت‌های انقلابیون اصیل، تبیین و بازخوانی آرمان‌های انقلاب است، خاطرنشان کرد: همه مشکلات ما ناشی از فاصله گرفتن از خط امام (ره) و راه نورانی ایشان است. اندیشه‌های امام سند بالادستی است، اگر سند بالادستی را فراموش کنیم، از مسیر خارج خواهیم شد و وقتی از مسیر خارج شویم دیگر فرقی نمی‌کند که به کدام سو حرکت می‌کنیم.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه‌های استانی برای بازخوانی آرمان‌های امام، گفت: وقتی می‌گوییم ماموریت اصلی انقلابیون بازخوانی مبانی انقلاب و آرمان‌های امام است، بدین معنی نیست که نسبت به مسائل روز سیاسی و دیگر رسالت‌های یک انسان انقلابی بی‌اعتنا هستیم، اما باید بدانیم که اگر بازخوانی مبانی انقلاب باشد، همه چیز هست و می‌توان برخی خلل‌ها را جبران کرد، اما اگر آرمان‌ها فراموش شود، همه چیز را از دست خواهیم داد.

احمدی‌نژاد افزود: با امید به خدا و با همدلی و همراهی یکدیگر باید یک موج فرهنگی را برای بازگشت به خط امام (ره) و تبیین و تبلیغ آرمان‌های امام در کشور پایه‌گذاری کنیم. متاسفانه انقدر مسائل سیاسی روزمره و مشغله‌های سیاسی درست کرده‌اند که کسی فرصت نمی‌کند به مبانی و اندیشه‌های امام فکر کند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه در اینجا قرار نیست پاسخ هجمه‌های گسترده به دولت‌های نهم و دهم را بدهیم، گفت: امروز هرکس در وجودش انگیزه نادرستی دارد، بهانه‌ای پیدا می‌کند برای هجمه و توهین به دولت‌های نهم و دهم، هر کس هرچه در دست دارد، می‌زند، یک نفر سنگ و دیگری لگد می‌زند، یکی با شمشیر و دیگری با نیزه می‌زند، در واقع از ۶ جهت هجوم آورده‌اند.

رئیس دولت‌های نهم و دهم علت اصلی هجمه‌ها و فشارهای وارده به دولت‌های نهم و دهم را ایستادگی بر مبانی انقلاب و کوتاه نیامدن از آرمان‌ها ذکر کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب دو علت را برای حمله به دولت‌های نهم و دهم ذکر کرده‌اند که در آخرین دیدارشان با هیات دولت دهم نیز این دو مورد را متذکر شدند؛ یکی زنده کردن ارزش‌های انقلاب و سردست گرفتن آن‌ها و دیگری خدمت به مردم. ما معتقد نیستیم کامل بودیم و صد در صد توانستیم آرمان‌ها را حفظ کنیم، اما برگ سبزی بود تحفه درویش و با همه توانمان روی آرمان‌ها ایستادیم.

رئیس جمهور سابق با بیان اینکه ما موجودیتی نداریم الا به همان میزانی که در مسیر امام عصر (عج) قدم برمی‌داریم، تاکید کرد: در دنیا خیلی‌ها از عدالت و آزادی سخن گفتند اما در عمل پوست مردم را کندند، امروز می‌بینیم چه خفقانی در جهان وجود دارد. با این وجود، آینده بسیار روشن است و پیروزی انتظار ما را می‌کشد. هر روز که در مسیر ارزش‌ها و آرمان‌های امام (ره) حرکت می‌کنیم، پیروز هستیم و پیروزی چیزی جز این نیست، باید دست به دست هم بدهیم و کمی حوصله کنیم، خواهیم دید اگر مقداری دل بدهیم به خط امام (ره) چه ثمراتی خواهد داشت.

وی با تاکید بر ایستادگی بر باورهای امام، گفت: ما اهل دعوا و فحاشی نیستیم، این اعمال متعلق به عقب افتاده‌های تاریخ است، ما به کسی جز آمریکا هجمه نمی‌کنیم. امام و رهبری فرمودند حواستان باشد که با چه کسی طرفیم، معلوم است که خیلی‌ها را دشمن جلو می‌اندازد و برخی‌ها هم به انگیزه‌ها و بهانه‌های مختلف وارد می‌شوند اما نباید فراموش کرد که دشمن ما آمریکاست.

احمدی‌نژاد با اشاره به تشدید دامنه دشمنی و کینه‌ورزی نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل علیه انقلاب اسلامی افزود: هر بار که شبکه‌های استکباری را باز می‌کنیم و می‌بینیم مشغول فحاشی به ما هستند، خدا را شکر می‌کنیم، آن‌ها تصور می‌کنند که ما از این مساله ناراحتیم در حالی که خدا را به سبب دشمنی آنان سپاسگزاریم.

رئیس جمهور سابق با تاکید بر آینده روشن انقلاب اسلامی تصریح کرد: درست است که مسیر پر پیچ و خم و سرشار از موانع و توطئه‌ها را می‌گذارنیم اما مهم آن است که در مسیر درست و به سمت هدف روشن حرکت کنیم.

 احمدی‌نژاد به دیدار خود با رهبرمعظم انقلاب اسلامی برای پیگیری بازخوانی و تبیین آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: زمانی خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدم و برنامه بازخوانی آرمان‌های امام (ره) و انقلاب را خدمت ایشان عرض کردم، ایشان راهنمایی‌ها و رهنمودهایی را بیان فرمودند و در نتیجه، این بازخوانی تکلیف بنده شد. اما وقتی رهبر معظم انقلاب در یک سخنرانی عمومی مساله بازخوانی آرمان‌های امام را مطرح کردند، این مساله برای هر کسی که سخنان رهبر معظم انقلاب را شنیده است، تکلیف‌آور است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 54
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:42 - 1394/05/08
الکی میگه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۹
کاش یکی این اخمدی نژاد را ساکت میکرد که دیگه اصلا اسمشو نشنویم چه برسه به صداش و حرفاش
ROMANIA
15:07 - 1394/05/08
دیگه استفاده ابزاری از اسم ها و گوگولی کردن دلار و دکل و احساس مدیریت جهانی و پیروزی قدیمی و کلیشه ای شده دیروز مجلس ازت شکایت کرد!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:08 - 1394/05/08
آقای احمدی نژاد کسانی که تیشه به ریشه ات زدند همین دزدانی هستند که دور خودت جمع کرده ای نه دشمن ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:11 - 1394/05/08
خخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:12 - 1394/05/08
کلی خندیدم به تیتر خبر
ROMANIA
15:12 - 1394/05/08
بیخیال این شو به مردم خدمت کنی نمیخوایم به خدا بسه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:16 - 1394/05/08
احمدي نژاد آدمو ياد شخصيت " دن كيشوت " اثر سروانتس ميندازه ..... واقعا شباهتش به دن كيشوت خيلي زياده.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:19 - 1394/05/08
چی بگم والله
خدا راه بده به راست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:25 - 1394/05/08
خدا ب خیر کنه هر کاری احمدی وارد شد خرابکاری کرد
البته من اینو تا اخر نخوندم چون حرفاش ب درد من نمیخوره فقط امیدوارم دیگه وارد کاری درگیری و...نشه این بزرگوار
از احمدی زیاد ب ما رسیده
ROMANIA
15:27 - 1394/05/08
پیروزی تو و دوستانت یعنی خالی شدن و بدبخت تر شدن مردم کافی نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:30 - 1394/05/08
ما اهل دعوا و فحاشی نیستیم، این اعمال متعلق به عقب افتاده‌های تاریخ است....
این یکی راخوب اومدی واقعا حافظه تاریخی ملت ایران اینقدر ضعیفه ..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:49 - 1394/05/08
پیروزی تو نابودی ایران ومرگ ملت ایران و توهین به دین مبین اسلام و مسلمانان است خدا نیاورد انروز را آمین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:56 - 1394/05/08
خیلی دلخوشه !!!!خبرازدل ملت نداره!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:07 - 1394/05/08
به به میبینم که محمود جان با اندیشه ای نو اومده
چی چی آورده؟
افا محمود دیگه چه چیزایی بلدی اینارو که قبلا هم گفته بودی
آخرشو دیدیم جدید چی داری دیگه کسی خام این حرفات نمبشه.
عوام فریب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:09 - 1394/05/08
اینارو ول کن، مدیریت " عالَم" چطور پیش میره آقای احمدی نژاد؟ فک کنم اونجا اوضاع رو بهتر کنترل می کنید، ایران یه کم بدقلقه مدیریت پذیر نیست :))))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:33 - 1394/05/08
چه کسی این آقا رو برای تبیین اهداف و آرمانهای انقلاب دعوت کرده؟؟
این کجای انقلاب بوده یا چند بار امام رو از نزدیک دیده؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:40 - 1394/05/08
برادر بهتر است ابتدا افراد دوروبرت را بشناسی بعد اظهار آرمان های انقلاب اسلامی بنمایی در طول هشت سال زمامداریت که نتیجه اش فساد و تباهی برای مردم چیز دیگری را به ارمغان نداشتی واین چنین بیت المال را به یغما بردند که در دوران تاریخی طولانی این مملکت همچین تاراجی را سراغ نداریم.. شما چطور ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:43 - 1394/05/08
جالبه آقای احمدینژاد گفته اهل دعوا وفهاشی نیستیم بخاطر دعوا های لفظی ایشان بود که ملت به خاک سیاه نشست وهمه دنیا بر علیه ما قیام کرد حالا میگه ما اهل دعوا نیستیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:03 - 1394/05/08
کی داره این حرفا رو میزنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:04 - 1394/05/08
من که نفهمیدم چه گفت.فقط میدونم حرف راست گفتن برایش سخت است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:59 - 1394/05/08
تا جایی که از آرمان های امام ( ره) بیاد داریم. امام هيچوقت نگفتن و به کسی هم یاد ندادن باید( در مقابل دستورات ولی امر مسلمین) ایستادگی کرد. آنهم بخاطر افکار و ایدئولوژیک فردی که در اصل با آرمان های امام ( ره ) در تضاد بوده و هست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:20 - 1394/05/08
درود بر احمدی نژاد
رئیس جمهور مردم مدار.............
ما منتظریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:30 - 1394/05/08
جناب احمدینژادشما درهشت سالی که تمام اموررادراخیارداشتید باندازه یک قرن بمملکت خسارت زدید اماربیکاری وطلاق واعتیاد وفسادمالی دوتهای جنابعالی نجومیست عوامهم خدای دارد کمتر باجملات بازی کنید بوجدانتان مراجعه کنید پول نفتوعدالتو پاکدستیو مدیریت جهانیو بعدهم مایه گذاشتن ازبزرگان ورهبران حتی ازمقدسات
وشهدای گرانقدر بس است عزیزومنالاه التوفیق:(بنده خدا)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:45 - 1394/05/08
همان افتضاحات واختالاسهادرهشت سال دولت ایشان کافی است .باچه رویی صحبت اربازگشت مجددمیفرمایند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:02 - 1394/05/08
اما م فرمود : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشورتان آ سیبی نرسد ، اول لطفا به خواسته آ ن بزرگوار عمل کنید و بعد بازخوانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:28 - 1394/05/09
چاکر حاج محمودم هستیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:31 - 1394/05/09
جون مادرت نیا،اگه این بیاد من میرم پناهنده میشم ،چه کابوسی میشه اگه بیاد خدایا به مارحم کن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:42 - 1394/05/09
به چه رويي حرف از پيروزي ميزني؟؟؟
مطمئن باش كسي انتظار فقر و دزدي و دروغ و فحاشي و اراجيف رو نميكشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
05:18 - 1394/05/09
از همه مهمتر طرفداران محمود جون چه اعتماد به نفسی دارن.وای به این پسر واقعا باید ریس جمهور دنیا بشه مغز متفکر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:29 - 1394/05/09
دوغت رو بخورر
پاسخ ها
dalton
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۹
دوغت را بنوش صحیح است :d استاد!
UNITED STATES
06:45 - 1394/05/09
آقا احمدی مارا به خیر تو امید نیست خواهشن دیگه شر مرسان ' آره تو به جدت دست از سر این ملت بردار
NETHERLANDS
08:59 - 1394/05/09
راه اهن هم انتظار شما رو ميكشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:38 - 1394/05/09
چه کسی مخالفین خودشو خس و خاشاک می خوند؟ چه کسی به مخالفین خودش تهمت دزدی می زد؟ چه کسی در یک مناظره زنده تلویزیونی حیثیت خانوادگی رقیب انتخاباتی خودش رو لکه دار کرد؟ و هزاران اقدام نامتعارف دیگه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:28 - 1394/05/09
شما اگر موفق نشدي صددرصد آرمانها را به سر انجام برساني دوستان جناب عالي خوب توانستند دكلهاي نفت را به سرانجام برسانند
GERMANY
11:42 - 1394/05/09
مقابل چشمان 60 میلیون انسان آمدند و آمار دروغ دادند و بعد چند سال حقایق در حال آشکار شدن است و در خبرها می خوانیم: اختلاس شده، دزدی شده و حتی کار به دزدیدن دکل نفتی رسیده است.

ناصر نقویان گفت: محال است کسی با دروغ گفتن و حقه بازی و کلاه گذاشتن بر سر مردم، بتواند در بین مردم محبوبیت کسب کند.
حجت الاسلام نقویان با اشاره به دلواپسی عده ای نسبت به توافق ایران با 5+1 گفت: متاسفانه این عده همه مشکلات کشور از جمله فقر، بیکاری و فحشاف دروغ و چاپلوسی را رها کرده اند و دلواپس مسائل هسته ای شده اند، در حالیکه رهبری شجاع داریم که اوضاع را رصد می کند

این خطیب مشهور در بخش دیگری از سخنان خود گفت در حالیکه بحث من درباره خوردن و بردن های یک عده ای بود

وی همچنین خطاب به این مدعیان ولایتمداری گفت: رهبر انقلاب چندین سال درخصوص فقر و فساد و تبعیض هشدار دادند، حال بیایید و عملکرد خود را در سال های گذشته عنوان کنید.

ناصر نقویان در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث روز کشور هم گریزی زد و گفت: متاسفانه برخی با عربده کشی در مجلس آبروی ملت را می برند.

نقویان گفت: باید چگونه مردن را هم از قرآن آموخت چراکه بسیاری قرآن خوان و مسلمان بودند ولی بد مردند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:51 - 1394/05/09
این سایت فقط نظرات مخالفان احمدی نژاد را می زند! الکی خبری از احمدی نژاد را چاپ می کنند تا عده زیادی که تنها نظرات آنها زده می شه کامنت بزارند و القا کنند مخالف های احمدی نژاد زیادند. نه جانم احمدی نژاد در دل مردم کوچه و بازار جا داره.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:16 - 1394/05/09
فقط از اینکه دشمنان مخالف ایشون بودن میشه تا حدودی به کارش اعتماد داشت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:27 - 1394/05/09
بخدا چرا اینقدر ساده اید؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
شما یه دولت توی ایران نام ببرید که توی زمان ریاستش این مسائل نشده باشه؟؟؟؟!!!
منتها فقط صدای دولت احمدی نژاد بیشتر بوده چون مخالفانش بیشتر بوده!!!
خواهش میکنم لطفا نظر بنده رو درج کنید....
ROMANIA
12:55 - 1394/05/09
دلواپسان گوش کنید.{مردم آگاه شدن}
اصلابه قول شماحمدی نژادخوب اصلاعالی.هشت بود والسلام.دیگه این توبمیری ازاون توبمیریهانیست.مردم گاه شد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:59 - 1394/05/09
باسلام -کل صحبتهای ارائه شده فقط یک مقاله است این هیچ ارتباطی به احمدینژاد ندارد وهر کسی می تونه این حرفها رو بزنه اما متاسفانه درعمل 180 درجه فرق می کنه اینها فقط عوام فریبی است والا بجای این حرفها از کارهایی که انجام دادی دفاع کن .این حرفها ربطی به گروه مشخصی ندارد .وهمه می توانند ازاین حرفها بزنند وفقط افراد خوش باور اینهارو به حساب گوینده می گذارد وانسانهای اندیشمند به عملکرد افراد نگاه می کنند پس آقای احمدینژاد خودت روخسته نکن ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:04 - 1394/05/09
اگر ایشان کاندید هم بشود باید اول به کارنامه اش نگاه کند اگر توانست وجدانش را راضی کند آن وقت همه چیز روشن است. بهترین کار آگاه کردن مردم از کارنامه این آقاست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:40 - 1394/05/10
من منتظرتم باشه بوس خوابای دکلی ببینی خوابای رای ببینی زودتربیایی بوس بوس بای بای
UNITED STATES
15:25 - 1394/05/10
این سایت مال مخالفان احمدی نژاده بیش از این انتظاری نیست اما، من در میان توده های محروم لحظه شماری برا حضور رجایی دوران را میبینم ، و صد البته خدمات دوره هشت ساله او بی نظیره ، این مخالفان بی انصاف، سیاسی بر خورد میکنند. خودشون میدانند احمدی نژاد بی نظیره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج