به بهترين شيوه خانه‌تان را بازسازی كنيد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۷۱۶۸۵
۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۴
۲۶۸۴۴
یكي از قوانيني كه حتي دكوراتورها هم به آن اعتقاد دارند اين است: تا وقتي چيزي را كه به كارتان نمي‌آيد دور نريزيد، جايگزيني هم براي آن پيدا نخواهيد كرد. پس اولين قانون براي بازسازي و تغيير مدل خانه خارج كردن وسايل اضافي است!
مجله زندگی ایده آل - شیرین کرمی: حتما براي شما هم اتفاق افتاده كه سال‌هاي سال كتاب، مجله و يادگاري‌هاي ريز و درشت را در خانه نگه داشته‌ايد، به اميد اينكه روزي به كارتان آید.

اما جالب است بدانيد يكي از قوانيني كه حتي دكوراتورها هم به آن اعتقاد دارند اين است: تا وقتي چيزي را كه به كارتان نمي‌آيد دور نريزيد، جايگزيني هم براي آن پيدا نخواهيد كرد. پس اولين قانون براي بازسازي و تغيير مدل خانه خارج كردن وسايل اضافي است!

ولي در ادامه قوانين ديگري را هم بايد بدانيد. با نزديك شدن به ماه‌هاي آخر سال همه ما به فكر بازسازي خانه مي‌افتيم ولي ما امسال زودتر دست به كار شديم تا شما را با روند اصولي اين كار آشنا كنيم.

شما اين خطاها را تكرار نكنيد. . .

اين را بدانيد كه در دنياي طراحي داخلي، هيچ بازسازي و تغيير مدلي بدون دور ريختن وسايل اضافي امكان‌پذير نيست؛ پس قبل از اينكه براي طراحي هر يك از فضاهاي خانه برنامه‌ريزي كنيد، فكري هم به حال وسايل اضافي بكنيد. تفاوتي هم نمي‌كند كه متراژ فضا 50 متر يا 500 متر باشد. يك قانون كلي كه در دنياي طراحي داخلي بايد رعايت شود، اين است که اگر تصميم به بازسازي داريد، بايد بدانيد كه به دنبال چه تغييراتي در محل سكونت‌تان هستيد.

به بهترين شيوه خانه‌تان را بازسازي كنيد

اشتباه از جايي شروع مي‌شود كه چيزهايي را تهيه مي‌كنيد كه به كارتان نمي‌آيد يا مناسب فضاي شما نيست؛ مثلا براي نشيمن وسايلي را خريداري مي‌كنيد كه بعدها متوجه مي‌شويد حضورشان الزامي نيست. از همين لحظه شلوغ شدن بي‌مورد فضا شروع مي‌شود. پس قبل از بازسازي، خوب فكر كنيد و همه چيز را براي يك تغيير اصولي در نظر بگيريد.يك پرسشنامه تهيه كنيد

در گام اول يك پرسشنامه تهيه كنيد. براي اينكه بدانيد در آينده چه مي‌خواهيد، بايد بررسي كنيد كه تا به حال در چه فضايي زندگي كرده‌ايد. تعداد نفرات خانواده، رنج سني، اگر ‌مهمان از شهرستان داريد، در نظر گرفتن تيپ شخصيتي ساكنان، اگر حيوان خانگي نگهداري مي‌كنيد و گرايش‌هاي اجتماعي افراد خانه، از جمله سوال‌هايي است كه بايد به آن پاسخ دهيد.

مسلما نوع طراحي خانه‌ای كه رفت و آمد زیادی در آن هست با خانه ديگري كه در ماه نهايت 2 شب ‌مهمان دارند، متفاوت است. خانه اول بايد فضاي كم وسيله‌تري داشته باشد و هنگام طراحي بايد فضاهاي كاربردي بيشتري مثل كمدهاي ديواري، قفسه و. . . براي آن در نظر گرفت. بهتر است شرايط زندگي خودتان را روي يك كاغذ بنويسيد و بر آن اساس شروع به برنامه‌ريزي كنيد.بياييد با هم يك قانون بگذاريم

به بهترين شيوه خانه‌تان را بازسازي كنيد

اگر مي‌خواهيد هزينه جدي بكنيد حتما نگاهي هم به سال‌هاي آينده داشته باشيد؛ مثلا اگر در آينده قرار است فرزندي به تعداد نفرات خانواده اضافه شود و. . . از همين حالا به آن فكر كنيد. حتي هنگام طراحي توجه به قد ساكنين يك خانه هم در محل قرار‌گيري تلويزيون، تابلو و. . . موثر است. لوازم روتين زندگي هر فرد و سبك زندگي‌اش روي تغيير مدل خانه تاثيرگذار است. نيازهاي اختصاصي هر فرد مثل استفاده روزانه از تردميل، كتابخانه مجزا، خياطي كردن، نقاشي كشيدن و. . . را هنگام بازسازي در نظر بگيريد.قديمي‌ترين وسيله منزل‌تان مربوط به چند سال پيش است؟

به بهترين شيوه خانه‌تان را بازسازي كنيد

اگر وسايل خانه‌تان مربوط به 30 ،40 سال پيش باشد كار سختي را براي تغيير دكوراسيون در پيش داريد. حتي اگر آن وسيله سالم هم باشد، مسلما بعد از 30 سال وسايل جديدتر و كاربردي‌تري هم در بازار در دسترس است. پس وسايل اضافي را به فردي كه به آن احتياج دارد ببخشيد؛ اگر هم قابل استفاده نيستند آنها را دور بريزيد.هر چيزي كه خار آيد، روزي به كار آيد

به بهترين شيوه خانه‌تان را بازسازي كنيد

اتاق خواب براي خيلي از ما فضايي برايش خواب، كار و به نوعي انباري است! لطفا ديگر از ضرب‌المثل هر چيزي كه خار آيد روزي به كار آيد استفاده نكنيد! متاسفانه خيلي از ما عادت كرده‌ايم بعد از 7 سال زباله‌هايمان را دور مي‌ريزيم. منظور از زباله همان ماگ لب پر روي ميز كامپيوترتان، CD نصب ويندوز XP، جعبه‌هاي شكلات، ظروف ناقص داخل كابينت‌هاي آشپزخانه و. . . است. اين وسايل را دور بريزيد تا با معجزه انرژي حاكم در فضا آشنا شويد. دقيقا مثل زماني كه ماشين را كارواش مي‌بريد يا خودتان حمام مي‌كنيد! این قضيه درباره تمام فضای خانه صادق است و با خلوت شدن آن بار منفي حاكم بر فضا كاهش پيدا مي‌كند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222