منوچهری: تلاش می کنم آقای گل شوم
۲۲۹۳۷۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
۶۴۹۲ 
مهاجم تیم فوتبال راه آهن گفت: در تعطیلی که برای لیگ در نظر گرفته شده، زمان خوبی داریم تا همه چیز را جبران کنیم.
کاپ: امین منوچهری درباره دیدار تیمش مقابل فولاد اظهار داشت: بازی خوبی بود. شاید هیچ کس تصور نمی کرد تیم ما اینقدر خوب بازی کند اما عملکرد مطلوبی داشتیم. ما می دانستیم که پتانسیل بالایی داریم و حتی به دنبال کسب 3 امتیاز بودیم اما روی غفلت و بی تجربگی برد را با تساوی عوض کردیم.

وی درباره آمادگی جسمانی بازیکنان راه آهن تاکید کرد: با اینکه تمرینات زیادی با هم انجام ندادیم اما خوبی اش این است که اکثر نفرات از سال قبل با هم بودیم. فرصت کمی داشتیم اما تغییر آنچنانی نداشتیم. با این حال در هفته های آینده شرایطمان بهتر می شود. ضمن اینکه در تعطیلی که برای لیگ در نظر گرفته شده، زمان خوبی داریم تا همه چیز را جبران کنیم.

مهاجم راه آهن که مقابل فولاد یک گل زد و یک پاس گل داد، تاکید کرد: خداراشکر این مسابقه برای من خوب بود. این پاس گل و گل حاصل تلاش همه بچه ها بود و گل را فقط من به ثمرنرساندم. کل تیم آن گل را زدند.

منوچهری در پاسخ به این پرسش که چقدر به آقای فکر می کند، افزود: واقعیت این است که دوست دارم امسال بیشتر از سال گذشته گل بزنم. همه مردم امین منوچهری را به عنوان مهاجم می شناسند و از او انتظار گلزنی دارند. تلاشم را می کنم تا بتوانم عنوان اقای گلی را به دست آورم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج