اسکوچیچ: باید سرم را به دیوار بزنم؟!
۲۴۴۶۹۴
۲۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۷
۱۷۷۶۱ 
سرمربی تیم فولاد پس از سومین شکست تیمش در لیگ برتر گفت باید مدیران جدید این باشگاه مبارزه کند!
خبرگزاری ایسنا: دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از دیدار ذوب آهن و فولاد اظهار کرد: نمی‌توانم بگویم راضی هستم بلکه باید بگویم برای این بازی ناراحتم. نمی‌خواهم از واژه شانس استفاده کنم ولی به هر حال ما حریفی بودیم که پا به پای ذوب آهن کار کردیم. من بازیکنانم را مقصر نمی‌دانم چرا که دو گل بچه‌گانه دریافت کردیم.

وی ادامه داد: بعد از دریافت گل سازماندهی سخت بود و به هر حال به ذوب آهن این برد را تبریک می‌گویم و مطمئن باشید تسلیم نخواهیم شد.

اسکوچیچ با بیان اینکه وضعیت سختی داریم، گفت: در فوتبال مسائلی وجود دارد که نمی‌توان آن‌ها را یک شبه حل کرد. از فصل قبل 8 بازیکن از دست دادیم و این فصل هم تغییرات مدیریتی زیادی داشتیم. هیچ گونه جادو و شعبده‌ای در فوتبال وجود ندارد.

وی درخصوص جذب مهاجم گفت: امیدوارم تا دو ،سه روز آینده بازیکن مد نظرمان بیایند تا با آنها قرارداد ببندیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: ما و هواداران‌مان دوست داریم که فوتبال قوی‌ای را ارائه دهیم. من در ابتدای فصل 4 پیشنهاد داشتم که فولاد را انتخاب کردم. اکنون باید سرم را به دیوار بزنم؟ من وقتی به ایران آمدم شرایط تغییر کرده بود و فکر می‌کنید این وسط من اشتباه نکردم ولی به هر حال اینجا ماندم و اکنون با مدیران جدید مبارزه می‌کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج