صادق خرازی: احمدی‌ نژاد تمام شد!
۲۲۹۱۷۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۹
۳۳۲۲۳ 
رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان این که احمدی‌نژاد تمام شد، احمدی‌نژادیسم را خطری برای کشور خواند.
خبرگزاری ایسنا: صادق خرازی در مراسم افتتاح دفتر حزب ندای ایرانیان در شهرستان جیرفت به تشریح شرایط امروز کشور و موقعیت ایران در منطقه پرداخت و گفت: اکنون ایران پس از دهه‌ها مبارزه، مقاومت و استقامت موقعیت ویژه و بازدارنده‌ای را در جهان به دست آورده است. تحقق چنین فضیلتی به آسانی برای این مردم قابل دستیابی نبوده است.

رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: جهانیان دیدند که تحریم، توطئه و بسیاری از مشکلات مانع حرکت مردم ایران نشد. شما مردم با فضیلت با وجود همه کمبودها و محرومیت‌ها مقاومت کردید و در شبستان تاریخ این مملکت خوش درخشیدید.

او افزود: شما مردم ایران چون صخره‌های صبر و نجابت در برابر همه مشکلات و توطئه‌ها مقاومت کردید و مقاومت شما امروز موقعیت برجسته ایران را در منطقه پرتلاطم خاورمیانه و معادلات جهانی رقم زده است.

خرازی در ادامه با اشاره به موقعیت امروز ایران یادآور شد: موقعیت بازدارنده ایران برای هر کشور محقق نمی‌شود. تمام خاورمیانه و جهان اسلام امروز متاثر از تاریخ، فرهنگ و تمدن ایران است. نام امام (ره) بر شبستان تاریخ انسان و جهان نقش بسته است.

این فعال سیاسی با بیان این که اکنون باید نام ایران و تمدن ایرانی را با زر بر جریده تاریخ بنویسند و خواهند نوشت افزود: از مدیترانه تا اقیانوس هند و از یمن تا دشت قبچاق متاثر از فرهنگ و تمدن ایرانیان است. به یک معنا می‌توان گفت که ایران و فرهنگ ایرانی همه جا حضور دارد.

خرازی در ادامه به مذاکرات هسته‌ای و تحولی که این مذاکرات در روابط بین‌الملل ایجاد کرده است اشاره کرد و گفت: وقتی که ما صحبت از قدرت بازدارندگی ایران می‌کنیم یعنی 6 قدرت جهانی در کنار قدرتی بزرگ به نام جمهوری اسلامی ایران برای اولین‌بار تحول بزرگی در ادبیات دیپلماسی به وجود می‌آورند. ایران الگوهای تهدید و سرکوب ازجنگ سرد تا به امروز را متحول کرده است. امروز کشور ما در میان تهدید و تحریم کره شمالی، حمله به عراق و لیبی بزرگ و بزرگ‌تر شده است. امروز ایران پارادیم جدیدی را در جامعه بین‌الملل تعریف کرده است و پارادیم گفت‌وگوهای دیپلماتیک را متحول کرده است.

رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در ادامه با اشاره به تعریف و رویکرد اصلاحات و اصلاح‌طلبان نسبت به مسائل کشور گفت: اصلاحات معنایش این است که بتوانید کشور را از دایره جنگ و تحریم رهایی ببخشد. اصلاحات واقعی کشور را از بحران به سوی امنیت و آرامش سوق می‌دهد. این پیامی است که در طول سال‌های گذشته اصلاحات و اصلاح‌طلبان به جامعه ایران داده‌اند.

خرازی افزود: ما اصلاح طلبیم و با صدای بلند اعلام می‌کنیم که اصلاح طلبیم و امروز اصلاح طلبی را در عقلانیت و وحدت و تحمل یکدیگر تعریف می‌کنیم. آینده از آن کسانی است که شفاف با مردم سخن می‌گویند و دغدغه رستگاری ملت را دارند.

خرازی در ادامه با اشاره با ماندگاری اصلاحات گفت: معتقدیم اصلاحات ماندگاراست. هیچ کس نمی‌تواند از اصلاحات عبورکند چرا که اصلاحات بر قلب همه آحاد مردم ایران حاکمیت دارد. اصلاحات ریشه در مدینه النبی دارد. اساسنامه مدینه النبی و پیامبر رحمت با تحقق فضیلت‌های اجتماعی و عدالت آمیخته بود و امروز شعار اصلاحات همین موارد است.

خرازی هم‌چنین به رویکرد اصلاحات اشاره کرد و گفت: اصلاح‌طلبی یعنی این که ما به آلام مردم برسیم. آزادی‌خواهی و دموکراسی خواهی تنها یک روی سکه است یک روی دیگرعدالت‌خواهی و تلاش برای رفع مشکلات و آلام مردم این جامعه است. بحران فقر و کوچ مردم روستا به حاشیه شهرها قطعا زیبنده نظام اسلامی نیست.

رییس شورای مرکزی ندای ایرانیان گفت: تمام کسانی که مدعی اصلاح‌طلبی هستند باید نخستین گام‌شان و نخستین حرکت عملی‌شان باید در جهت رفع فقر و برقراری عدالت اجتماعی در این منطقه باشد.

او در ادامه افزود: من و برادرم ظریف بیش از سی سال از زندگی خود را در دیپلماسی گذرانده‌ایم و در میان ملت‌ها مردمی را به غیرت و شرافت و بزرگی ایرانی نمی‌توانید پیدا کنید.

خرازی در ادامه با اشاره به صحبت‌های گذشته خود در خصوص احمدی‌نژادیسم و خطر آن برای کشور یادآور شد: معتقدم و بارها هم در دو ماه گذشته در محافل مختلف در جمع فعالان سیاسی به صراحت و با صدای بلند گفته‌ام احمدی‌نژاد تمام شد، ولی احمدی‌نژادیسم خطری برای کشور است. خداوند سایه رهبری را بر کشور مستدام نگه دارد که اگر رهبری نبودند معلوم نبود جریان احمدی‌نژادیسم چه بلایی بر سر این کشور می‌آوردند.

وی گفت: ما سر تضاد و تنفر با کسی نداریم اما علت مخالفت ما با رویکرد احمدی‌نژادیسم ریشه در فلسفه فکری ما دارد. احمدی‌نژادیسم یک ملت را در طول یک دوره چند ساله تحقیر کرد. کسی که با بی‌تدبیری خود یک کشور را تا دروازه جنگ و خشونت پیش برد. اکنون زمان روشنگری و سخن آگاهانه است.

رییس شورای مرکزی ندای ایرانیان افزود: اگر آگاهانه سخن بگوییم مردم خودشان سره را از ناسره تشخیص می‌دهند. معلوم است که مردم ایران نمی‌توانند طنز و فکاهی غنی‌سازی اورانیوم دختر چهادره ساله در آشپزخانه را بپذیرند. معلوم است شعارهای تند و بی‌معنایی که سال‌ها رییس دولت پیشین داد را مردم نمی‌پذیرند. اگر بخواهیم وقایع 8 ساله گذشته را مرور کنیم غصه پر قصه 7 گنبد افلاک است. اکنون لازم است با هوشمندی و وحدت مانع از بازگشت این تفکر شویم.

او گفت: باید با وحدت خود به مجلسی رای دهیم که با تفکر خود به دنبال حل مشکلات مردم باشد. این تفکر برای جیب‌های خودش نباید فکر کند. اکنون لازم است هوشمندانه در عرصه سیاسی حضور داشته باشیم.
برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1394/05/09
برو بابا با این گرونی دلتون خوشه ها فقط به فکر قدرت خودتونین و تمام
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1394/05/09
درفتنه88 دیدیم چطور به فر آرامش وامنیت کشور بودید
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1394/05/09
آرزو بر سیاستمداران عیب نیست
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1394/05/09
هر چه در مورد دکتر احمدی نژاد بگند تاثیری در دوستداران دکتر ندارد تازه ماهیت این ها مشخص میشه که دین ندارند چون هیچ مسلمونی بخاطر هوای نفسش به مومنی تهمت و افترا نمیزند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
میکم به منفی هات یه نگاهی بکن بعد نظر بده
احمدی نژاد مرد خداحافظی کرد. حتما به تو هم حسابی رسیده که اینطور میگی
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1394/05/10
به همین خیال باش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
هستم
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1394/05/10
اینا به کنار...چکار کنم دلم واسه مرتضی پاشایی تنگ شده خدا بیامرز آهنگاش دلنشین بود.
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1394/05/10
کور خواندی اگه تفکر احمدی نزاد نبود شما نمی توانستید در مذاکرات بلبل زبونی کنید. ما همه منتطر. بازگشت دکتر. احمدی نزاد هستبم. این عزت و سربلندی ایران مدیون احمدی نززاد است اگه نمی دونی بدون. مردم که زحماتش را فراموش نکردند. حی شما و دارو دسته تان رجز خوانی نکنید. که پیازتان بیخ نداره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
مگه نميگيد تموم شده؟
بذاريد بياد تو انتخابات شركت كنه.
ديدي؟ ....

پس؟!

تموم نشده...

تا اين ملت بيسواد باشند تموم نميشه

سطح آگاهي رو بالا ببريد

خلاص
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
اگه تموم شده چرا اينقدر نگرانيد؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
دوست عزیز این دارو دسته ای که گفتی تقریبا بیش از دو سوم ملت ایران میشنا قربونش برم.امان از بی سوادی و فقر فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1394/05/10
دوستان اگر انتقاد دارید بهتر نیست یاد بگیریم از اد بیات محترمانه تری استفاده کنیم ازهم یاد بگیریم با منطق ودلایل محکم حرفامونا بزنیم جملاتی از قبیل برو بابا بخدا زشته مگه آقای خرازی حرفای بدی زده. ......خوهش میکنم سعی کنیم محترمان بخورد کنیم
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1394/05/10
احمدی نژاد و طرفداراش به تاریخ پیوسته و فراموش شدن...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج