امیری: دانه درشت و ریز در استقلال نداریم
۲۲۹۸۱۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
۱۰۰۴۱ 
معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت:هرکسی برایش شبهه ای وجود دارد می تواند به باشگاه مراجعه کند و ما اسناد را به او نشان دهیم.
کاپ: بهرام امیری در خصوص اینکه یکی از روزنامه ها نوشته بازیکنان جدید استقلال نقد، دانه درشت چک روز و بازیکنان قدیمی چک مدت دار دریافت کرده اند، اظهار داشت: طبق عرف بازیکنان جدیدی که به هر تیمی ملحق می شوند باید همان ابتدا 30 درصد خود را دریافت کنند. ما در تیم مان بازیکن دانه درشت و دانه ریز نداریم. همه به یک مقدار پول دریافت می کنند. من برای شما مثالی می زنم. حتی همین مهدی رحمتی همراه با بازیکنان جدید پول خود را دریافت کرده است.

وی ادامه داد: هرکسی برایش شبهه ای وجود دارد می تواند به باشگاه مراجعه کند و ما اسناد را به او نشان دهیم. یکی از افتخارات باشگاه استقلال این است که توانسته 30 درصد قرارداد بازیکنان را در همان ابتدای فصل به آنها پرداخت کند.

معاون اجرایی استقلال درباره اینکه کرار از باشگاه استقلال خواهان دریافت پول شده است، بیان داشت: کرار مبلغ 250 میلیون تومان از استقلال طلب داشت. ما با پرداخت این پول به وی با او بابت فصل گذشته تسویه حساب کردیم. باید یک چک به ایشان هم بابت 30 درصد امسال پرداخت کنیم. البته باید بگویم در تلاش هستیم تا با سایر بازیکنان فصل گذشته که امسال هم در استقلال عضویت دارند تسویه کنیم.

امیری در پایان در خصوص آخرین وضعیت پپروویچ گفت: با این بازیکن امروز قرارداد می بندیم و او از عصر امروز در تمرینات حضور پیدا خواهد کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج