مدافع پرسپولیس سکوتش را شکست
۲۲۹۷۳۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۵
۱۹۲۶۸ 
مدافع تیم پرسپولیس،پس از گذشت یک روز از بازی مقابل پدیده،به هواداران تیمش قول داد که در بازی های آینده اشتباه این مسابقه را جبران کند.
کاپ: سوت پایان بازی پرسپولیس و پدیده که زده شد،صحفه اینستاگرام محسن بنگر مملو از پیام های نامهربانانه و توهین آمیزی بود که از سوی برخی طرفداران منتسب به باشگاه پرسپولیس به سوی او روانه شد.

این انتقادات کار را بدان جا رساند که بنگر،عصر روز شنبه همه پست هایش را پاک کند تا پیام های هواداران خشمگین هم دیلیت شده باشد.

با این وجود،اعلام حمایت گروه دیگری از هواداران پرسپولیس از بنگر در صفحات اجتماعی باعث شد که وی چند جمله خطاب به آنها بنویسد.

مدافع پرسپولیس سکوتش را شکست

مدافع پرسپولیس عنوان کرد:بابا دمتون گرم،همتون عشقید به خدا.مگه چیزی شد؟تیم به این خوبی.اکی.من اشتباه کردم.بازی بعد جبران میشه.مگه میشه دفاع اشتباه نکنه؟

بنگر در ادامه این پیام که با آی دی اینستاگرام خود در یکی از صفحات مربوط به هواداران پرسپولیس نوشته شده برای استقلالی ها هم کری سنگینی خوانده است.

او نوشت:اونایی که رفت و برگشت میبازن فعلا تا بازی رفت ساکت شوند.ان شالله امسال هم رفت و برگشت می شوند.مطمئن باشید.پس عشقه پرسپولیس و پرسپولیسی ها.

 با این وجود در صحفه شخصی بنگر در حال حاضر هیچ پستی دیده نمی شود.

او امیدوار است در بازی هفته آینده پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان،اتفاقات بازی پدیده را جبران کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج