تام کروز با «جک ریچر» بازمی‌گردد
۲۵۷۷۷۳
۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
۲۳۱۵۴ 
فیلمبرداری دنباله تریلر اکشن «جک ریچر» با بازی تام کروز در نیو اورلئان آغاز شده است. این فیلم با عنوان «هرگز برنگرد» به کارگردانی ادوارد زوییک از 21 اکتبر 2016 توسط پارامونت پیکچرز روانه پرده سینماها خواهد شد.
وب‌سایت آی‌سینما: فیلمبرداری دنباله تریلر اکشن «جک ریچر» با بازی تام کروز در نیو اورلئان آغاز شده است. این فیلم با عنوان «هرگز برنگرد» به کارگردانی ادوارد زوییک از 21 اکتبر 2016 توسط پارامونت پیکچرز روانه پرده سینماها خواهد شد.

تام کروز با «جک ریچر» بازمی‌گردد

ادوارد زوییک که پیش از این ساخت فیلم‌هایی مانند «آخرین سامورایی» (2003) و «الماس خونین» (2006) را در کارنامه حرفه‌ای خود به ثبت رسانده، این بار دنباله تریلر اکشنی را کارگردانی خواهد کرد که سری نخست آن توسط کریستوفر مک‌کواری جلوی دوربین رفته و به فروشی برابر با 218 میلیون‌دلار در سراسر دنیا (و 80.1 میلیون‌دلار در امریکای شمالی) دست یافته بود.

به گزارش «اسکرین‌دیلی»، داستان «جک ریچر: هرگز برنگرد» (Jack Reacher: Never Come Back) مانند قسمت نخست با اقتباس از سری کتاب‌های «جک ریچر» به قلم لی چایلد (این بار کتاب هجدهم این مجموعه)، توسط ریچارد ونک، مارشال هرسکویتز و خود روئیک نوشته خواهد شد.

کروز به همراه دان گرینجر، دیوید الیسون و دانا گلدبرگ و کریستوفر مک‌کواری تهیه و تولید این فیلم را به عهده دارد. سابقه همکاری مک‌کواری و کروز به فیلم‌هایی مانند «ماموریت غیرممکن: ملت سرخود» و «والکیری» ساخته مک‌کواری و با بازی کروز بازمی‌گردد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج