پیروزی پرگل نماینده کویت مقابل اماراتی‌ها
۲۲۹۶۵۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۴
۷۹۰۱ 
جام باشگاه‌های فوتسال آسیا-اصفهان
نماینده فوتسال کویت مقابل حریف اماراتی خود به پیروزی پرگل رسید تا تاسیسات دریایی به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کند.
خبرگزاری فارس: روز دوم رقابت‌های جام باشگاه‌های فوتسال آسیا امروز با برگزاری 4 دیدار در گروه‌های مختلف برگزار شد که در پایان تیم‌های ام‌اف‌سی اَمجک قرقیزستان و نفت الوسط عراق مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در گوره دوم این رقابت‌ها نماینده قزقیزستان با نتیجه 8 بر 3 لوکوموتیو ازبکستان را شکست داد که به این ترتیب نماینده ازبکستان با 2 بازی که انجام داد و 2 شکستی که پذیرفت از گردونه مسابقات حذف شد.

به این ترتیب دیدار فردای دو تیم ناگویای ژاپن و ام‌اف‌سی اَمجک قرقیزستان تعیین کننده تیم اول صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات است.

در گروه سوم نیز تیم نفت الوسط عراق با نتیجه 3 بر 2 مقابل الریان قطر به برتری رسید و در مجموع 2 بازی با 3 امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

در این گروه چونبوری تایلند با 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر در رده اول قرار گرفته است.

دیدار فردای الریان و چونبوری نیز تکلیف تیم‌های صعود کننده این گروه را مشخص خواهد کرد.

در گروه چهارم دیدار دو تیم بانک بیروت لبنان و تای‌سون‌نام ویتنام با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید. در این گروه نماینده ویتنام با 4 امتیاز از 2 بازی در رده اول قرار دارد و نمایندگان لبنان و چین هرکدام با یک بازی به ترتیب با یک امتیاز و بدون امتیاز در رده دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

در گروه اول نیز دیدار دو تیم القادسیه کویت 9 بر یک الخلیج امارات را شکست داد. به این ترتیب تاسیسات دریایی و نماینده کویت به مرحله بعدی صعود کردند و برای تعیین تیم اول از ساعت 19:30 فردا به مصاف هم می‌روند.

شاگردان وحید شمسایی که به احتمال فراوان صدرنشین گروه اول می‌شوند باید به مصاف تیم دوم گروه B بروند که احتمالاً ام اف سی آمجک قرقیزستان خواهد بود.

برنامه روز پایانی مرحله گروهی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به شرح زیر است:

یکشنبه 11 مردادماه
شنزن نانلینگ چین - بانک بیروت لبنان؛ ساعت 12
چونبری تایلند - الریان قطر؛ ساعت 14 و 30 دقیقه
ناگویای ژاپن - ام‌اف‌سی امجک قرقیزستان؛ ساعت 17
تأسیسات دریایی ایران - القادسیه کویت؛ ساعت 19 و 30 دقیقه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج