پپه از رئال مادرید می‌رود؟
۲۲۹۹۱۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷
۱۴۹۷۴ 
با توجه به این که قرارداد مدافع پرتغالی رئال مادرید سال آینده تمام می‌شود، احتمال خروج او از سانتیاگو برنابئو افزایش یافته است.
خبرگزاری ایسنا: اگر باشگاه رئال مادرید بتواند قرارداد سرخیو راموس را نیز همانند رافائل واران تا سال 2020 تمدید کند، خط دفاعی این تیم تا چند فصل دیگر هیچ مشکلی نخواهد داشت.

تنها یک مسئله وجود دارد و آن این است که پپه، مدافع پرتغالی این تیم چه آینده‌ای را در این تیم خواهد داشت. او در طول سال‌های اخیر همواره مدافع ثابت قوهای ثابت بوده است اما هنوز آینده‌اش در این تیم مشخص نشده است. مذاکرات بر سر تمدید قرارداد این بازیکن آغاز شده اما به نظر می‌رسد شرایط برای تمدید، زیاد مساعد نیست و در آینده‌ نزدیک تکلیف این بازیکن مشخص نخواهد شد.

رئال مادرید می‌داند این مدافع پرتغالی یکی از حرفه‌ای‌ترین مدافعانی است که در این تیم فوتبال بازی کرده است. او بهترین سال‌های فوتبالش را برای رئال مادرید گذاشته اما نمی‌توان کتمان کرد واران هم مدافعی بسیار عالی است که نمی‌توان او را روی نیمکت نشاند. به همین دلیل شرایط پپه در رئال مادرید با مشکلاتی روبه‌رو شده است.

واران فرانسوی در طول چند فصل اخیر هر بار که در ترکیب رئال به میدان رفته نمایش‌های فوق‌العاده‌ای را از خود ارائه کرده است. او حتی وقتی روی نیمکت می‌نشیند، صبوری زیادی از خود نشان می‌دهد و هر گاه هم که به میدان آمده، عالی بوده است. واران در طول این چند سال همواره زیر سایه سرخیو راموس و پپه قرار داشته است اما او دوست دارد به یک بازیکن ثابت در قلب خط دفاعی تیمش بدل شود.

رئالی‌ها اگر می‌خواهند آینده خوبی برای خط دفاعی‌شان متصور باشند، باید فکری به حال این شرایط بکنند. ناچو نیز تا سال 2021 قراردادش را تمدید کرده و امضای قرارداد با وایخو نیز نشان می‌دهد رئالی‌ها قصد دارند جوانان زیادی را برای تیم‌شان بخرند.

پپه به زودی 31 ساله می‌شود و قراردادش نیز تا تابستان سال آینده معتبر است. این بدان معناست که پپه در پنجره نقل و انتقال‌های زمستانی آزاد است با هر باشگاهی که دوست دارد وارد گفت‌وگو شده تا به آنجا بپیوندد. این یعنی این که رئال مادرید در صورت خروج پپه از سانتیاگو برنابئو هیچ مبلغی دریافت نخواهد کرد. به همین دلیل پپه باید خودش را در طول فصل جاری ثابت کرده تا سران رئال مادرید با جدیت بیشتری برای تمدید قرارداد او وارد عمل شوند. در غیر این صورت پپه می‌تواند یکی از گزینه‌های خروج در زمستان باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج