فیلم: ربات پینگ پنگ باز
۲۳۱۰۴۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۷
۹۲۰۷ 
امروزه دانشمندان علم رباتیک تلاش‌های زیادی را برای روی کار آوردن ربات‌ها در زندگی روزمره مبذول داشته‌اند. آن‌ها امیدوارند تا با جای دادن ربات‌ها در زندگی بشر زمان و انرژی انسان‌ها را برای فعالیت‌های مهم‌تری حفظ کنند.
وبسایت نیکو - نازنین خیر خواه: امروزه دانشمندان علم رباتیک تلاش‌های زیادی را برای روی کار آوردن ربات‌ها در زندگی روزمره مبذول داشته‌اند. آن‌ها امیدوارند تا با جای دادن ربات‌ها در زندگی بشر زمان و انرژی انسان‌ها را برای فعالیت‌های مهم‌تری حفظ کنند. این هدف آن‌ها را بر این داشته است تا ربات‌های متنوعی را درزمینه های مختلف تولید کنند. در این میان زمینه‌های سلامت و ورزش نیز از خاطر دور نمانده و ربات پینگ‌پنگ باز جدیدترین محصول رباتیک در این عرصه به‌حساب می‌آید.

ربات پینگ پنگ باز

ربات پینگ‌پنگ باز همان‌طور که درویدیو نشان داده می‌شود همانند یک رقیب ورزشی با رفتارهایی که از الگوهای انسانی نشات گرفته نقش یک هم‌بازی را برای شما ایفا خواهد کرد.

باوجوداین ربات می‌توانید بدون حضور شخصی دیگر برای شرکت در یک مسابقه آزمایشی اقدام کنید. مهارت ورزشی خود را تقویت کنید و یا از این ربات ورزش پینگ‌پنگ را یاد بگیرید. کلیه تکنیک‌های بازی پینگ‌پنگ در حافظه این ربات ضبط‌شده و رقیبی بی‌همتا برای شما محسوب خواهد شد.

این ربات بی‌نظیر که OMRON نامیده می‌شود در کنفرانس تکنولوژی CEATEC ژاپن در سال گذشته موفق به کسب جایزه بهترین نوآوری شده و از شاهکارهای فنی محسوب می‌شود.


مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج