دلواپسی کیهان پایانی ندارد! +عکس
۲۲۹۲۶۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۹
۲۷۹۹۹ 
روزنامه کیهان در گزارش امروز خود در صفحه اول با تیتر «این گزارش را جدی بگیرید؛ توافق وین شلیک به‌امنیت ایران است» نوشت: عده‌ای معتقدند که توافق وین و قطعنامه 2231 ضريب امنيت کشور را افزايش مي‌دهد و سايه تهديد را از سر ايران برمي چيند.
روزنامه کیهان در گزارش امروز خود در صفحه اول با تیتر «این گزارش را جدی بگیرید؛ توافق وین شلیک به‌امنیت ایران است» نوشت: عده‌ای معتقدند که توافق وین و قطعنامه 2231  ضريب امنيت کشور را افزايش مي‌دهد و سايه تهديد را از سر ايران برمي چيند.

 هرچند که اظهارات عاجزانه مقامات آمریکایی درخصوص حمله به ایران بیشتر به یک بلوف تکراری شبیه است اما باید به این موضوع توجه داشت که دشمن هیچگاه از ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران دست برنمی دارد و به هر طریقی به دنبال ایجاد مسیری برای ورود به روزنه‌های امنیتی کشور است.

کیهان همچنان دلواپس توافق وین! +عکس

علیرغم هیاهوی رسانه‌ای ذوق زدگان درخصوص افزایش ضریب امنیت کشور پس از توافق باید گفت:اگر منظور از تهديد، لفاظي هاي آمريکايي هاست،نه تنها این تهدیدها در کوران مذاکرات مرتبا تکرار می‌شد، بلکه با پایان یافتن مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 مقامات آمریکایی هنوز اين عادت ابلهانه را ترک نکرده‌اند و حتی افزایش نیز یافته است.

اما اگر منظور يک تهديد واقعي و عملياتي است، بايد گفت متاسفانه و برخلاف تصور عمومي و فضاسازي آگاهانه رسانه هاي غربي و ذوق زدگان داخلي، توافق هسته اي - با توجه به بازرسي‌ها و کميت و کيفيت نظارت - نه تنها احتمال جنگ و درگيري را کاهش نمي دهد بلکه به شدت در اين راستا عمل مي کند. شايد ادعاي عجيبي به نظر برسد اما با دقت در جزئيات ماجرا به حقيقي بودن آن پي خواهيد برد.

از ابتداي گشوده شدن پرونده بحران جعلي فعاليت هسته اي ايران، گزينه نظامي روي ميز آمريکايي‌ها بوده است. آنها در ظاهر تجهيزات لازم براي يک حمله به تاسيسات هسته اي ايران را هم دارند. اما چرا تا کنون از آن استفاده نکرده‌اند؟ فارغ از بحث پاسخ سخت و شکننده ايران به چنين تجاوزي، پاسخ کليدي اين است؛ اين حمله چقدر موثر است؟

به اعتراف خود غربي‌ها تقريباً هيچ. زيرا آمريکا از اطلاعات مفصل درباره زنجيره تامين‌کننده برنامه ايران که امکان توليد سانتريفيوژهاي تازه را مي دهد، محروم است و به اين ترتيب ایران می‌تواند به سرعت اين چرخه را بازسازي کرده و حتي گسترش دهد.
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:04 - 1394/05/10
خدایا خودت بیماران را شفا عنایت بفرما.
لطفا همه آمین بگویند
پاسخ ها
خندونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
منظور خودتی !؟
kasra
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
نه منظورش تو بوی خندونه + اقای ح.ش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:26 - 1394/05/10
کیهان چشم نخورد در تمامی موارد اقتصادی سیاسی اجتماعی فرهنگی نظامی هنری بهداشتی ارایشی ورزشی اخلاقی و ..... صاحب نظر هست و خیلی هم دلواپس
این تعهد خیلی قابل تقدیر هست اگر از زمان دولت گذشته می بود
ROMANIA
08:46 - 1394/05/10
کیهان باخودشم درگیره!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:22 - 1394/05/10
توهم خوب نمیشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:57 - 1394/05/10
راست گفته منتهی کوو گوش شنوا و کوو عبرت از دورانها !!!
UNITED STATES
11:18 - 1394/05/10
مثبت و منفی قبول نمیکنه .!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:29 - 1394/05/10
فقط جای تعجب است چرا وقتی پای چین و روسیه با اون قراردادهای ... در میان است هیچ واکنشی نشان نمی دهد!!! " نه دلواپس است و هزار نه دیگر"
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:37 - 1394/05/10
خدایا شفا بده همه رو خصوصا........................
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:40 - 1394/05/10
برترین ها توام فک کنم دلواپسی
چرا نظرمو نذاشتی؟؟؟
اینه ازادی بیانتون؟؟؟
بس کنید دیگه

فکر میکردم تنها مجله ای ک میشه روش حساب وا کرد سایت شماس
نگو ک شمام از همون خط دلواپسان تبعیت میکنید

ب کیهان و حتی شما=ما دلواپس نمیخواییم
ما نفس میخواییم نفس
-
14:27 - 1394/05/10
چه اشکال داره کیهان هم نظراتش رو بنویسه بالاخره آزادی یعنی همه طیف ها حرف بزنن . مهم اینه که اکثریت جامعه و نخبگان سیاسی کشور نظرشون چیه . مهم اینه که جامعه بین الملل راجع به ایران چی بگن .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:13 - 1394/05/10
دلواپسان به هر شکل و صورتی اعتراض دارند جلوی آینه از خودشان هم....
ماست از نظر نزد اینها سیاه است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:34 - 1394/05/11
منم موافقم درصد زیادی از نظرات ما اینجا سانسور میشه و به نظرات کاربران جهت داده میشه هرچند که اون نظرات حیطه ادب رو رد نکنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج