لاپورتا: بارتومئو توان دفاع از بارسلونا را ندارد
۲۲۹۴۴۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹
۱۹۷۹۲ 
رئیس پیشین باشگاه بارسلونا رئیس جدید این باشگاه را به خاطر مجازاتی که یوفا به آبی‌و‌اناری‌ها تحمیل کرد، مورد انتقاد قرار داد.
خبرگزاری تسنیم: خوان لاپورتا از خوسپ ماریا بارتومئو به خاطر اینکه برای لغو مجازات اخیر یوفا علیه باشگاه بارسلونا هیچ اعتراض انجام نداده است، انتقاد کرد. اتحادیه فوتبال اروپا باشگاه بارسلونا را به خاطر حرکات سیاسی هوادارانش در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته در ورزشگاه المپیک برلین که برای استقلال ایالت کاتالونیا تبلیغ کردند، 30 هزار یورو جریمه کرد، اما مسئولان باشگاه بارسلونا هیچ اقدامی برای لغو آن انجام نداده و در واقع آن را پذیرفته‌اند.

لاپورتا که در فاصله سال‌های 2003 تا 2010 مدیریت باشگاه بارسلونا را برعهده داشت و در انتخابات اخیر ریاست این باشگاه به بارتومئو باخت، در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: بنا به چند دلیل ما تسلیم نخواهیم شد، از جمله اینکه تیم‌مان هیئت مدیره‌ای دارد که جرایم تحمیل شده به خاطر برافراشته شدن پرچم ایالت کاتالونیا در برلین را می‌پذیرد.

لاپورتا با وجود شکست در مبارزه انتخاباتی با بارتومئو، گفته است که به تلاش‌های خود برای جلوگیری از ضرباتی که مدیران فعلی ممکن است به تیم وارد کنند، ادامه می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد: من به مبارزه‌ام برای جلوگیری از ضربه خوردن بارسلونا از داشتن رئیسی که مورد محاکمه واقع شده است، ادامه خواهم داد. در مجازات شدن باشگاه بارسلونا توسط یوفا که برای اولین بار در تاریخ رخ می‌دهد، مقصر کسی نیست جز رئیس باشگاه و من همچنان به مبارزه خود برای استفاده ابرازی قطری‌ها از بارسلونا ادامه می‌دهم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج