بازگشت شادمهر عقیلی با «پر پرواز 2»؟!
۲۳۲۷۸۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۳
۲۹۶۴۱ 
داود ناقور، خواننده و دوست شادمهر از مذاکرات برای بازگشت این خواننده می گوید و از فیلمنامه ای که برای گرفتن مجوز به سازمان سینمایی داده شده و داستان بازگشت شادمهر را حکایت می کند.

مجله اینترنتی برترین ها

هفته نامه تماشاگران امروز - بهمن بابازاده: داود ناقور، خواننده و دوست شادمهر از مذاکرات برای بازگشت این خواننده می گوید و از فیلمنامه ای که برای گرفتن مجوز به سازمان سینمایی داده شده و داستان بازگشت شادمهر را حکایت می کند.

تیتر مطلب به اندازه ای جذاب هست که بتواند خیلی راحت خوانده شدن این گزارش را تا سطرهای انتهایی اش تضمین کند. بازگشت خواننده ای که خیلی ها هنوز هم از او به عنوان ستاره بی رقیب موسیقی پاپ بعد از انقلاب یاد می کنند با یک شاخصه خیلی مهم و آن هم اینکه هر سال یک «هیت» تمام عیار را به لیست MP3 PLAYER دوستداران موسیقی اضافه می کند. خواننده ای با سرگذشتی تراژیک که شاید بهتر باشد برای آغاز این گزارش، با چند «فلاش بک» ماجرا را از اول مرور کنیم تا برسیم به اتفاقات و اخبار مهم این روزها؛ اتفاقاتی که باعث شده تیتر یک این مطلب، تیتری ویژه، پرطرفدار و مهمتر از همه پر سروصدا باشد.

بازگشت شادمهر با «پر پرواز 2»؟!

باشه، بچه شهیده

شادمهر هفتم بهمن ماه 1351 در یک خانواده شش نفره در تهران متولد شد. سه برادر داشت که از این سه برادر، دو نفر آنها در جنگ ایران و عراق شهید شدند. پدرش در دوران نوجوانی شادمهر به دلیل سرطان درگذشت و شادمهر از کودکی با دیدن سازهای موسیقی به این رشته هنری علاقمند شد.

در سال 1376 از هعنرستان موسیقی به اتفاق یک گروه به واحد موسیقی صداوسیما رفت. فواد حجازی هم جزو آن گروه بود. در همانجا بود که با خشایار اعتمادی و علیرضا عصار آشنا شد. اولین آلبوم بدون کلام او به نام «بهار من» که تنظیمی جدید از قطعات قدیمی بود مورد استقبال قرار گرفت و همزمان همکاری خود را با صداوسیما آغاز کرد.

در همین سال ها که جوانه های موسیقی پاپ تازه شروع به رویش کرده بودند، اولین کار شادمهر با نام «معبود» با صدای خودش بارها از شبکه های ایران پخش شد. بزرگترها حتما بخش های معروف این ترانه هنوز یادشان مانده که می گفت: «اگر روزی رسد دستم به دامانت، کنم جان را به قربانت، ولی بی لطف و احسانت چگونه...».

تب شادمهر به مرور بالا گرفت و انتشار آلبوم «دهاتی» آغازگر موجی بود که همه موسیقی پاپ بعد از انقلاب را تحت تاثیر قرار داد. این آلبوم همچنان رکورد فروش آلبوم موسیقی را با بیش از دو و نیم میلیون نسخه فروش در اختیار دارد و انتشار آثار بعدی اش باعث شد «شادمهر عقیلی» به ابرقدرتی در حوزه موسیقی بسته و سرشار از سوءتفاهم آن دوره (اواخر دهه هفتاد) تبدیل شود.

او بعد از انتشار چند آلبوم موفق و انتشار قطعاتی چون «یاس کبود» (که به حضرت فاطمه زهرا (س) تقدیم شده بود)، توانست نگاه تندروهای مذهبی را هم به سمت آثارش جلب کند. آخرین فعالیت رسمی این خواننده حضور در فیلم سینمایی «پر پرواز» بود که در آن نقش خودش را بازی کرد. نقش خواننده ای که فرزند شهید است و مجوز انتشار آثارش صادر نمی شود و قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد.

داستانی که شادمهر پس از اتفاقات مختلف در نهایت در زندگی واقعی اش تجربه کرد و بالاخره از ایران رفت. چند سال بعد از مهاجرت شادمهر، گفته شد پایان بندی این فیلم نوعی تهدید از سوی شادمهر بوده که «اگر فشارها ادامه داشته باشد می روم». حالا اینکه اصل موضوع از چه قرار بود، باید ادامه مطلب را بخوانید.

بازگشت شادمهر با «پر پرواز 2»؟!

چرا رفتی؟

نزدیکترین دوست شادمهر و یکی از بزرگترین تهیه کننده های کاست موسیقی لاله زار آن زمان کسی نبود جز «غلام علمشاهی». کسی که عمده آثار ناصر عبداللهی و بنیامین را هم به بازار موسیقی فرستاده بود و همین چند ماه پیش برای اولین بار دلیل اصلی مهاجرت شادمهر را در گفتگویی مفصل گفت: «شادمهر آن زمان یک قرارداد 5 ساله سفت و سخت با یک شرکت دیگر داشت که هیچ رقمه اجازه همکاری با شرکت های دیگر را به او نهمی داد. این موضوع را برای اولین بار می گویم و بهتر است هواداران شادمهر هم بالاخره اصل موضوع را بدانند که اصلا یکی از اصلی ترین دلایل رفتن شادمهر از ایران همان قرارداد 5 ساله ای بود که با آن شرکت داشت.

آن قرارداد دست و پای شادمهر را بسته بود و او هیچ کاری در ایران نمی توانست انجام دهد. ما با شادمهر فوتبال و استخر و همه جا می رفتیم و دوستی عمیقی داشتیم ولی آن قرارداد اجازه نمی داد همکاری داشته باشیم. در خیلی از آلبوم های ما ساز زده و تنظیم هم کرده. اصلا آن زمان معروف بود که خیلی از خواننده ها انتشار آلبوم شان را عقب می انداختند تا شادمهر از سفر برگردد و موسیقی هایشان را تنظیمن کند و بعد آلبوم شان را روانه بازار می کردند!»

این اظهارات درباره شادمهر در حالی منتشر شد که در همه این سال ها برخی فشارها از سوی نهادهای مختلف به شادمهر و محبوبیت و نوع فعالیتش، اصلی ترین دلیل مهاجرت شادمهر اعلام شده بود.

معجزه در سال 92

سال 92 یکی از موسسات رسمی داخلی با اخذ تمام مجوزهای لازم توانست با طرح جلدی جدید آلبوم «دهاتی» را به صورت گسترده در ایران بازنشر کند تا بمب خبری بزرگی را در رسانه های مختلف بترکاند.

صدرالدین حسین حسین خانی (مدیر شرکت ایران گام) در گفتگو با خبرگزاری مهر در پاسخ به موج اعتراض ها گفت: «آلبوم «دهاتی» از جمله کارهای تولید شده شادمهر عقیلی در زمان حضورش در ایران است. او در آن زمان برای فعالیت در کشورمان مشکل قانونی نداشت و آثار دیگری چون آلبوم «مسافر» و «بهار من» نیز از جمله کارهای او است که هم اکنون نیز در بازار موسیقی به فروش می رسد. وقتی مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تهیه، تولید و نشر آثار یک خواننده یا اثر موسیقایی صادر می شود تا زانی که مرجع قضایی دستور رسمی مبنی بر توقف نشر یا مواردی از این دست صادر نکند منعی برای انتشار و عرضه چندباره آن اثر موسیقایی با توجه به درخواست خریداران رسمی اثر وجود نخواهد داشت.»

توضیحات این ناشر هر چند مورد حمله چندباره تندروها قرار گرفت ولی آلبوم «دهاتی» بار دیگر در تیراژی بالا پشت ویترین فروشگاه های موسیقی رفت تا شایعات درباره شادمهر بالا بگیرد؛ اینکه مسئولان در حال آماده سازی بستر برای بازگرداندن او به ایران هستند.

بازگشت شادمهر با «پر پرواز 2»؟!

داود ناقور: جوگیر نمی شویم، بازگشت شادمهر سناریو دارد

در همه این سال ها کمتر خواننده ای بوده که بعد از فعالیت در خارج از کشور، اجازه فعالیت در ایران را داشته باشد. حبیب، بیژن مرتضوی، معین و بسیاری دیگر از چهره های لس آنجلسی بارها و بارها زمزمه بازگشت شان سر زبان ها افتاد و حتی «حبیب» سال های سال است که در ایران ساکن است اما هرگز اجازه فعالیت رسمی به او داده نشده است.

اما موضوع بازگشت شادمهر بیش از آن چیزی که خیلی ها فکرش را می کنند، به واقعیت نزدیک است و برخی اتفاقات در یکی دو هفته گذشته هم باعث شده شدت این حرف و حدیث ها بیشتر شود. «داود ناقور» (خواننده، بازیگر و از صمیمی ترین دوستان شادمهر عقیلی) یکی از اصلی ترین منابع خبری اتفاقات اخیر است.

او در دو هفته گذشته با انتشار چند پست در صفحات شخصی اش، از دیدار و برخی درخواست های تیم فوتبال موسیقی و هنرمندان از «سید حسن خمینی» پرده برداشته و خواستار پیگیری ماجرای بازگشت شادمهر عقیلی به ایران شده است. انتشار این تصاویر و عکس ها و جملات، بازتاب های جالب توجهی را داشته است.

داود ناقور در گفتگو با «تماشاگران امروز» درباره آن دیدار و صحبت های رد و بدل شده، می گوید: «قرار نیست جوگیر شویم و با انتشار گزارش ها و صحبت های اغراق آمیز همه چیز را خراب کنیم. ما مدت هاست که در پی این اتفاق هستیم و من به شخصه هرگز دوست ندارم ویترین این ماجرا بوشم چون قلبا شادمهر را دوست دارم و می خواهم برای بازگشتش هر کاری می شود، انجام دهم. مدت زیادی است که این پروژه استارت خورده و در ملحه انجام قرار گرفته است.

بازگشت شادمهر با «پر پرواز 2»؟!

با آقای «حسن خمینی» هم در این باره حرف زدیم و ایشان هم انسان وارسته و مشخصا خوش قلبی هستند ولی من اعتقاد دارم که نباید کاری کنیم که این موضوع حساسیت زا شود. شادمهر نشان داده که در همه این سال ها که خارج از کشور بوده هرگز از خط قرمزها عبور نکرده و هنوز هم خیلی ها او را با آثار مناسبتی اش می شناسند.»

ناقور خبر شگفت انگیز دیگری هم دارد: «هنوز کسی نمی داند که فیلمنامه «پر پرواز 2» با داستان دو خطی بازگشت شادمهر به ایران تدوین شده و برای گرفتن مجوز به سازمان سینمایی ارسال شده است. من خیلی کارهای دیگر هم انجام داده ام ولی واقعا دوست ندارم مثل خیلی های دیگر از آب گل آلود برای شهرت خودم ماهی بگیرم. بسترسازی ها انجام می شود و این پروژه در حال حرکت رو به جلوست.

خیلی باید محتاط و با استراتژی پیش رفت و امیدوارم مسئولان مملکتی هم با نگاهی ارزشی و بزرگ منشانه، حالا که جهان به واسطه توافقات 1+5 ایران را پذیرفته اند و وجهه کشورمان در مجامع بین المللی بعد از هشت سال فاجعه بار، بار دیگر در حال ترمیم است، کمی هم به هنرمندان با نگاهی بزرگ منشانه بنگریم و زمینه بازگشت آنهایی که در همه این سال ها رزومه ای مثبت و به دور از رفتارهای خاص سیاسی و فرهنگی داشته اند را مهیا سازیم.»
انتشار یافته: 48
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1394/05/21
امیدوارم موافقت کنن که برگرده و داخل کشور خودمون فعالیت کنه
خیلی با صداش خاطره داریم
شادمهر واسه موسیقی پاپ بعد از انقلاب جاده صاف کن بود،راه رو واسه بقیه باز کرد،اما خودش متاسفانه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
اره دیگه، میدونو داد به امثال محسن یگانه و چاوشی و... اگه شادمهر تو ایران میموند، اینا عمرا اگه یه کنسرتم میتونستن برگزار کنن. اصلا نمیفهمم چرا از ایران رفت!!!!
بدون نام
Netherlands
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
همین محسن یگانه که میگی با خوندن اهنگای شادمهر معروف شد برید اهنگای ده سال قبلشو گوش کنید
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
باو شما ها چرا انقدر زود جو گیر میشید پیاز داغ میریزد پای این موضوع! منم اول از همه شادمهرو دوست دارم ولی محسن یگانه کودوم یکی از آهنگای شادمهرو خوند میشه اسمشو بگی؟ بعدشم محسن یگانه و بقیه خواننده ها پتانسیلشو داشتند به این جایی که هستند میرسیدند چه با شادمهر چه بی شادمهر دلیل رفتن شادمهر هم سختگیری های بسیج و ارشاد و... بود توی کنسرتی که گذاشته بود بسیجی ها ریختند و به هم ریختند و... خواهشا جو گیر نشید هر کی میاد ی کیلو پیاز داغ قاطیش میکنه!! همین جوری پیش برید به این میرسید که شجریان هم شاگردش بوده! والا:D
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
محمد رضا جان
محسن یگانه با خوندن اهنگهای آسمونی(آلبوم دهاتی) و عروسک شادمهر بود که معروف شد.
اهنگ هاش هم موجوده
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1394/05/21
يعني ميشه برگرده؟ شادمهر كسي نبوده كه از خط قرمزها عبور كنه.هنوز هم شانس برگشت داره.ما خواننده هاي خوبي داخل ايران داريم.اما انگشت شمار هستند.موسيقي پاپ ايران ببه نابغه اي مثل شادمهر نياز داريم.از حق نگذريم شادمهر كاراش عاليه.تازه ما با پذيرش برگشتش ميتونيم از طريق جذب گردشگر و توريست ايرانيان مقيم خارج را براي كنسرت جذب كنيم به داخل ايران. چون خيلي ها شادمهر را دوست دارند.
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
شادمهر اولی موزیک ویدئویی که درست کرد(خارج از کشور) یه خانومی بود توش که با لباس زیر بود لب دریا... این شروعش بود البته ویدئو های بعدیش بهتر شد.بعد هم که با ابی آنگ سیاسی خوند به طرف داری از جنبش سبز و... اینا از دید من و شما خط قرمز نیست ولی اینجا ایرانه من که بعید میدونم بزارند برگرده.
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1394/05/21
برگشتنش اشتباهه ، اونجا پیشرفت خوبی کرده و اگه برگرده اجازه هیچ فعالیتی بهش نمیدن و حیف میشه ........
پاسخ ها
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
منم موافقم دقیقا مثل حبیب میره تو بایگانی!
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1394/05/21
دوستت داریم شادمهر ؟بی صبرانه منتظریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
الان سوال پرسیدی شما؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نه جنابuser حواسم نبود شنونده باید عاقل باشه
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1394/05/21
آقای ناقور شادمهر چه سالی از کشور رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا برای منافع خود همه چیز رو سیاسی می کنیم اما وقتی به ضررمان می شود آن را نفی می کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Netherlands
10:52 - 1394/05/21
اینا همش جنجال تبلیغاتیه
اگه شادمهرو بشناسید میفهمید که عمرا برنمیگرده
بخاطر زن و دخترشم ک شده نمیاد
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1394/05/21
تو ایران اصلا قدر اینجور افراد نمیدونن. اینجا فقط پول داشته باشی میری بالا. شما ببینید ما چقدر افراد ایرانی چه در کارهای هنری و چه علمی داریم که اینجا هیچکس توجه نمیکنه و رفتند خارج چه حمایتی شدند از طرف دولتهای خارجی(مغزهای فراری)
واقعا حیفه.پول پرستی و اختلاس بسه. فقط اسم مملکت اسلامی هست ولی دریغ از انجام و پیروی یک خط قرآن و فرمایشات خدا و پیغمبر.
-
12:35 - 1394/05/21
خیلی مهم نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
مهمه حیف شادمهر نیس تو غربت بخونه کاش ابی و داریوشم بیان .....آخ
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1394/05/21
چرا دوست دارید سن هنرمندارو کوچیک کنید دیگه همه میدونن شادمهر متولد 51 هست نه 57
پاسخ ها
علی جاورسیان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
بله درست میگی، ممکنه اشتباه تایپی باشه، شادمهر متولد 51 است
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1394/05/21
اگه کسی یه خورده سواد موسیقی داشته باشه میدونه که شادمهر یه نابقه س . اما از اونجایی که توی این مملکت چیزی که زیاده آدم حسود و زیر آب زن، نخواستن که شادمهر بمونه، چون اگه میموند خودشون کمرنگ میشدن.
به نظر من برگشتن شادمهر کار درستی نیس.چون هنوزم همون آدمای قدر نشناس و بیشعور زیادن و متاسفانه در راس موسیقی هم هستن.
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
بالای بیستا آلت موسیقی بلده بنوازه
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1394/05/21
باسلام. اقای شادمهرعقیلی متولد سال 1351 میباشد. لطفاً اصلاح فرمایید
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1394/05/21
ولی ایشون اهنگ سیاسی خوندن من که یادمه
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1394/05/21
حالا که شادمهر میخواد برگرده بگین ابی هم بیاد خوووووووووووو من خیلی دوسش دارم خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1394/05/21
تو شرایطی که شاهد کنسل شدن پی در پی و بدون دلیل منطقی کنسرت خواننده ها هستیم و یه عده تندرو مخالف هرگونه موسیقی هستند تا اونجایی که آقای ارجمند هم به خاطر همین دلایل استعفا داد. ما از خدامونه که شادمهر برگرده ولی مطمعن باشید با این شرایط محاله. بیاد که مثله حبیب خونه نشین و تحت فشار باشه؟
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1394/05/21
این خواننده فاسد برگرده؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
خودت فاسدی فاسد بی تربیت
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1394/05/21
منم خودم هم شادمهرو دوست دارم و هم صداشو و هم اعتقاد دارم واقعا استاد و خبرست (البته به نظر من جدیدا کاراش از نظر سبک افت کرده، کارهاش در زمان آهنگای تقدیر و عادت و ترس خیلی خیلی بهتر از آهنگایی که از بعد انتشار آهنگ آینده خوند بود!)

اما دیگه نباید از حق هم بگذریم!
والا به اینجای حرف آقای ناقور که رسیدم از با نمکی این حرف خندم گرفت!
"شادمهر نشان داده که در همه این سال ها که خارج از کشور بوده هرگز از خط قرمزها عبور نکرده و هنوز هم خیلی ها او را با آثار مناسبتی اش می شناسند."

والا آهنگ مناسبتی که فقط یه دونه داشت اونم یاس کبود بود والسلام ... اما آقای ناقور میشه بفرمایید دیگه چه خطوط قرمزی بود که ایشون رد نکردن؟ آهنگ سیاسی در مورد نظام نخوندن؟ یا آهنگا و کیلیپاشون عاری از هرگونه دختر بی بند و بار بود؟

آقای ناقور اینا رو نگین که تف سر بالاست!
در ضمن باید در نظر داشت که در صورت دادن مجوز برگشت به شادمهر، ارشاد مجبوره به خیلیای دیگه هم مجوز بده ... پس اینا همش حرفه واسه تبلیغ وگرنه بعیده واقعیت داشته باشه!
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1394/05/22
... کرده اگر از خط قرمز عبور نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!
اون آهنگ سیاسی چی بود با ابی خوند؟(یه دختر)
عین ... پشیمونه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
درست صحبت کن ....خودتی .....
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
هم آهنگ یه دختر و هم قبل از اون آهنگ آزادی
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1394/05/22
من رویایی دارم ازجنس....که غیرممکن است---نمیاد
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1394/05/22
چه جالب
اقای حسن خمینی ناجی شده
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1394/05/22
کلا بعضیا فقط حرف رایگان میتونن بزنن! شادمهر هم قطعا برنمیگرده ! موسیقی ایران 2-3 سالی میشه کلا مرده چون بغ بغو کنان جای شادمهر و طرفدراشو گرفتن!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
دقیقا، کاملا موافقم
وقتی امثال شادمهر نباشن معلومه که این بچه قرتیا مجال خودنمایی پیدا میکنن.
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1394/05/22
اینکه یه ایرانی واسه برگشت به کشورش تلاش کنه و متوجه شده باشه که رفتنش اشتباه بوده خیلی خوبه ولی اینکه گفتین از خط قرمزها عبور نکرده برام خیلی جالب بود!!
ببخشید اون کنسرتهایی که با زنان و دختران تقریبا برهنه اونم با اون حالت اجرا کرد چی بود؟
قرار نیس همه چی ماسمالی شه پس اینقد مقدس نمایی در نیارین ازین آقا...رفته هرکار خواسته کرده و حالا پشیمون شده ُ میخواد برگرده...باشه..خیلی ام خوبه که پشیمون شده
ولی ماسمالی نکنین خواهشا!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
وقتی از موسیقی و هنر شادمهر هیچی نمیدونی اظهار نظر نکن
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1394/05/24
به خدا اینافقط اسم دینودارن برگشتن چندتاخاننده ک اینقدجوانهابهشون علاقه دارن ک چیزی نیس اگه مراجع تقلیدخیلی نگران دین هستن برن جلودزدی هاروبگیرن بعدشم این همه خاننده قرطی توایران هستش اول ایناروجمع کنن
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1394/05/24
از وقتی شادمهر رفت هر سال شایعه ساختن که میخواد برگرده! شادمهر بعد زلزله بم بود که میخواست پول فروش آلبومشو به مردم بم بده که قبول نکردن و گفتن این پول حرومه! بعد اون بود که شادمهر مطمئن شد دیگه نمیتونه برگرده با اینکه تا اون موقعه نه آهنگ سیاسی خونده بوده نه تو ویدیوهاش کناز زن و دختر بود! خودشم گفت اگه همه برگردن من یکی جام خوبه! شادمهر اشتباه حبیب رو نمیکنه مطمون باشید
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1394/05/25
بعضیا از موسیقی فقط رقاصی ُ ابتذالش ُ بلدن اسمشم میذارن نبوغ!
بازم میگم...خواهشا ماست مالی نکنین!!!
از تو ژست روشنفکری تونم بیاین بیرون ...گندشُ عالَم ورداشته!
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
حرف دهنتو بفهم
حق امثال تو اینه که تتلو براتون جیگلی جیگلی بخونه!!!
والا
Iran, Islamic Republic of
02:57 - 1394/05/31
همون شما میفمی کافیه پس دیگه آف شو !
بیشتر ازینم دُر اَفشانی نکن!
راس گفتن طرف تا دهنش ُ باز میکنه شخصیتش برملا میشه..!
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1394/06/20
سلطان شادمهر.امید مایی
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1394/08/05
اره منم امیدوارم که بیاد چن اینکه اون خارج هستند وما هم زیاد بهش فکر می کنیم دیگه خسته شدیم .شادمهر کسی دیگه بود وهست
United States
02:03 - 1394/08/16
یکی از ارزوهای بزرگ شادمهر این بود ک توی ورزشگاه ازادی کنسرت بزاره و مطمعنا شادمهر ادمیه ک واسه رسیدن ب ارزو هاش هرکاری میکنه شادمهر شاید ی شیطونیای کوچیکی کرده باشه ولی خودش انسان خوش قلبو پاکیه و همه ی مردم ایران حتی مخالفا هم اینو میدونن و مطمعنن شادمهر با برگشتنش زندگینامه ی همه ی مخالفارو پاره میکنه
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1394/09/02
واقعا حیفه شادمهر برگرده ایران ولی فعالیتی نداشته بااااااشه عاشقتیم ولی اگه. قرار برگردی وفعالیت نداشته باشی لطفاااا همونجا بمون
Netherlands
16:00 - 1394/09/21
شادمهر اگه از خط قرمزش هم عبور کرده باشه بازم مجاز بیاد ن که تو کشور خودمون خیلی ها عبور نکردن نمیخوام اسم ببرم ولی دیگه خواهشا اینجوری نگید
Iran, Islamic Republic of
06:49 - 1397/07/12
تورو خدا دعوا نکنید به خدا قسم شادمهر نمیاد حد اقل تا زمانی که فکری به حال این رژیم بشه یا عوض شه یا اصلاح شه ; غیر این محاله نه شادمهر نه خیلیای دیگه بیان پس هی با هم بحث نکنید باور کنید برید فکر کنید به حرفام
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج