خسارت شهاب سنگ از بیجار تا اشتهارد
۲۲۹۰۶۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۸
۴۷۵۹۴ 
مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب‌سنگ با زمین دچار آسیب شده‌اند.
خبرگزاری فارس: با اعلام خبر برخورد شهاب سنگ در استان قزوین دقایقی پیش ارسلان قاسمی فرماندار بوئین‌زهرا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین ضمن اعلام عدم خسارت برخورد شهاب سنگ تا این لحظه در شهرستان بوئین‌زهرا اظهار داشت: در ابتدا شایعه سقوط هواپیما مطرح بود که با بررسی‌های به عمل آمده این شایعه تکذیب و مشخص شد شهاب سنگ با زمین برخورد کرده است.

وی افزود: مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب‌سنگ با زمین دچار آسیب شده‌اند.

فرماندار بوئین‌زهرا ادامه داد: آمادگی لازم باری کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان احتمالی در شهرستان بوئین‌زهرا وجود دارد و بررسی‌ها برای روشن شدن ابعاد این حادثه همچنان ادامه دارد.

همچنین موسوی فرماندار شهرستان آوج در استان قزوین دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین ضمن اعلام آمادگی دستگاه‌های امدادرسان برای کمک به حادثه‌دیدگان احتمالی اعلام کرد با تماسی که با فرمانداران قیدار و همچنین شهرستان‌های دیگر در استان‌های مختلف برقرار شده مشخص شده است که شهاب سنگی به ابعاد بزرگ و یا به تعداد زیادی بوده که در شهرهای مختلف به زمین برخورد کرده است.

وی افزود: طبق تماس‌ها و اخبار واصله بیجار در غرب کشور، نظرآباد، مجیدآباد و همچنین اشتهارد نیز از برخورد این شهاب‌سنگ خساراتی خورده‌اند.

فرماندار آوج عنوان کرد: روستاهای لجام‌گیر و آدار در شهرستان آوج نیز مورد اثبات شهاب‌سنگ قرار گرفته‌اند که تاکنون گزارشی از میزان خسارات احتمالی اعلام نشده ا ست.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
GERMANY
02:45 - 1394/05/09
اصل خبر مربوط به سقوط شهابسنگ درست است . امروز مقارن غروب در زنجان ، خود بنده به طور اتفاقی شاهد یک شی نورانی در حال حرکت بسیار سریع ودر جهت جنوب شرقی _ شمال غربی که لحظاتی طول کشید و باشعله ور شدن و با به جا گذاشتن دود سفید( شبیه دود حاصل از پرواز هوا پیما در ارتفاع) فکر کنم در شمال غرب زنجان سقوط کرد ( البته ابهر در شرق زنجان می باشد! یا شاید هم در دو مورد اتفاق افتاده باشد) من فقط توانستم عکسی با گوشی ام آن هم با کیفیت بسیار پایین از دوده بر جا مانده بگیرم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:00 - 1394/05/09
امیدوارم تلفات جانی نداشته باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:02 - 1394/05/09
چرا شایعه پراکنی میکنید ؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:12 - 1394/05/09
با سلام من این شهاب سنگ رو دیروز پنجشنبه غروب بود مشاهده کردم و باور کنید این شهاب سنگ بسیار نورانی و با سرعت خیلی وحشتناک وارد جو زمین شد و دقیقاً قبل از برخورد با زمین منفجر شد و خاموش شد ما در اتوبان در منطقه مهرشهر کرج بودیم که این صحنه را دیدیم . تقریباً حوالی رو به قزوین اتفاق افتاد. اگر سرعت این شهاب سنگ رو می شد اندازه گیری کرد شاید نزدیک به ۵ هزار کیلومتر در ساعت شاید ۱۰ هزار کیلومتر در ساعت باورتان نمی شود بسیار سریع اتفاق افتاد.
KAZAKHSTAN
01:07 - 1394/05/10
خود بنده ساعت 9 شب تو شهرستان گرگان یک شهاب سنگ بزرگ شعله ور و با سرعت زیاد دیدم. حتی حاضرم قسم بخورم خیلی پایین بود و حدس میزنم به زمین خالی خورده باشه.درحال رفتن به مغازه بودم والبته موقع برگشتن یه شیخ نورانی دیگه.خیلی دور دیدم که خاموش شد. این یه شایعه نیست!!!
GERMANY
02:29 - 1394/05/10
دوست عزیز! باورکنین که شایعه نیست!!شایعه اینجا چه سودی به حال من داره؟اما باور کنین که شهابسنگ اون هم نسبتا بزرگ بوده.من توی خیابان زینبیه شرقی منتظر اومدن خانواده به دور دستها ( به طرف غرب ) نگاه می کردم که اتفاقی به وجود اومدن دود سفید پرحجم در آسمون صاف را مشاهده کردم و لحظاتی بعد نور زرد رنگی به وسعت تقریبا نصف خورشید رو دیدم .اما گمان سقوط هواپیما رانکردم چون با سرعت ده ها برابر غبور هواپیما حرکت می کرد. البته شاید خود من هم به چشم خود ندیده بودم با شما موافق بودم!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج