ترکیب احتمالی استقلال برای دربی
۲۵۹۹۸۴
۰۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
۲۰۶۹۴ 
باخروج نام کرار از لیست استقلال پیش بینی ترکیب این تیم را بسیار ساده تر از گذشته کرده است.
ورزش سه: پرویز مظلومی و البته احتمالا هرمربی دیگری ترجیح می دهد در ترکیب اولیه خود از از بازیکنانی استفاده کند که تجربه بازی در این آوردگاه مهم را داشته باشند. نکته ارزشمند برای پرویز مظلومی این است که او هیچ مصدوم و محرومی برای بازی فردا ندارد و حتی خسرو حیدری هم که به خاطر مصدومیت 2 بازی گذشته استقلال را از دست داده بود، مشکلی برای بازی فردا نخواهد داشت.

مهدی رحمتی

اگر از حضور یک بازیکن در بازی فردا مطمئن باشیم بی تردید او کسی نیست جز مهدی رحمتی. بازیکنانی که در این فصل بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو می بندد و حالا در اوج با تجربگی حضور دارد. رحمتی بی تردید نقطه اتکای آبی ها برای بازی با پرسپولیس است.

هرائر مگویان - حنیف عمران زاده

به احتمال زیاد پرویز مظلومی دست به زوج خط دفاع خود که در 2 بازی گذشته به طور ثابت بازی کردند نمی زند. امین حاج محمدی احتمالا برای بازی فردا در ترکیب اولیه استقلال نیست و مگویان و عمران زاده باید جلوی مهاجامان سرعتی و تکنیکی پرسپولیس ایستادگی کنند.

میثم مجیدی - میلاد فخرالدینی

میثم مجیدی و میلاد فخرالدینی بازیکنانی هستند که در پست دفاع چپ و راست استقلال رقیبی برای خود نمی بینند و به احتمال فراوان هم هر دو برای بازی فردا در ترکیب ثابت استقلال بازی خواهند کرد. این 2 بازیکن از اول فصل در بیشتر بازی های استتقلال در ترکیب ثابت بازی کرده اند و به نوعی امتحان پس داده هستند.

امید ابراهیمی - روزبه چشمی

خیلی بعید است پرویز مظلومی بخواهد دست به دو هافبک دفاعی ملی پوش خود بزند چرا که استقلال در پست هافبک دفاعی استقلال تنها محمدرضا خرسندنیا را دارد که بی تردید کم تجربه تر از آنها است. اگر اتفاق خاصی نیفتد این 2 نفر برای بازی فردا دو هافبک دفاعی استقلال را تشکیل می دهند.

خسرو حیدری - یعقوب کریمی

خسرو حیدری با رهایی از مصدومیت به احتمال فراوان در بازی فردا در ترکیب اصلی استقلال قرار خواهد گرفت هرچند که او احتمالا نتواند 90 دقیقه برای استقلال بازی کند و ممکن است در نیمه دوم تعویض شود. یعقوب کریمی هم بعد از درخشش در بازی با سپاهان به احتمال فراوان در پازال تاکتیک مظلومی جا خواهد داشت و در ترکیب ثابت به میدان خواهد رفت.

جابر انصاری - سجاد شهباززده

شنیده ها حاکی از آن است که پرویز مظلومی برای بازی فردا با پرسپولیس پست هافبک نفوذی خود را برای جابر انصاری خالی گذاشته است و او فردا روز مهمی در اولین دربی خود خواهد داشت. همچنین شهباززاده هم به عنوان مهاجم نوک استقلال فردا تلاش می کند که طلسم چند هفته گل نزدنش را بشکند.

تغییرات احتمالی

استقلال روی نیمکت خود آرش برهانی با تجربه را دارد و شاید مظلومی بخواهد از این بازیکن هم استفاده کند ولی با توجه به کیفیت بازیکنان درون زمین خیلی بعید است او در ترکیب اولیه استقلال جایی داشته باشد. استقلال بازیکنان جوان خوبی مثل محسن کریمی، بهنام برزای و فرشید اسماعیلی را روی نیمکت خود دارد که آنها می توانند در صورت صلاحدید کادرفنی در نیمه دوم وارد زمین بشوند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج