عبادی مدال طلای جهان را بر گردن آویخت
۲۲۹۶۲۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰
۹۸۳۶ 
در مسابقات تیراندازی با کمان جهان
اسماعیل عبادی کماندار شهرستان آبیک در مسابقات جهانی تیراندازی با کمان که در کپنهاک دانمارک برگزار شد، به همراه دو عضو تیم ملی، طلای مردان در بخش کمپوند را تصاحب کرد.
خبرگزاری فارس: جبرائیل عبادی برادر اسماعیل عبادی کماندار نخبه آبیکی در گفت‌وگویی گفت: در مسابقات جهانی تیراندازی با کمان که در کپنهاک دانمارک برگزار شد، 600 تیرانداز از کشورهای صاحب تیراندازی دنیا حضور داشتند.

جبرائیل عبادی افزود: در این دوره از مسابقات، تیم ملی تیراندازی با کمان ایران توانست در بخش تیمی کمپوند مردان توانست مدال طلا را از آن خود کند.

وی ادامه داد: از حدود 60 تیم که از کشورهای مختلف در این مسابقات حضور داشتند، از دور مقدماتی فقط 16 تیم که رکوردهای خوبی زده بودند، صعود کرده و به رقابت پرداختند.

برادر اسماعیل عبادی خاطرنشان کرد: مسابقه قهرمانی جهان تیراندازی با کمان هر دو سال یک بار برگزار می‌شود که دو سال پیش ایران تیمی اعزام نکرده بود که کسب مدال طلای مردان در بخش کمپوند با حضور اسماعیل عبادی از آبیک استان قزوین، مجید قیدی از استان مازندران و امیر کاظم‌پور از استان یزد در مسابقات کپنهاک دانمارک مهم‌ترین رخداد ورزشی در رشته تیراندازی است.

گفتنی است، جبرائیل عبادی نیز از تیراندازان مطرح کشوری و استانی محسوب می‌شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج