«خانم مجری» مستند شد
۲۶۴۰۱۴
۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۷
۲۰۱۴۵ 
مراسم رونمایی از مستند پرتره الهه رضایی با نام «خانم مجری» از تولیدات جدید شبکه مستند برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما: مراسم رونمایی از مستند پرتره الهه رضایی با نام «خانم مجری» از تولیدات جدید شبکه مستند برگزار شد.

مدیر شبکه مستند در این مراسم گفت: تلاش ما این است بتوانیم به موضوعاتی که اقشار مختلف با آن درگیر هستند بپردازیم، در مستند «خانم مجری» به نوستالژی دهه شصتی ها پرداختیم.

امیر تاجیک افزود: خوشحالم دوستانی با ما همکاری دارند که بیشتر از نگاه اقتصادی، دنبال کیفیت کار هستند و توانستند خاطره مشترکی که همه از خانم رضایی در دهه شصت داریم در این مستند زنده کنند.

وی گفت: خانم الهه رضایی مجری مهربانی بود که همواره به مخاطبان خود که کودکان و نوجوانان بودند می گفت از تلویزیون فاصله بگیرند تا چشمشان آسیب نبیند.

مدیر شبکه مستند افزود: کیفیت برنامه های کودک در دهه 60 به واسطه اتاق فکرهایی که وجود داشت بسیار خوب بود.

تاجیک ادامه داد: خانم رضایی حضور در این مستند را قبول و راه را برای کارهای بعدی هموار کرد که امیدوارم بتوانیم بدون دغدغه کار را جلو ببریم.

الهه رضایی نیز در این مراسم گفت: تنها حرفی که می توانم بزنم تشکر از کسانی است که این برنامه را به خاطر دهه شصتی ها یا به قول ما بچه های دیروز تهیه کردند.

این مجری دهه 60 افزود: آنچه در این فیلم گفته می شود واقعیت هایی است که درباره کار خود در زمینه اجرا و تلفیق آن با زندگی ام گفته ام و آقای توده روستا نیز به مرور با حساسیت ها و روحیات من آشنا شد و آن را در مستند به تصویر کشید.

امیر توده روستا کارگردان مستند «خانم مجری» نیز با ابراز خرسندی از اینکه خاطرات 30، 40 میلیون نفر از کودکان دیروز را مستند کرده است گفت: جا دارد از مدیر شبکه مستند که من را برای ساخت این مستند انتخاب کرد تشکر کنم، من هم کار خاصی انجام ندادم زیرا جلوی دوربینم کسی قرار گرفته بود که همه از او خاطره دارند.

مجید قناد، گیتی خامنه و زهره هاشمی از مجریان شناخته شده عرصه کودک از جمله حاضران این مراسم بودند.

مستند «خانم مجری» ساعت 14 جمعه 22 آبان از شبکه مستند پخش خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج