درخواست سعید مرتضوی برای جلب وزیر رفاه
۲۲۹۵۲۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
۲۷۸۵۹ 
ششمین جلسه از دادگاه رسیدگی به اتهامات سعید مرتضوی متهم پرونده تامین اجتماعی و بازداشتگاه کهریزک جهت ادامه رسیدگی به جزییات این پرونده به نوبت بعدازظهر موکول شد.
خبرگزاری ایلنا: ششمین جلسه از دادگاه رسیدگی به اتهامات سعید مرتضوی متهم پرونده تامین اجتماعی و بازداشتگاه کهریزک جهت ادامه رسیدگی به جزییات این پرونده به نوبت بعدازظهر موکول شد.

بنا بر اعلام قاضی محمدرضا محمدی کشکولی در جلسه صبح امروز هیچکدام از مطلعان (علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی) که درخواست شده بود توضیحاتی به دادگاه بدهند٬ در جلسه امروز حاضر نشدند.

یکی از اتفاقات جالب در این دادگاه ادعای سعید مرتضوی بود که بنا به اظهارات وی٬ وکیلش درخواست صدور حکم جلب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان تامین اجتماعی را به رئیس دادگاه تسلیم کرده است.

مرتضوی همچنین گفت: تا این لحظه از نظر دادگاه در خصوص صدور حکم جلب اطلاعی نداریم و با آغاز نوبت بعدازظهر دادگاه در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:42 - 1394/05/10
من موندم قانون قضایی ما در مورد جرم های مشابه چند تبصره داره اگه واقعا این شخص با نفوذ در جریان کهریزک و اختلاس و موارد دیگه دست داره چرا آزاد میگرده مگه جرم مشخص شده مربوط به عموم جامعه نیست مگه عموم جامعه داغدار
اینگونه فجایع نیستند
اگه نظرم رو گذاشتند و شما دوستان هم دیدید با نوشتن یک جمله قضای کشورمان را بخود بیاورید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج