اعتراف زن جوان به قتل دو فرزندش
۲۲۹۸۴۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
۳۷۵۸۸ 
«برای این‌که فرزندانم را از مشکلات زندگی رها کنم، آنها را کشتم.» این بخشی از اعترافات زنی است که هفته گذشته دو فرزند دختر و پسر خود را در مشهد به قتل رسانده بود.
جام جم آنلاین: «برای این‌که فرزندانم را از مشکلات زندگی رها کنم، آنها را کشتم.» این بخشی از اعترافات زنی است که هفته گذشته دو فرزند دختر و پسر خود را در مشهد به قتل رسانده بود.

رسیدگی به این پرونده از سه شنبه هفته گذشته همزمان با گزارش این جنایت هولناک به پلیس مشهد آغاز شد. در ادامه تیمی از کارآگاهان همراه جواد حسینی، بازپرس ویژه قتل مشهد راهی محل قتل در خیابان شریعتی منطقه قاسم آباد شدند.

مرد میانسالی که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، در بازجویی های مقدماتی گفت: چند روز بود که با دخترم تماس می گرفتم، اما او جواب نمی داد. امشب نگران او و دو فرزندش شدم، به همین خاطر خود را به اینجا رساندم. چند بار زنگ زدم، اما فاطمه در را باز نکرد. از داخل خانه صدای تلویزیون می آمد، به همین خاطر به موضوع مشکوک شده و در را شکستم. در داخل خانه با صحنه هولناکی روبه رو شدم. اجساد دو نوه هشت و 9 ساله ام در فاصله کمی از یکدیگر روی زمین افتاده بود. خواهر و برادر با ضربه های چاقو به قتل رسیده بودند، اما اثری از فاطمه نبود.

ماموران سپس وارد خانه شده و متوجه شدند حدود دو روز از قتل می گذرد و روشن بودن کولر، فضای خانه را سرد نگهداشته و از تعفن اجساد جلوگیری کرده بود. آثار بریدگی در کف دست دخترک نشان می داد، او قصد داشته مقاومت کند.

کشف لباس های خونین فاطمه در خانه و ناپدید شدن مرموزش، احتمال قتل توسط او را مطرح کرد و این زن به اتهام قتل دو فرزندش تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

کارآگاهان پی بردند، پدر خانواده سال 89 فوت کرده و فاطمه از آن زمان سرپرستی دو فرزندش به نام های آرش و سیما را به عهده گرفته بود. او همزمان با مرگ شوهرش دچار مشکلات روحی شده و قرص های آرامبخش مصرف می کرد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد، فاطمه به بجنورد گریخته که ماموران با ترفندهای پلیسی او را به مشهد کشانده و دستگیر کردند. زن جوان در بازجویی ها به قتل دو فرزندش اعتراف کرد و گفت: بعد از مرگ همسرم، من و فرزندانم با مشکلات بسیاری روبه رو شدیم. چندی قبل تصمیم گرفتم برای این که فرزندانم را از این مشکلات رها کنم، آنها را به قتل برسانم. سرانجام روز حادثه دست به کار شده و با چاقو دختر و پسرم را کشتم. سیما مقاومت کرد، اما خیلی زود تسلیم نقشه ام شد. بعد از کشتن آنها، جسدشان را همانجا رها کرده و گریختم. من فرزندانم را کشتم تا دیگر سختی نکشند.

با اعتراف متهم به قتل دو فرزندش، قاضی جواد حسینی او را برای تحقیقات بیشتر تحویل کارآگاهان پلیس آگاهی داد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1394/05/11
كثافت روانى ميخواستى خودتو بكشى
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1394/05/11
اعصابم بهم ریخت...!
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1394/05/11
آشغال می خوای بکشی حداقل با سيانور با قرص سم . آخه با چاقو؟حيوون
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1394/05/12
خاك بر سر خرت، احمق ديوانه. طفلكي بچه ها، روحشون شاد
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1394/05/12
همیشه پای یک زن در میان است
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1394/05/12
چرا قضاوت الکي مي کنيد
افسردگي داشته و تحت درمان بوده
هيچکس نميدونه اون لحظه چه حالي داشته و به چي فکر مي کرده
البته بازم بگم که خاک بر سرش
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1394/05/12
زنی که همسرشو تو این شزایط اقتصادی از دست میده حتی اگه سالم باشه و افسردگی هم نداشته باشه ...نیاز به حمایتهای شدید خانواده و دولت داره که تو ایران هیچکدوم اینها نیست....البته اینها توجیهی برای فرزند کشی نیست اما ظرفیت آدمها در مواجهه با مشکلات متفاوته.
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1394/05/12
گاهی آسیب پذیری از یکسو و استرس شدید از سوی دیگر بگونه ای است که حتی یک مادر را هم از پای در می آورد دوستانی که نظر میدهند به این توجه کنند که رفتار تکانشی ممکن است به دلایل مختلف در همگی ما بروز پیدا کند. (یک روان شناس)
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1394/05/12
وایی چقدر وحشتناک این خانواده بلوک کناری ما زندگی میکردن و من بچه هاشو دیده بودم از وقتی خبر قتل رو شنیدم اصلا نمیتونم بخوابم البته این حالت فقط مخصوص من نیست و تمام همسایه ها همینطورن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج