پاپا زاک!
۲۲۹۸۴۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱
۱۱۸۴۸ 
«مارک زاکربرگ» موسس و مدیرعامل فیس بوک اعلام کرده است که او و همسرش «پریسیلا چان» به زودی بچه دار خواهند شد. زاکربرگ گفته است که نوزاد آنها دختر است و آنها پس از چند تجربه بارداری ناموفق، اکنون در انتظار تولد نخستین فرزندشان نشسته اند.

مجله اینترنتی برترین ها

روزنامه هفت صبح: «مارک زاکربرگ» موسس و مدیرعامل فیس بوک اعلام کرده است که او و همسرش «پریسیلا چان» به زودی بچه دار خواهند شد. زاکربرگ گفته است که نوزاد آنها دختر است و آنها پس از چند تجربه بارداری ناموفق، اکنون در انتظار تولد نخستین فرزندشان نشسته اند.

پاپا زاک!

به نوشته «گاردین»، زاکربرگ گفته است که از این فرصت استفاده کرده و قصد دارد بحثی در باب «تنهایی» زوج ها و سقط جنین راه بیندازد: «دو سال می شود که ما می کوشیم بچه دار شویم و در این راه همسرم سه بارداری ناموفق را تجربه کرده است. وقتی فهمیدیم که قرار است بچه دار شویم، زندگی مان سراسر امید شد. تصور کردیم که زوج های جوان وقتی می خواهند پدر و مادر شوند چه تغییراتی می کنند. بعد هم شروع کردیم به آماده کردن مقدمات. بسیاری از زوج های جوان در مورد بارداری های ناموفقی که تجربه کرده اند سکوت می کنند و در نتیجه به تنهایی علیه تاثیرات روانی منفی آن می جنگند.»
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج