صادقیان: با تشخیص منصوریان بازی نکردم
۲۲۹۸۰۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
۱۱۹۵۷ 
هافبک تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به عدم حضورش در بازی با تراکتورسازی گفت: مشکلی برای بازی نداشتم، ولی منصوریان ترجیح داد از من استفاده نکند.
خبرگزاری تسنیم: پیام صادقیان در خصوص غیبتش در بازی تراکتورسازی - نفت تهران گفت: این تصمیمی بود که منصوریان گرفت و با تشخیص او بازی نکردم. من هم هیچ مشکلی با این موضوع ندارم و معترض هم نیستم، چون سرمربی تیم تصمیم‌گیرنده است. در حال حاضر هیچ مشکلی برای بازی ندارم و هر وقت منصوریان صلاح بداند برای نفت بازی خواهم کرد.

وی با اشاره به تساوی بدون گل تیمش در مصاف با تراکتورسازی اظهار داشت: ما باید سه امتیاز را می‌گرفتیم، چون این بازی کاملاً یکطرفه بود و تراکتورسازی حتی یک نصفه موقعیت هم نداشت. ما چند فرصت مناسب را از دست دادیم، اما به هر حال از تبریز با امتیاز برگشتیم. امیدوارم در هفته دوم برنده از زمین بیرون بیاییم.

صادقیان در مورد تساوی پرسپولیس، تیم سابقش مقابل پدیده مشهد خاطر نشان کرد: من این بازی را ندیدم، چون در همان زمان تیم‌مان با تراکتورسازی بازی می‌کرد. با این شرایط نمی‌توانم در مورد بازی پرسپولیس برابر پدیده نظر خاصی بدهم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

هافبک تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این پرسش که در فصل جاری کدام تیم‌ها مدعی قهرمانی خواهند بود، گفت: فعلاً نمی‌توان گفت که کدام تیم‌ها مدعی هستند، چون لیگ تازه شروع شده است. باید چند هفته بگذرد تا چهره تیم‌های مدعی مشخص شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج