برخورد شهاب سنگ در قزوین تایید شد
۲۲۹۱۲۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
۲۹۴۳۴ 
شهاب سنگ در استان قزوین به جز شهرستان آوج در سایر مناطق از جمله تاکستان، قزوین، بوئین زهرا برخوردی نداشته است.
خبرگزاری مهر: شهاب سنگ در استان قزوین به جز شهرستان آوج در سایر مناطق از جمله تاکستان، قزوین، بوئین زهرا برخوردی نداشته است.

در پی مشاهده تعدادی شهاب سنگ در مناطقی از استان های قزوین، زنجان، البرز در پیگیری خبر و گفتگو با فرمانداران استان اطلاعات ناشی از این حادثه دریافت شد.

صبح روز جمعه در تماس با محمدعلی آهنی مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در خصوص اصابت شهاب سنگ در مناطقی از استان جویا شدیم.

آهنی بیان کرد: برخورد شهاب سنگ از پدیده های طبیعی است که دیشب در مورد آن مسائلی مطرح شد و ما نیز پیگیری کردیم اما در خصوص برخورد به جز آوج اطلاعاتی دریافت نشده است.

آهنی گفت: برخورد شهاب سنگ در استان ما نیست و اگر مواردی در خصوص برخورد یا خسارت آن دریافت شود در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

قاسمی: شهاب سنگ در بوئین زهرا برخورد نداشت


ارسلان قاسمی فرماندار بوئین زهرا هم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: برخورد شهاب سنگ در برخی نقاط کشور گزارش شده اما علیرغم مسائل مطرح شده با پیگیریهای انجام شده مشخص شده که این برخورد در محدوده شهرستان بوئین زهرا نیست.

وی تصریح کرد: برخورد قطعاتی از شهاب سنگ در مناطقی از اشتهارد در محدوده مجید آباد دیده شده که در استان البرز است.

حیدری: شهاب سنگ از تاکستان عبور کرده است


ایرج حیدری فرماندار تاکستان هم با تائید مشاهده شهاب سنگ در استان قزوین اظهارداشت: در شب گذشته گزارش مشاهده شهاب سنگ در بخشی از مناطق استان وصول شد که ما نیز از طریق بخشداران و دهیاران مراتب را بررسی کردیم.

وی افزود: تاکنون که ساعت ۱۱ روز جمعه است هیچ گزارشی مبنی بر برخورد شهاب سنگ به روستاها و یا بخش های تاکستان وصول نشده است.

حیدری تصریح کرد: البته شهاب سنگ از محدوده روستای ضیاء آباد تاکستان در مسیر زنجان عبور کرده و دیده شده و به نظر می رسد محدوده اصابت در استان زنجان باشد.

بر اساس گزارش های دریافتی در استان قزوین فقط در بخشی از شهر آوج این شهاب سنگ در مناطق کوهستانی برخورد کرده و سایر مناطق استان از برخورد شهاب سنگ آسمانی در امان بوده است. 
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:38 - 1394/05/09
ارزش زیادی داره این سنگ...
GERMANY
19:38 - 1394/05/09
انشاءالله میاد غصه نخور.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج