مهاجری: پرسپولیس تاکتیکی غافلگیرم کرد
۲۲۹۴۸۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳
۱۹۵۷۱ 
رضا مهاجری مربی تیم پدیده بعد از کسب تساوی مقابل پرسپولیس گفت: کسب یک امتیاز برای شروع راضی کننده است.
ورزش سه: رضا مهاجری مربی تیم پدیده بعد از کسب تساوی مقابل پرسپولیس گفت: من با تمام احترامی که برای بازیکنان و مربی پرسپولیس قائل هستم ولی باید بگویم که تا به حال پرسپولیس را اینقدر تاکتیک پذیر ندیده بودم.

او ادامه داد:باید اعتراف کنم که بازی روان و تاکتیکی پرسپولیس من را غافلگیر کرد. من تا به حال این تیم را اینقدر تاکتیک پذیر ندیده بودم. البته من پیش از شروع بازی هیچ شناختی از حریف نداشتم ولی در همان دقایق اول هم یک گل دریافت کردیم بعد ما تاکتیکمان را تغییر دادیم، توانستیم به بازی برگردیم و گل زدیم.

وی افزود:اینکه شما می رسید چرا بازی از دقیقه 50 به بعد راضی کننده نبود باید بگویم که بحث راضی بودن دو تیم نسبت به نتیجه نبود بلکه بحث بدنهای بازیکنان است. به طور حتم تیمهایی مثل سایپا، ذوب، فولاد و سپاهان که تمریناتشان را زودتر شروع کرده اند و تمرینات بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشتند. الان هم کامل هستند. در حالی که تیم ما که دیرتر بسته شده تاست و تنها 25 روز تمرین کرده است هنوز نیاز به زمان دارد و فعلا 50 دقیقه می تواند بازی کند در هفته آینده این میزان به 60 دقیقه افزایش پیدا می کند تا اینکه در هفته پنجم بازیکنان ما بتوانند 90 دقیقه در زمین جنگنده ظاهر شویم .

مهاجری در مورد پرسپولیس هم گفت: من فکر می کنم که هردو تیم بازی زیبا و تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشتند. فکر می کنم ردو بدل شدن 4 گل تماشاگران را راضی کرده باشد. قطعا در هفته های آینده پدیده نمایش بهتری خواهد داشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج