پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
۲۲۹۵۹۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۳
۲۹۱۳۰ 
پاریس هیلتون سی و چهار ساله، یک مدل ثروتمند و تا حدی لوس هست! علاوه بر این، او چهره رسانه ای جنجالی نیز می‌باشد.
 
 
 
 
برترین ها: دنیای سلبریتی ها در فضای شبکه‌های اجتماعی، دنیای خاصی هست. در واقع، ان ها به لحاظ موقعیت شغلی و اجتماعی خود، سبک زندگی دیجیتالی خاص خودشان را دارند که بعضاً در عکس‌های سلفی، منعکس می‌شود. می‌توان تا حدودی، تصاویر سلفی سلبریتی ها را، منعکس کننده اخلاقیات، روحیات و مهارت‌های ارتباط جمعی آنان دانست. پاریس هیلتون پول دار یکی از آن‌ها به شمار می‌رود.

 سرویس چهره‌های پرتال برترین‌ها، ظرف هفته‌های اخیر، به معرفی و بررسی تصاویر سلفی شخصیت‌های مشهور ورزشی، هنری، سیاسی و سینمایی جهان پرداخته و تلاش کرده است تا سبک زندگی این شخصیت‌های موسوم به سلبریتی را، از زوایای تصاویر سلفی در فضای مجازی، به مخاطبان گرامی پرتال معرفی کند. تا کنون، سلفی‌های لیونل مسی، جان کری، هیلاری داف، کیم کارداشیان و انجلینا جولی، با حاشیه‌ها و اطلاعات تکمیلی مرتبط، مورد بررسی قرار گرفت. در گفتار امروز، به معرفی ده‌ها سلفی خانم پاریس هیلتون، خواننده، مدل و بازیگر مشهور می‌پردازیم.

پاریس هیلتون سی و چهار ساله، یک مدل ثروتمند و تا حدی لوس هست! علاوه بر این، او چهره رسانه ای جنجالی نیز می‌باشد. چند وقت پیش، دوربین مخفی مربوط به سقوط هواپیمای خصوصی ایشان بر فراز آب‌های خلیج فارس در دوبی، بازتاب جهانی پیدا کرد. ویدئویی که، در پرتال برترین‌ها نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اطلاعات بیش تر از ان، در بخش لینک مرتبط همین گفتار ارائه شده است. به هر حال، خانم هیلتون، یک سلبریتی پول دار و خبر ساز هست و وی را باید در فهرست 100 اینستاگرام باز مشهور دنیا نیز، به حساب آورد. حدود 5 میلیون کاربر، صفحه رسمی وی در اینستاگرام را تعقیب (فالوو) می‌کنند.

خانم هیلتون، بر خلاف بسیاری از سلبریتی های هنری و اجتماعی امروز، بسیار به شبکه های اجتماعی علاقمند هستند و تا کنون ظرف دو سال اخیر، بیش از 5000 بار، تصاویر فعالیت‌های خود را در صفحه شخصیش در اینستا، منتشر کرده است که جالب توجه می‌باشد. البته شمار قابل توجهی از پست‌های منتشر شده در صفحه وی، مربوط به کلیپ‌های موسیقی و کنسرت‌های ایشان در سال‌های اخیر می‌باشد که با ده‌ها هزار فالو و کامنت مخاطبان پاریس، مواجه شد.

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(تصویر صفحه شخصی پاریس هیلتون در اینستاگرام- جولای 2015)

اعتیاد خانم هیلتون به شبکه‌های اجتماعی و سلفی بازی، کم تر از کیم کارداشیان نیست که او را ملکه سلفی‌های جهان می‌دانند@ اما، خانم پاریس، تلاش کرده است تا همواره کم تر ادا و شکلک روبروی دوربین گوشی‌های هوشمندش که معمولاً با قاب‌های صورتی و دخترانه همراه می‌شود، درآورد. اما خیلی‌ها، پاریس هیلتون را یک سلفی باز خودشیفته می‌دانند که البته خود نیز تا حدی این مورد را قبول دارد و بارها، تصاویر سلفی با پیراهن‌هایی گرفته است که بر روی آن، هشتگ سلفی، هک شده بود!

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی یک سلفی باز سلفیش!)
پاریس هیلتون، برای گرفتن سلفی، هیچ محدودیتی را قبول نمی‌کند و حتی در مراسم رسمی هم، دست از سلفی گرفتن بر نمی‌دارد. شاید عنوان سلفی باز خودشیفته، تا حدی، برازنده او هست. در جدیدترین سلفی‌هایی که خانم پاریس در جشنواره بین المللی کن فرانسه گرفت، وی در حالی که بر روی فرش قرمز یا همان رد کارپت قرار گرفته بود، با یکی از شرکت کنندگان مراسم، سلفی گرفت. این سلفی، به سرعت به عنوان یک سلفی نقض قوانین جشنواره کن، جهانی شد! آقای Thierry Fremaux مدیر اجرایی جشنواره، قبلاً گرفتن سلفی در این مراسم را چه با مونوپاد و چه بدون آن، که سبب لوث شدن مراسم می‌شود، ممنوع کرده بود. این سلفی در حالی گرفته شد که گفته می‌شود، دنزل واشنگتن، پست شر خانم هیلتون ایستاده بود!

 پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(گزارش ام اس ان از سلفی ممنوع پاریس هیلتون در جشنواره بین المللی فیلم کن – مارچ 2015)


پاریس هیلتون، با عینک‌ها و پیراهن‌های رنگی و گل دار، میانه خوبی دارد و سعی می‌کند در سلفی‌هایش، از این سبک و سیاق فشن، استفاده کند. در جدیدترین سلفی که وی چند روز پیش در داخل هواپیمای خصوصی‌اش انداخت، خانم پاریس با یک عینک دودی و یک لباس طراح دار روشن، در داخل کابینه هواپیمای خصوصی‌اش، نشان داده شد. این تصویر سلفی با 45 هزار مخاطب و کامنت همراه شد که در اینستا وی، منتشر شد.
 
پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی جدید پاریس هیلتون در داخل هواپیمای خصوصی در حال سفر به جایی خیلی خاص که عشقش آنجاست!)

 خانم هیلتون، یک مدل تبلیغاتی مشهور است و به همین دلیل، تصاویر و اطلاعاتی درباره شرکت‌های یکه با ان ها فعالیت دارد، در صفحه اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد. در ادامه، به بررسی برخی از سلفی‌های خانم خود شیفته، اشاره می‌کنیم.

 پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی دو هفته پیش، قبل از آماده شدن برای یک جشن عروسی)

این تصویر، در Kensington Palace Green که در لندن قرار دارد، گرفته شده است

اگر دوست دارید بدونید عروسی چه شخصی بود، تصویر زیر را ملاحظه کنید!

 پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(این عروس خانم، خواهر پاریس هیلتون هست که اون را زیباترین عروس عمرش خطاب کرد)

خوب صحبت از عروسی شد، شاید برخی از دوستان بخواهند بداند ایشان پیش از عروسی، در کجا اقامت داشت!

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(تصویر فشنی از پاریس هیلتون در هتل کافه رویال لندن که بسیار مورد علاقه خانم هیلتون هست)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی خانم هیلتون در جولای 2013 در جریان ساخت یک موزیک ویدئو)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!

(سلفی در پشت صحنه یک موزیک ویدئو در اتاق گریم)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(نشریه Reveal.co.uk انگلیس، این سلفی را که 17 مارچ گرفته شده، بهترین سلفی پاریس می‌داند!)

 پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(تصویر ژست پاریس هیلتون روبروی گوشی موبایل مشکی رنگش)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(یک سلفی پیش از آرایش با میز توالت اتاق)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته! 
(سلفی خانم پاریس هیلتون، روبروی شیشه حمام- سوژه مورد نظر: گردن بند نقره)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی پاریس، در لاس وگاس آمریکا در یک مکان ورزشی – زیبایی)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی پاریس هیلتون با عینک معروفش و یک گردن بند ساده فانتزی)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی خانم پاریس هیلتون با سگ محبوب سفید رنگش)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
یک سلفی با گوشی هوشمند و قاب صورتی و کیف سبز رنگ و عینک صورتی با هشتگ مای استایل!

این سلفی در Coachella Araya Diaz در سال گذشته گرفته شد

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(یک سلفی در یک سرویس بهداشتی تمام شیشه ای که خوراک سلفی گرفتن هست! قبول دارید؟!)
آیا در این تصویر، پاریس هیلتون شبیه سوفیا لورن نیست؟

 پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی با یک طرفدار فیلیپینی در فیلیپین)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی با آقای Johnny Nunez که عکاس مخصوص سلبریتی ها می‌باشد)

 پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی دیگر با دوست پشمالوی سفید)
ارزش این دوست سفید، 13 هزار دلار اعلام شده است!

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(سلفی با Fidel Castro Diaz-Balart, از رهبران کوبا)

پاریس هیلتون، سلفی باز خود شیفته!
(تصویر سلفی با یک دوست با عینک‌های فانتزی)

پاریس هیلتون، متولد 1981 در آمریکا، مجری، بازیگر، نویسنده، خواننده و مدل آمریکایی هست که دختر بزرگ آقای کونارد هیلتون، مالک هتل های زنجیره ای هیلتون در سراسر جهان می‌باشد. ایشان، اکنون در بورلی هیلز زندگی می‌کند که پایتخت سلبریتی های جهان است. پاریس هیلتون، فعالیت‌های مدلینگ خود را زمانی که با دونالد ترامپ، میلیاردر مشهور نیویورک همکاری داشت، آغاز کرد.

انتشار اخبار از تصاویر و میهمانی‌ها و مراسمی که هیلتون در آن شرکت می‌کرد، ایشان را به یک چهره رسانه ای جنجالی و مشهور در آمریکا و اروپا تبدیل کرد که البته برگزاری کنسرت‌های مختلف وی در سراسر جهان نیز، در ارتقای این شهرت تأثیر گذار بود. کتاب اعترافات وی موسوم به Confessions of an Heiress که در سال 2004 منتشر شد، بااستقبال مخاطبان آمریکایی رو به رو شد. این کتاب، به عنوان کتاب پر فروش سال، توسط نیویورک تایمز انتخاب شد.

منتقدان فعالیت‌های خانم هیلتون معتقد هستند، که دلیل شهرت خانم هیلتون، "شهرت" ایشان به دلیل نسبت‌های خانوادگی ایشان می‌باشد. بسیاری معتقدند که خانم هیلتون، یک سلبریتی بخاطر استعدادهای هنری و شخصی نیست، بلکه به واسطه سبک زندگی خود و ارثی هست که به او رسیده است. ارث ایشان، بیش از 1.5 میلیارد دلار برآورد می‌شود. شمار هتل‌های زنجیره ای هیلتون، 44 شعبه در سراسر جهان می‌باشد که درآمد هنگفتی را عاید خانواده پاریس هیلتون می‌کند. پاریس هیلتون، نام خود را برند کرده است و بر روی کیف و عطر و ساعت و کفش، نصب کرده و درامد زایی دارد. پاریس هیلتون دات کام، پرتال اختصاصی فعالیت‌های این سلبریتی خود شیفته هست!

شو تلویزیونی مشهور مصری به نام Ramez Wakel el-Gaw، ماه گذشته میلادی، دوربین مخفی از پیش طراحی شده ای را با خانم هیلتون طراحی و پخش کرد که با استقبال و واکنش گسترده طرفداران ایشان در سراسر جهان رو به رو شد. آقای Ramez Galal، کارگردان مصری این برنامه‌های دوربین مخفی با سلبریتی ها می‌باشد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1394/05/17
فقط میتونم بگم خیلی با حال بود
همین !!
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1394/05/17
اون عکس عروسه دوستش نیست خواهرشه
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1394/05/17
اون عروسه فک کنم خواهرشه،نیکی هیلتون.
پاسخ ها
مدیر پایگاه با تشکر؛ اصلاح شد.
United States
16:43 - 1394/06/22
بسیار عالی و خوب بود مطلب.مچکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج