سقوط شهاب‌ سنگ در میدان آزادی!
۲۲۹۱۰۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
۲۵۹۳۶ 
از ساعات پایانی پنجشنبه، خبری درباره سقوط سنگ نورانی در حوالی میدان آزادی تهران در فضای مجازی دست به دست چرخید.
باشگاه خبرنگاران جوان: از ساعات پایانی پنجشنبه، خبری درباره سقوط سنگ نورانی در حوالی میدان آزادی تهران در فضای مجازی دست به دست چرخید.

به دنبال انتشار خبری مبنی بر سقوط سنگی نورانی در حوالی میدان آزادی تهران در شبکه‌های اجتماعی موبایلی و کامپیوتری، پیگیر این موضوع شدیم.

سخنگوی اورژانس تهران با رد این موضوع، اعلام کرد: چنین موردی به نیروهای امدادی 115 گزارش نشده است.

همچنین گزارشات مردمی از حوالی میدان آزادی حکایت از آن داشت که هیچ‌یک از شهروندان چنین سنگ نورانی را که به سمت زمین سقوط می‌کند، ندیده‌اند.

از سوی دیگر، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران نیز درباره عبور سنگ نورانی مانند شهاب‌سنگ، اظهار کرد: تاکنون حتی یک مورد به سامانه فوریت‌های 125 درباره این موضوع گزارش نشده و به نظر می‌رسد این خبر که کاملا دور از ذهن هم هست، تنها یک شایعه بوده است.

این گزارش در پایان آورده است: باز هم عده‌ای از کاربران فضای مجازی بدون آنکه از صحت و سقم موضوعی مطلع باشند، با اشتراک گذاشتن این مطلب اقدام به خبرسازی کرده و شایعه رقم می‌زنند که البته همیشه این شایعه‌پراکنی‌ها بدون از زیان برای جامعه نخواهد بود.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1394/05/09
کم یاب تر و باارزش تر از شهاب سنگ چی هس!!؟
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1394/05/09
چرا چرت میگن. من خودم تو هشتگرد صدای برخوردشو که مثل فشفه بازی بود به وضوح شنیدم. همه شنیدن. نزدیک یک دقیقه هم این صدا ها ادامه داشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج