ماجدی: جمعه طرفدار استقلال هستم
۲۲۹۹۶۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
۲۰۷۷۷ 
سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که استفاده سرمربی این تیم از بازیکنان جوان در دیدار مقابل سیاه‌جامگان، یک توفیق اجباری بوده است.
خبرگزاری تسنیم: میرشاد ماجدی در مورد درخشش تعدادی از بازیکنان جوان استقلال مقابل سیاه‌جامگان گفت: به نظر من استفاده از این جوان‌ها یک توفیق اجباری بود. استقلال در این بازی فخرالدینی، حیدری، مگویان و عمران‌زاده را در اختیار نداشت و اگر آنها شرایط بازی داشتند معلوم نبود که چه اتفاقاتی رخ می‌داد. با این حال امیدوارم این توفیق اجباری باعث نشود که جلوی پیشرفت این جوان‌ها گرفته شود.

وی در ادامه افزود: جوان‌های استقلال نشان دادند که به خوبی می‌توانند حامی این تیم باشند. برد در بازی اول آن هم در خارج از خانه یک نتیجه بسیار خوب بود. فقط امیدوارم یادمان نرود که این نتیجه را جوان‌های استقلال رقم زدند و آنها باید در بازی‌های آینده نیز مورد حمایت قرار بگیرند.

سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به تقابل این تیم با ملوان بندرانزلی و امیر قلعه‌نویی و حساسیت‌هایی که در این بازی وجود دارد، گفت: برخی نگاه‌ها در مورد این بازی بیشتر به مسائل حاشیه‌ای معطوف می‌شود، ولی فکر می‌کنم از لحاظ فنی بازی زیبایی از آب دربیاید. در هفته اول فقط سه تیم برنده شدند و حالا دو تیم برنده مقابل هم قرار می‌گیرند. برای این بازی هم قلعه‌نویی مهره‌های خوبی در اختیار دارد و هم پرویز مظلومی، فقط امیدوارم این بازی در زمین به جنجال کشیده نشود.

ماجدی در پاسخ به این سؤال که «در بازی استقلال - ملوان طرفدار کدام تیم هستید؟»، گفت: من همیشه استقلالی هستم و استقلالی‌ هم باقی می‌مانم. مهمترین چیز بالا بودن پرچم استقلال است. هرچند که امیر قلعه‌نویی دوست صمیمی من است، اما در این بازی طرفدار استقلال هستم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج