احتمال زندانی شدن ايهود باراک قوت گرفت
۲۳۸۱۸۱
۰۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳
۱۵۵۳۲ 
منابع خبری صهیونیستی اعلام کردند وزیر جنگ پیشین این رژیم ممکن است به دلیل افشای برنامه سری این رژیم برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران به سه سال حبس محکوم شود.
خبرگزاری صدا و سیما: یهودا فاینشتاین مشاور قضایی کابینه اسراییل، ران نزری معاون امور جنایی فاینشتاین، شای نیتسان دادستان کل و مینی اسحاقی رئیس بخش تحقیقات و اطلاعات پلیس اسرائیل رایزنی هایی را درباره آنچه که به عنوان خاطرات ایهود بارک در کتاب (باراک، جنگ های دوران حیات من) اثر ایلان کفیر و دانی دور منتشر شده است، انجام داده اند.

در این رایزنی ها امکان تهیه لایحه اتهامی علیه ایهود باراک به دلیل افشای اسراری چون برنامه ریزی اسرائیل برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران مطرح شده است.

در این خبر به سخنان ایهود باراک که شبکه دوم تلویزیون اسرائیل منتشر کرد اشاره ای نشده است اما محور صحبت درباره اطلاعاتی بود که باراک در اختیار ایلان کفیر و دانی دور قرار داد.

شبکه دوم تلویزیون اسرائیل اخیرا یک نوار صوتی را از ایهود باراک منتشر کرد که واکنش های متعددی را در پی داشت.

در این نوار وزیر جنگ سابق اسرائیل درباره ابعاد شخصیتی بنیامین نتانیاهو( نخست وزیر) در زمان مشکلات سخن می گوید و می افزاید او وقتی در تنگنا قرار می گیرد قادر به کنترل خود نیست، او دو ویژگی ضعف و رفتارهای کودکانه را با خود به همراه دارد و بسیار علاقه مند است که از او عکس بگیرند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج