اپلیکیشن هایی برای امنیت حریم خصوصی
۲۶۰۸۷۲
۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶
۵۵۸۸
در این سال ها به واسطه تحریم هایی که توسط آمریکا وضع شده بود، بسیاری از کاربران با این پیغام مواجه شده اند که «ارائه سرویس به کشور شما میسر نیست» غیر از این موضوع به هر دلیلی امکان دارد به هنگام اتصال به شبکه بی سیم عمومی، نخواهید اطلاعات محرمانه شما به دست افراد سودجو بیفتد.

مجله اینترنتی برترین ها
هفته نامه صدا - منیره باقی: در این سال ها به واسطه تحریم هایی که توسط آمریکا وضع شده بود، بسیاری از کاربران با این پیغام مواجه شده اند که «ارائه سرویس به کشور شما میسر نیست» غیر از این موضوع به هر دلیلی امکان دارد به هنگام اتصال به شبکه بی سیم عمومی، نخواهید اطلاعات محرمانه شما به دست افراد سودجو بیفتد. دنیا آنلاین آکنده از این تهدیدات است که امنیت اطلاعات محرمانه شما را به خطر می اندازند. در ادامه تلاش می کنیم با معرفی چند ابزار امنیت شما را بالا برده و مشکلاتی را که در این مدت با آن درگیر بوده اید، کمتر کنیم. پیش از استفاده از این سرویس ها باید سیاست حریم خصوصی آن را به دقت مطالعه کنید.

VyPR

اپلیکیشن هایی برای امنیت حریم خصوصی

این اپلیکیشن سریع ترین و قابل اعتمادترین سرویس ارائه شده در بازار است که توسط شرکت Golden Frog، یک شرکت پیشتاز در عرصه فضای خصوصی و امنیت سایبری، ارائه شده است. این شرکت شبکه های خود را بدون دخالت سرویس های شخص ثالث ارائه می کند و اطلاعات کاربران خود را با هیچ کس به اشتراک نمی گذارد. تنها اطلاعات و داده های ذخیره شده در سرور این سرویس آدرس آی پی شما، حجم اینترنت مصرف شده و تعداد اتصال های شما است. این اپلیکیشن دارای بیش از پنجاه سرور مختلف در سرتاسر جهان و دارای 256 بیت حجم برای پشتیبانی از کدگذاری است.

این سرویس، یک تکنولوژی انحصاری به نام Chame-leon دارد. برای استفاده از این سرویس فقط کافی است به اینترنت متصل شده و از بین سرورهای ارائه شده سریع ترینشان را انتخاب کنید. شما از این اپلیکیشن می توانید به صورت رایگان با برخورداری از حجم محدود 500 مگابایت استفاده کنید. هم چنین می توانید سرویس یکساله آن را با مبلغ 100 دلار خریداری کنید.Pure VPN

اپلیکیشن هایی برای امنیت حریم خصوصی

این اپلیکیشن دارای یک سیاست حریم خصوصی است که طبق آن هیچ یک از اطلاعات مربوط به فعالیت های کاربران ثبت و ذخیره نمی شود. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید پنج کانکشن همزمان بر روی پنج دستگاه متفاوت را تجربه کنید.

شما می توانید مشخص کنید که برای چه منظوری از این سرویس استفاده می کنید مثلا می خواهید به اشتراک یک فایل بپردازید یا اینکه می خواهید فعالیت هایی انجام دهید که نیازمند بالاترین سطح امنیتی و ناشناختگی در فضای مجازی است. شرکت سازنده این اپلیکیشن اعلام کرده است که هر کدام از سرورهای این برنامه مختص یک فعالیت به خصوص است. از هنگام ثبت نام می توانید تا 25 گیگابایت به طور رایگان از این سرویس استفاده کنید اما پس از اتمام سرویس رایگان باید ماهیانه 10 دلار بپردازید.F-Secure Freedome

اپلیکیشن هایی برای امنیت حریم خصوصی

با استفاده از این سرویس می توانید به یک طیف گسترده از سرورهای مختلف در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا دست پیدا کنید. این اپلیکیشن در حال حاضر 16 کشور را تحت پوشش قرار داده است. شرکت سازنده این اپلیکیشن قول داده که اطلاعات مربوط به آدرس آی.پی کاربران و همچنین فعالیت های اینترنتی شما را با هیچ شخص ثالثی به اشتراک نگذارد. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد تا بدون ثبت نام، یک آکانت درست کنند؛ از طرف دیگر اجاره استفاده از سرویس Bit Torrent را در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا و انگلیس نمی دهد.

این اپلیکیشن دارای ظاهری شیک بوده و استفاده از آن بسیار راحت است. به هنگام استفاده از آن یک گزینه گرد بزرگ روی صفحه نمایش گوشی شما ظاهر می شود، با استفاده از آن می توانید سرویس را ON یا OFF کنید و در زیر آن برخی اطلاعات مفید نشان داده می شوند و شما می توانید موقعیت سرور خود را عوض کنید. این اپلیکیشن همچنین ارائه دهنده یک آنتی ویروس است که گوشی شما را در برابر بدافزارها و ویروس ها و ب سایت های خطرناک محافظت می کند.

شما می توانید از این سرویس به مدت 24 روز به صورت رایگان استفاده کنید. پس از آن باید سالیانه 36 دلار بپردازید. با پرداخت مبلغ 40 دلار می توانید سه کانکشن همزمان در سه دستگاه مختلف را با استفاده از این سرویس تجربه کنید که در مقایسه با اپلیکیشن های پیشین دارای قیمت کمتری است.TunnelBear VPN

اپلیکیشن هایی برای امنیت حریم خصوصی

این اپلیکیشن مدعی است که به هیچ وجه اطلاعات کاربران از جمله آدرس آی.پی و هم چنین فعالیت های اینترنتی آن ها را با شخص ثالثی به اشتراک نمی گذارد. این اپلیکیشن دارای یک رمزنگاری 256 بیتی بوده و ارائه دهنده سرورهایی از 15 کشور مختلف با سرعت نسبتا بالا است. این سرویس 1500 مگابایت حجم رایگان را به کاربران ارائه می دهد. استفاده از سایر مزایای این سرویس مستلزم پرداخت 7 دلار به صورت ماهیانه است.Express


اپلیکیشن هایی برای امنیت حریم خصوصی

با استفاده از این سرویس شما به بیش از 100 سرور در سرتاسر دنیا دسترسی دارید این شرکت اطلاعات مربوط به فعالیت های اینترنتی و هم چنین حجم ترافیک شما را ذخیره نمی کند. این اپلیکیشن یک فهرست از کانکشن های پرسرعت و ایمن را به شما ارائه می دهد. شما می توانید از این سرویس تا 24 ساعت به صورت رایگان استفاده کنید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج