منصوریان: به هدف اول‌مان رسیدیم
۲۲۹۵۳۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
۱۲۶۰۶ 
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: مانند فصل گذشته برای شروع لیگ برنامه داشتیم. فصل قبل هم در اولین بازی به مصاف پرسپولیس رفتیم که ابتدا هدف‌مان کسب یک امتیاز بود و بعد از آن به دنبال سه امتیاز بازی بودیم.
مشرق: علیرضا منصوریان در خصوص دیدار مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: مانند فصل گذشته برای شروع لیگ برنامه داشتیم. فصل قبل هم در اولین بازی به مصاف پرسپولیس رفتیم که ابتدا هدف‌مان کسب یک امتیاز بود و بعد از آن به دنبال سه امتیاز بازی بودیم.

وی افزود: در این فصل هم با توجه به اتفاقات پایانی لیگ چهاردهم و اینکه در هفته نخست لیگ پانزدهم دوباره با این تیم روبرو شدیم، در واقع می‌توان گفت شاهد یک فینال زودرس بودیم. تراکتورسازی سربازان ستاره زیادی را در این فصل جذب کرده که تیم خطرناکی است اما هنوز با هم هماهنگ نیستند، بنابراین در بهترین زمان ممکن در لیگ پانزدهم با این تیم بازی کردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: هدف‌مان در نیمه نخست این بازی این بود که با بررسی شرایط بازی از دروازه خود حفاظت کنیم و در نیمه دوم هم برای سه امتیاز به میدان برویم. به اعتقاد من مهمترین اتفاق بازی این بود که تراکتورسازی به هیچ‌وجه نتوانست شانس جدی گلزنی داشته باشد. پیامد دوم این بازی هم برای ما این بود که می‌توانستیم روی دو موقعیت و ضربه خوب ارسلان مطهری سه امتیاز را به دست آوریم اما اینطور نشد.

منصوریان درباره عملکرد داور بازی گفت: در نیمه اول مطهری توپی را پشت مدافع تراکتورسازی انداخت و فرار کرد که بازیکن حریف با خطا او را متوقف کرد. این حرکت حداقل می‌توانست یک کارت زرد برای بازیکن تراکتورسازی به دنبال داشته باشد. در دقیقه 89 یا 90 بازی هم فکر می‌کنم بازیکن تراکتورسازی روی مطهری مرتکب خطای پنالتی شد. البته با توجه به اینکه من از صحنه دور بودم نمی‌توانم با قاطعیت درباره آن اظهارنظر کرده و باید فیلم بازی را ببینم، هرچند که نیمکت‌نشینان ما اعتقاد داشتند خطای پنالتی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: البته مطهری هم در نیمه اول می‌توانست از داور بازی به دلیل تمارضی که انجام داده یک کارت زرد دریافت کند. در این صحنه فکر می‌کنم داور مراعات او را کرد و در مجموع داور قضاوت خوبی داشت و پیش‌بینی نمی‌کردم اینقدر قضاوت خوبی داشته باشد.

سرمربی تیم نفت تهران تصریح کرد: می‌توانستیم سه امتیاز را از اولیویرا و تیمش را بگیریم. با توجه به اینکه تونی می‌دانست تیم ما چگونه بازی می‌کند اجازه نمی‌داد خط دفاعش بالا بیاید. در مجموع باید بگویم تراکتورسازی تیم خوبی دارد که چهار یا پنج هفته زمان می‌برد تا به هماهنگی کامل برسد. ما در این بازی دو هدف داشتیم که خوشبختانه به هدف اول خود که کسب یک امتیاز بود رسیدیم، هرچند همانطور که گفتم می‌توانستیم سه امتیاز بازی را هم بگیریم.

منصوریان در پاسخ به این سؤال که آیا از عملکرد بازیکنان نفت راضی بوده یا نه، گفت: نسبت به اینکه نخستین بازی خود را در لیگ پانزدهم در خانه حریفی همچون تراکتورسازی انجام دادیم، از عملکرد بازیکنانم رضایت کامل دارم. ما باید سعی کنیم در طول هفته تا قبل از بازی با صبای قم روی کارهای تاکتیکی تیم کار بیشتری انجام دهیم.

وی تأکید کرد: از خریدهایی که در فصل نقل‌وانتقالات داشتیم، خیلی راضی هستم. چه آنهایی که مقابل تراکتورسازی بازی کردند و چه آنهایی که بازی نکردند. هرچند که به تدریج از سایر بازیکنان هم استفاده کرده و آنها را به ترکیب اصلی اضافه خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران اظهار داشت: در مجموع باید بگویم بین بازیکنان ما یک رقابت سخت وجود دارد که این رقابت بین 11 بازیکن اصلی و حتی بین 18 بازیکنی که هر بازی در لیست‌مان قرار می‌گیرد، انجام می‌شود. اکنون ورود به لیست 18 نفره نفت خیلی سخت شده است.

منصوریان در پاسخ به این سؤال که چرا تیم‌هایی که دیر و کمتر از یک هفته کار خود را آغاز کرده‌اند در هفته نخست لیگ پانزدهم عملکرد خوبی داشند، گفت: در حال حاضر تیم‌هایی که دیر بسته شده‌اند، شاداب‌تر از تیم‌هایی هستند که بدنسازی حرفه‌ای کرده‌اند اما کار برای کادرفنی آن تیم‌ها در طول فصل مطمئناً سخت خواهد شد، به این دلیل که فصل بدنسازی نداشته‌اند. ما باید بدنسازی اساسی می‌کردیم، به این دلیل که با احتساب بازی‌های جام حذفی و لیگ، 43 بازی را برای تیم‌مان در نظر گرفته‌ایم. اگر در فصل آینده 42 یا 43 بازی انجام دهیم در مسیر قهرمانی آسیا قرار خواهیم گرفت و امیدوارم تعداد بازی‌های ما در فصل پیش‌رو به 50 بازی برسد تا بازیکنان ما احساس کنند در مسیر قهرمانی آسیا قرار گرفته‌اند.

وی درباره بازی هفته آینده با صبا اظهار داشت: من هفته اول لیگ را که دیدم متوجه شدم، لیگ سختی را پیش‌رو داریم. بنابراین بازی با صبا هم آسان نیست. ما چون تماشاگر نداریم بازی به همه بازی‌ها اینطور نگاه کنیم که میهمان هستیم و با بالا بردن وحدت تاکتیکی و همدلی این نقطه ضعف را بپوشانیم. من دیشب فیلم بازی‌های صبا را دیدم و مطمئن باشید یک برنامه مناسب برای کسب سه امتیاز مقابل صبا داریم. هرچند با آمدن دایی به این تیم روحیه بازیکنان آنها بالاتر رفته است.

سرمربی تیم فوتبال نفت درباره آخرین وضعیت مصدومیت سعید لطفی خاطرنشان کرد: به دلیل مصدومیت لطفی ما 7 تا 8 دقیقه 10 نفره بازی کردیم. چون تیم پزشکی به من گفت شاید او به بازی برگردد اما وقتی جراحت صورت وی را بیشتر بررسی کردند، دیدند که صورت او از چهار ناحیه پاره شده و نیاز به 12 بخیه دارد. بعد از این مسئله مجبور شدیم بعد از 8 دقیقه 10 نفره بازی کردن او را تعویض کنیم. آنطور که پزشکان تیم گفته‌اند تلاش می‌کنند او را به بازی صبا برسانند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج