دیوید بکهام در مستند BBC
۲۵۹۷۶۹
۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
۳۰۳۶۱
دیوید بکام در فیلم مستندی با عنوان «دیوید بکام: به عشقِ بازی» جلوی دوربین خواهد رفت. این مستند که توسط بی‌بی‌سی تهیه و تولید می‌شود بکام را مشغول بازی فوتبال در هفت قاره دنیا نشان خواهد داد.
آی‌ سینما: دیوید بکام در فیلم مستندی با عنوان «دیوید بکام: به عشقِ بازی» جلوی دوربین خواهد رفت. این مستند که توسط بی‌بی‌سی تهیه و تولید می‌شود بکام را مشغول بازی فوتبال در هفت قاره دنیا نشان خواهد داد.

این فیلم 90 دقیقه‌ای بکام را در سفر به روستاهای پاپوآ گینه نو، دامنه کوه‌های نپال، خیابان‌های بوینوس‌ آیرس، دشت‌های کویر جیبوتی، زمین‌‌های آراسته میامی و زمین‌های یخ‌زده قطب جنوب دنبال می‌کند. کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس در مناطق یاد شده با افراد بومی فوتبال بازی می‌کند و با شیوه‌های زندگی آنها آشنا می‌شود. او به همراه دیو گاردنر دوست کودکی‌اش راهی سفر خواهد شد.

این سفر در الدترافورد ورزشگاه معروف باشگاه منچستر یونایتد که بکام یکی از بازیکنان سابق آن محسوب می‌شود به پایان می‌رسد. او در این مکان در یک بازی دوستانه به مصاف معروف‌ترین چهره‌های فوتبالی می‌رود و بازی نهایی‌اش را انجام می‌دهد.

دیوید بکام در مستند BBC

بکام می‌گوید: «یادم می‌آید در هواپیما نشسته بودیم و داشتیم درباره این ایده با دوستانم بحث می‌کردیم و هرگز فکرش را هم نمی‌کردیم که یک روز تبدیل به واقعیت شود. در حال حاضر بسیار هیجان‌زده‌ام که می‌توانیم این ایده جاه‌طلبانه را به اجرا درآوریم. چه به عنوان بازیکن فوتبال یا خارج از زمین در سازمانی مانند یونیسف و سایر انجمن‌های خیریه، دیده‌ام که ورزش به ویژه فوتبال چه تاثیر دگرگون‌کننده‌ای می‌تواند بر زندگی مردم داشته باشد. این سفر حماسی به من اجازه می‌دهد جنبه مثبت بازی‌ای که عاشقش هستم را به نمایش بگذارم و نوری بتابانم بر اشتیاق و از خود گذشتگی کسانی که این ورزش را بازی می‌کنند، در حالی که این بازی برای‌شان در حکم نیروی خیر است.»

این دومین باری است که بکام برای ساخت یک فیلم مستند با بی‌بی‌سی همکاری می‌کند. پارسال مستند تلویزیونی «دیوید بکام در دنیای ناشناخته» به اثری موفق و پرمخاطب تبدیل شد که در بیش از 165 کشور دنیا به نمایش درآمد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج