یمن آماده پرتاب موشک به پایتخت دشمنان
۲۲۹۸۸۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
۲۵۰۲۵ 
پایگاه خبری صعده پرس یمن روز یکشنبه نوشت با توجه به افزایش و ادامه تجاوزات سعودی – آمریکایی علیه مردم بی دفاع یمن، ارتش و جنبش انصارالله یمن آماده ورود به مرحله 'گزینه های راهبردی' برای پاسخگویی به این تجاوزات می باشد.
خبرگزاری ایرنا: پایگاه خبری صعده پرس یمن روز یکشنبه نوشت با توجه به افزایش و ادامه تجاوزات سعودی – آمریکایی علیه مردم بی دفاع یمن، ارتش و جنبش انصارالله یمن آماده ورود به مرحله 'گزینه های راهبردی' برای پاسخگویی به این تجاوزات می باشد.

این پایگاه خبری افزود: با توجه به تفویض اختیار از سوی همه گروه ها و احزاب سیاسی به عبدالملک الحوثی برای پاسخ قاطع به این تجاوزات، بزودی سامانه موشکی جدید و پیشرفته ای که همه پایتخت های کشورهای عربی خلیج فارس را در تیررس خود دارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

براساس این خبر، بزودی اخبار سلاح هایی که توسط جنبش انصارالله ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد همه را شگفت زده خواهد کرد.

پایگاه خبری صعده پرس افزود: جنبش انصارالله یمن که از تجربه شش جنگ تا پیش از تجاوز عربستان به این کشور برخوردار بهره می برد، پیش از این نیز چندین سامانه موشکی با نام های الثاقب و الزلزال 1 و 2 را به مرحله تولید و استفاده رسانده و پیشرفت های زیادی در ساخت اینگونه سلاح های پیشرفته بدست آورده است.

عربستان با همراه کردن 9 کشور عربی و آمریکا، تجاوز هوایی و دریایی خود را به بهانه بازگرداندن حکومت به منصورهادی رییس جمهور مستعفی و فراری به یمن اغاز کرد و پس از گذشت بیش از پنج ماه تاکنون به هیچیک از اهداف خود دست نیافته و به گفته کارشناسان نظامی در باتلاق یمن فرو افتاده و راهی برای بازگشت ندارد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج