رباتهایی که همانند انسان قدرت تعادل دارند +فیلم
۲۳۵۴۳۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
۷۳۷۰ 
در فیلم‌های علمی-تخیلی همیشه ربات‌هایی که وارد زندگی انسانها می شوند و آنها را تعقیب می‌کنند ترسناک بوده است. گوگل تصاویری را منتشر کرده که بسیاری را یاد این کابوس‌های ترسناک انداخته است.
وب سایت خبرآنلاین: يكي از شركت‌هاي تحقيقاتي متعلق به گوگل تصاويري از ربات‌هاي جديد خود منتشر كرده كه باعث وحشت بعضي‌ها شده است. در فيلمي كه اين شركت منتشر كرده ربات‌هايي ديده مي شود كه مي‌توانند در مسير ناهموار جنگلي بدوند و تعادل‌شان را به صورت كامل حفظ كنند.

هر چند اين ربات ها مي‌توانند كابوس فيلم‌هاي تخيلي را به ياد بياورند اما اين مسئله پيشرفتي جديد در دانش رباتيك به حساب مي‌آيد. شركت بوستون ديناميك،تحقيقات خود را بر اين نوع ربات‌هاي متمركز كرده كه مي‌توانند در مسيرهاي پيش‌بيني نشده وضعيت خود را محاسبه كرده و بر اساس آن، وضعيت تعادلي خود را تغيير دهند. اين شركت آزمايش‌هاي اوليه خود را در فضايي داخلي با ساخت مسيري پر از سنگ انجام داده اما در مرحله مهم، ربات براي دويدن به فضاي جنگل آورده شده است.برای مشاهده ویدئو در گجت های اندرویدی و ios در صورت بروز مشکل هنگام پخش و دانلود ویدئو بر روی PC بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


در صورت بروز مشکل در دانلود ویدئو بر روی دکمه کلیک راست کرده و گزینه Save Link as و یا Save target as را انتخاب کنید.


 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج