کنایه دستیار قلعه‌نویی به یحیی گل‌محمدی
۲۲۹۷۴۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳
۲۰۳۶۵ 
مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت:‌ سعی می‌کنیم دفعه بعدی با چمن ورزشگاه ومبلی لندن و کولرگازی از ذوب‌آهنی‌ها میزبانی کنیم تا آنها راضی باشند.
خبرگزاری تسنیم: اکبر محمدی درباره پیروزی ملوان مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود. قبل از این بازی فقط یک هفته کار جدی کرده بودیم و تمرینات با حضور قلعه‌نویی فقط یک هفته برگزار شد.

وی در ادامه افزود: برای لیست 18 نفره دو جای خالی داشتیم و فقط 16 بازیکن مقابل ذوب‌آهن در اختیارمان بودند. از این تعداد هم دو نفر دروازه‌بان بودند، دو نفر مصدوم داشتیم و یک بازیکن هم محروم بود. حسین کنعانی‌زادگان هم جزو سهمیه‌های زیر 23 سال بود. به این ترتیب فقط 11 بازیکن بزرگسال برای تقابل با ذوب‌آهن داشتیم، اما با همین بضاعت توانستیم این تیم را شکست دهیم.

مربی ملوان تیم فوتبال بندرانزلی خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات زیاد، محدودیت‌ها و تفاوتی که بین ما و ذوب‌آهن بود، اما توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم. ذوبی‌ها برخلاف ما اردوی پیش‌فصل داشتند و تیم‌شان مهیای حضور در لیگ قهرمانان آسیا شده است که شکست دادن چنین تیمی واقعاً کار سختی بود. در نیمه اول هم بین بازیکنان ما ناهماهنگی‌هایی وجود داشت، اما در نیمه دوم با تغییر تاکتیک توانستیم به نتیجه‌ای که می‌خواستیم برسیم. البته ذوب‌آهن موقعیت‌های بسیار خوبی داشت و در چند صحنه می‌توانست به گل برسد که دروازه‌بان ما خوب عمل کرد. در 10 دقیقه پایانی هم فشار زیادی را تحمل کردیم، اما خوشبختانه توانستیم پیروز شویم.

محمدی در واکنش به اظهارات یحیی گل‌محمدی مبنی بر پیروزی ناجوانمردانه ملوان گفت: بعد از صحبت‌های گل‌محمدی در کنفرانس خبری فکر کردم، چون از باخت ناراحت است و فشار روی او بوده آن صحبت‌ها را انجام داده است، اما یک روز پس از بازی که دیدم در مصاحبه با تسنیم دوباره همان صحبت‌ها و حتی به مراتب بدتر از آن را تکرار کرده، تأسف خوردم که در چنین فضایی کار می‌کنیم. انتظار از تیم ذوب‌آهن بالا بود و فشار روی سرمربی این تیم بعد از شکست طبیعی به نظر می‌رسد. در مجموع برخی مربیان بعد از شکست حالت نرمالی ندارند و حرف‌هایی می‌زنند که شاید در شرایط عادی به زبان نیاورند.

وی با بیان اینکه ملوانی‌ها از صحبت‌های گل محمدی ناراحت شدند، ادامه داد: اینکه تیمی را متهم به بازی ناجوانمردانه کنید، کار خوبی نیست. گل‌محمدی داور بازی را متهم به جانبداری از یک تیم خاص کرده است. او حتماً باید مدارک قوی و مستدلی داشته باشد که چنین صحبت‌هایی را به زبان آورده است.

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره اینکه گل‌محمدی اعلام کرده چمن ورزشگاه تختی بلند بود و آن را کوتاه نکردند، اظهار داشت: ما در انزلی با شرایط آب‌وهوایی خاص مواجه هستیم و رطوبت این شهر بالاست، اما سعی می‌کنیم دفعه بعدی که ذوب‌آهن به اینجا آمد رطوبت شهر را هم پایین بیاوریم! می‌خواهیم کولر گازی بگیریم و در زمین کار بگذاریم تا رطوبت بازیکنان حریف را اذیت نکند. ضمن اینکه قول می‌دهیم دفعه بعدی برای ذوب‌آهنی‌ها چمن ورزشگاه ومبلی لندن را بیاوریم و با کولرگازی از آنها میزبانی کنیم.

محمدی با طرح این سؤال که «آیا فقط ذوب‌آهن است که در بین 16 تیم لیگ برتری فوتبال را روی زمین بازی می‌کند؟»، گفت: گل‌محمدی به گونه‌ای صحبت می‌کند که انگار فقط ذوب‌آهن فوتبال بازی می‌کند. در همین تیم ذوب‌آهن که اکنون به خوبی فوتبال بازی می‌کند خود من هم نقش دارم. من در تیم ذوب‌آهن مربیگری کرده‌ام و چهار پنج بازیکن این تیم شاگردانم بوده‌اند. حالا درست نیست که با یک باخت همه چیز را زیر سؤال ببریم.

«اگر گل‌محمدی ادعا می‌کند نتایج در فوتبال ایران خارج از زمین رقم می‌خورد پس نتایج سال گذشته و موفقیت‌های ذوب‌آهن هم خارج از زمین رقم خورده است»، مربی تیم ذوب‌آهن با بیان این جمله افزود: اینکه یک مربی بخواهد با چنین حرف‌های زحمات دیگران را زیر سؤال ببرد، کم‌لطفی به زحمات سایر همکارانش است. کم‌تقوایی است که به جای گشتن و پیدا کردن اشتباهات خود دیگران را دچار مشکل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر زمین چمن بلند بود که من چنین اعتقادی ندارم، پس اینکه ذوب‌آهنی‌ها بهتر بازی کردند و موقعیت‌های زیادی هم ایجاد کردند به خاطر بلند بودن چمن بوده است! ذوب‌آهن در همین زمین موقعیت‌های بسیار خوبی داشت که دروازه‌بان ما موفق عمل کرد یا بازیکنان این تیم بی‌دقت بودند. تعجب می‌کنم با این شرایط چگونه چمن مشکل داشته است. در فوتبال امتیازات را تقدیم نمی‌کنند و باید برای کسب امتیاز تلاش کرد. همان‌طور که ذوب‌آهن فصل گذشته با شایستگی قهرمان جام حذفی شد و در لیگ موفق بود، ما هم با شایستگی این تیم را شکست دادیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج