بختیاری​زاده: به استقلال اهواز فرصت بدهید
۲۲۹۷۲۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۸
۸۵۳۱ 
سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: با توجه به این‌که تعداد تمرینات تیم‌مان کم بود، بازیکنانم برابر صبا مردانه و مدبرانه فوتبال بازی کردند و در طول 90 دقیقه، حریف را مدیریت کردند.
خبرگزاری ایسنا: سیاوش بختیاری​زاده درباره تساوی تیمش برابر صبا، اظهار کرد: با توجه به این‌که تیم خیلی دیر بسته شد و نیروهای با تجربه من نسبت به تیم علی دایی کمتر بودند و همچنین باتوجه به این‌که انتظارهای علاقه​مندان فوتبال خوزستان بسیار فراوان است، من و همکارانم فشار روحی - روانی بسیار سنگینی را متحمل شدیم و واقعا این فشار سنگین بود.

وی ادامه‌داد: اگرچه تعداد تمرینات تیم​مان کم بود ولی در بازی با صبا، بازیکنانم مردانه و مدبرانه فوتبال بازی کردند و توانستیم در طول 90 دقیقه، حریف را مدیریت کنیم. شاید تا حدودی این احساس مردم که تیم صبا نسبت به ما برتر بود و حملات بیشتری داشت، صحیح باشد ولی به جرات می​توانم بگویم ما این اتفاق را از قبل مدیریت کردیم تا بتوانیم در ضد حملات و شروع مجددها، ضربه نهایی را بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز بیان‌کرد: به هر حال با توجه به این‌که تیم من تمرین کافی نداشت و از نظر بدنی هم آماده نبود، در ضد حملات سرعت لازم را نداشتیم و همین باعث شد که از تک موقعیت​هایی که به دست آوردیم، استفاده نکنیم. من در نهایت هم به همین تک امتیاز و اتفاقاتی که افتاده راضی هستم. پس از پنج، شش سال اولین امتیاز استقلال اهواز در لیگ برتر به دست آمد و ان​شاءالله که سبب خیر شود و امیدوارم که این روند تداوم داشته باشد.

وی خاطرنشان‌کرد: در تمام طول مسابقه، بازیکنانم با شخصیت و در سطح لیگ برتر بازی کردند. در برخی سایت​ها آمده است که بازی ما با صبا روند کندی داشت ولی تمام این عزیزان باید به من و دایی حق دهند چرا که ما تیم​های‌مان را دیر بسته بودیم و دیدید تیم​هایی که چندین ماه قبل از ما تمرینات‌شان را آغاز کرده بودند، کیفیت بازی​شان به چه شکل بود و من فکر می​کنم تفاوت آن چنانی با روند تیم ما نداشتند.

بختیاری​زاده افزود: فقط از همه می​خواهم به تیم فرصت دهند و باید بگویم بازی با صبا اولین دیدار تدارکاتی تیم ما بود و ان‌شاءالله از هفته​های آینده، روند رو به رشدی داشته باشیم.

وی درباره دیدار آینده تیمش مقابل سیاه​جامگان مشهد، گفت: فیلم بازی این تیم با استقلال تهران را دوباره دیدم و باید بگویم با وجود این‌که برابر استقلال تهران شکست خورد، ولی تیم خوبی است و از نظر آمادگی جسمانی تیم بسیار سرحال و روپایی است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز افزود: در این هفته باید روی موارد هجومی نیز کار کنیم. به نظرم در بازی با صبا با توجه به این‌که تمرینات کمی داشتیم، ولی در بخش دفاعی خوب کار کردیم و نشان دادیم که به خوبی بلد هستیم، سیستم‌های دفاعی را پیاده کنیم و ان​شاءالله این هفته هم روی کارهای هجومی کار می​کنیم تا بتوانیم 90 دقیقه تیم سیاه​جامگان را تحت فشارهای خودمان، مجبور به شکست کنیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج