احتمال اعزام مجدد زائران به سوریه
۲۲۹۰۶۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۶
۱۶۶۲۴ 
رئیس سازمان حج و زیارت، از احتمال آغاز مجدد اعزام زائران به سوریه خبر داد و گفت: در صورت مناسب بودن شرایط دمشق و بررسی اوضاع در مورد آغاز اعزام ها تصمیم گیری می شود.
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان حج و زیارت، از احتمال آغاز مجدد اعزام زائران به سوریه خبر داد و گفت: در صورت مناسب بودن شرایط دمشق و بررسی اوضاع در مورد آغاز اعزام ها تصمیم گیری می شود.

سعید اوحدی درمورد اعزام زائران ایرانی به سوریه افزود: در پایان مرداد ماه برای بررسی جامع وضعیت سوریه به این کشور سفر خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه آغاز مجدد اعزام زائران به سوریه منوط به شرایط دمشق است، گفت: چنانچه شرایط اعزام زائران ایرانی فراهم بود، در این صورت تصمیم گیری می کنیم که اعزام ها از چه زمانی آغاز شود.

رئیس سازمان حج و زیارت تاکید کرد: در صورت مثبت بودن وضعیت این کشور، شرایط موجود را با مصوبه شورای امنیت کشورمان مبنی بر توقف اعزام ها که همزمان با جنگ داخلی سوریه ایجاد شده بود، بررسی می کنیم و سپس تصمیم نهایی درمورد آغاز مجدد اعزام ها اتخاد می شود.

به گفته اوحدی، شروع اعزامها منوط به فراهم شدن امنیت زائران ایرانی در این کشور است و تا زمانیکه از این موضوع اطمینان حاصل نکنیم تصمیمی نخواهیم گرفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج