صبا و استقلال اهواز امتیازات را تقسیم کردند
۲۲۹۰۴۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۶
۱۳۲۷۴ 
دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و استقلال اهواز از چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با تساوی بدون گل و تقسیم امتیازات پایان یافت.
خبرگزاری فارس: از نخستین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز یک دیدار بین تیم‌های صبای قم و استقلال اهواز در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد.

در این دیدار که با استقبال حدود 800 تماشاگر روبه‌رو شده بود دو تیم بازی پایاپایی ارائه کردند و البته تیم صبا توانست موقعیت‌های بیشتری نسبت به میهمان خود خلق کند.

در این دیدار تیم صبای قم با ترکیب حامد لک، مسعود حق جو، خوزه ماچادو، هاشم بیک زاده(سامان آقا زمانی 88)، امین آرام طبع، ابوالفضل ابراهیمی، رضا حقیقی(فرشد باقری89)، ابوالقاسم دهنوی، جلال الدین علی محمدی، محمد اوسانی و محمد قاضی به سرمربیگری علی دایی به میدان رفت.

همچنین تیم فوتبال استقلال اهواز نیز با ترکیب پرویز کریمی، محسن حمیدی، سعید سالارزاده،سعید قزل گچلی، مبین میر دورقی، صالح ریکانی،سید علی حسینی ، محمد اسماعیل نظری، فرزاد آشوبی(شاهین مجیدی 60)، عادل کلاه کج و محمد غلامی(حمزه خضیراوی87) پا به میدان مسابقه گذاشت.

داوری این بازی بر عهده بیژن حیدری بود و  رضا سخندان و علیرضا ایلدروم وی را در این قضاوت یاری کردند.

حیدری در این دیدار به ابوالفضل ابراهیمی، محمدامین آرام طبع و فیلیپه ماچادو از صبا و محمداسماعیل نظری و محمد غلامی از استقلال اهواز کارت زرد نشان داد.

صبا که در این دیدار بهتر از حریف ظاهر شده بود در دقیقه 20 با ضربه سر محمد قاضی دروازه استقلال اهواز را تهدید کرد ولی پرویز کریمی توانست این ضربه را مهار کنند.

همچنین در ادامه نیمه اول بازی در صحنه‌ای مشکوک توپ به دست مدافع استقلال اهواز برخورد کرد ولی داور دستور به ادامه بازی داد.

در دقیقه 27 نیز محسن حمیدی بازیکن تیم استقلال اهواز دروازه صبا را تهدید کرد ولی شوت وی از کنار دروازه صبا به بیرون رفت.

در ادامه و در دقیقه 30 بازی آشوبی شوتی سرکش را به سمت دروازه صبا شلیک کرد که این شوت از بالای دروازه صبا راهی اوت شد.

در ادامه این بازی بازهم این قاضی مهاجم صبا بود که یک موقعیت گل را از دست داد و از محوطه 6 قدم توپ را به دستان دروازه بان استقلال اهواز زد.

در ادامه و در نیمه دوم بازهم دروازه بان استقلال اهواز قاضی را ناکام گذاشت و شوت وی را مهار کرد.

در دقیقه 51 تیم صالح ریکانی توپ را از میانه میدان تا پشت محوطه جریمه صبا حمل کرد و شوتی را روانه دروازه صبا کرد که لک توانست به خوبی این توپ را مهار کرد.

در دقیقه 71 ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه استقلال اهواز را بیک زاده با اختلاف کمی به اوت زد.

ناکام این بازی یعنی محمد قاضی در دقیقه 73 نیز بار دیگر با پرویز کریمی دروازه بان استقلال اهواز تک به تک شد ولی قاضی با ضربه‌ای ضعیف توپ را تقدیم کریمی کرد.

در نهایت این دیدار بدون گل و با تساوی امتیازها به پایان رسید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج