پیشگاه هادیان: قلعه نویی را نگه می‌داریم
۲۲۹۳۶۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
۹۸۰۵ 
معاون ورزشی باشگاه ملوان گفت: یحیی گل محمدی اگر از من می پرسید به او می گفتم که دلیل افت بازیکنانش شرجی و گرم بودن هواست نه بلندی چمن!
خبرگزاری فارس: محمود پیشگاه هادیان، در مورد اظهارات یحیی گل محمدی که نتایج مسابقات خارج از زمین رقم می خورد، گفت: من برای گل محمدی احترام زیادی قائل هستم و ایشان مربی خوبی است اما نمی دانم ما چه دخالتی در نتیجه داشتیم؟! بلندی چمن ورزشگاه هم حرف درستی نیست زیرا داوران چمن را تایید کردند و اگر هم چمن بلند بوده برای هر بازیکنان هر دو تیم بلند بوده است.

وی ادامه داد: هوای انزلی در مردادماه بسیار سنگین و شرجی است. خود ما هم زمانی که بازی می کردیم در مرداد ماه به مشکل می خوردیم در این ماه بدن بازیکن یک سطل عرق از دست می دهد. اگر او از من می پرسید به او می گفتم دلیل افت و مشکل بازیکنانش هوای شرجی و سنگین انزلی است نه چمن ورزشگاه! هوای مرداد انزلی مثل اهواز است.

معاون ورزشی باشگاه ملوان در مورد اینکه قلعه نویی گفته اگر مشکلات حل نشود از تیم جدا خواهد شد و فقط نفری 10 میلیون تومان به بازیکنان پرداخت شده، گفت: سه شنبه شب گذشته وضعیت مالکیت باشگاه ملوان مشخص شد و دنیا مالی یک روزه پولی به حساب باشگاه واریز کرد تا امور باشگاه انجام شود و ما بر اساس نظر قلعه نویی به بازیکنان پول پرداخت کردیم و با بازگشت دنیا مالی از سفر خارج به زودی مشکلات حل خواهد شد. ما براساس برنامه قلعه نویی کار را در ملوان پیش می بریم و هتل ها و پروازها را هم رزرو کرده ایم.

پیشگاه هادیان تصریح کرد:قلعه نویی دغدغه بازیکنان تیمش را دارد و موفقیت ملوان را می خواهد ما هم تلا ش می کنیم این مسایل حل شود. دنیا مالی با قلعه نویی صحبت خواهد کرد و مشکلات حل می شود و قرارداد او هم این هفته در هیات فوتبال ثبت خواهد شد و مشکلی وجود ندارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج