تقدیر از کریم باقری توسط سازمان اهدای خون
۲۲۹۱۸۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۷
۷۳۹۰ 
حاشیه دیدار پرسپولیس - پدیده
مهاجم هندوراسی تیم فوتبال پرسپولیس در آزادی حاضر شد و در ورزشگاه عکس سلفی گرفت.
خبرگزاری فارس: بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در زمانی که برای گرم کردن وارد زمین شدند به شدت تشویق شدند این در حالی است که بازیکنان تیم پدیده در زمان ورود به زمین برای گرم کردن توسط هواداران پرسپولیس هل شدند.

* حدود 7 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند و منتظر آغاز بازی تیم‌های پرسپولیس و پدیده هستند.

*به احترام در گذشت داور جوان،تیم داوری با بازوبند مشکی وارد زمین شدند.

* رضا نورمحمدی، سوشا مکانی، مهدی طارمی، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سیدعلی فاطمی و بن‌سون مهاجم هندوراسی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی بازی تیم‌های پرسپولیس و پدیده را از نزدیک تماشا خواهند کرد.

* تعدادی از عوامل تیم فوتبال پدیده با حضور در زمین آزادی عکس دسته جمعی گرفتند.

* بن‌سون مهاجم هندوراسی تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی عکس سلفی گرفت.

* سوشا مکانی دروازه‌بان تیم پرسپولیس در زمان ورود به جایگاه ویژه با استقبال گرم هواداران پرسپولیس برای گرفتن عکس یادگاری روبه‌رو شد.

* موسی سلامت جانباز پرسپولیسی که بازی‌های خانگی پرسپولیس  را از نزدیک تماشا می‌کنند در کنار نیمکت پرسپولیس  حاضر شد تا بازی را ببیند.

* فردی که شبیه علیرضا مرزبان سرمربی سابق تیم فوتبال پدیده بود با پوشیدن پیراهن پرسپولیس عده زیادی از هواداران این تیم را به این شک انداخت که مرزبان با پیراهن پرسپولیس به ورزشگاه آزادی آمده که این طور نبود.

* با توجه به اینکه در هفته اهدای خون قرار داریم بنری کنار زمین نصب شده و قرار است از کریم باقری مربی تیم پرسپولیس پیش از شروع بازی در همین رابطه تقدیر شود.

* مسعود عنایت رئیس دپارتمان داوری در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد.

* حدود 30 هوادار پدیده با حضور در جایگاه شماره 8 ورزشگاه آزادی منتظر آغاز بازی پرسپولیس  و پدیده هستند.

* یک بنر 50 متری تیم فوتبال پرسپولیس میان هواداران این تیم قرار دارد که قرار است این پرچم در زمان بازی و همچنین در زمان ورود بازیکنان پرسپولیس به زمین باز شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج