مربی ملوان: فردا منتظر هوادارانمان هستیم
۲۲۹۰۱۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۳
۸۲۹۱ 
سرمربی تیم فوتبال ملوان امیدوار است تیمش شروع خوبی در لیگ برتر داشته باشد.
خبرگزاری ایسنا: اکبر محمدی مربی ملوان در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن اصفهان گفت: امیدواریم که فردا با حمایت هواداران پرشورمان لیگ را خوب آغاز کنیم . همه می‌دانیم که از لحاظ بدنی در شرایط خوبی نیستیم ولی قوی‌ترین عضو یک فوتبالیست مغزش است. امیدوارم که فردا بازیکنانمان از مغزشان خوب استفاده کنند.

وی ادامه داد: لازم می‌دانم از بازیکنان قوی ملوان تشکر کنم که قبل از آمدن ما تمرینات‌شان را شروع کردند و از 10 روز گذشته که ما در خدمت‌شان هستیم تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌ایم. با توجه به وضعیت تیم ملوان و مشکلات مدیریتی که در چند روز اخیر به وجود آمد با درایت امیرقلعه نویی و هیات مدیره آرامش خوبی در تیم داریم. امیدواریم با حضور آقای قلعه نویی و انگیزه بازیکنان و حمایت هوادار پرشورمان استارت خوبی در لیگ برتر بزنیم.

وی در ادامه گفت: مدت زیادی از آمادگی تیم ما نمی‌گذرد و هفته به هفته شرایط بدنی‌مان بهتر خواهد شد.

محمدی در ادامه افزود: بر اثر ارزیابی قلعه‌نویی، هسته اصلی تیم فصل گذشته حفظ شده است و بازیکنان خوبی در تیم داریم ولی در بعضی از پست‌ها نیازمند بازیکن هستیم. تنها مشکل‌مان کم بازی کردن بعضی از بازیکنان سربازمان است. سهیل رحمانی و جلال رافخایی مصدوم هستند و محمد آبشک هم تنها محروم تیم ماست. در هفته‌های پیش رو باید با استفاده از تجربه بازیکنان امتیازات لازم را کسب کنیم.

وی در پایان گفت: بازیکنان جوان و خوبی داریم و مطمئن هستم که با حضور آقای قلعه‌نویی جوانان حضور مثبتی در این فصل دارند و با توجه به تیم‌های پایه خوبی که این باشگاه دارد باید منتظر درخشش جوانان این شهر در لیگ برتر باشیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج