آپارتمان های کوچک، کوچک نیستند!
۲۸۸۹۷۵
۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲
۲۳۹۶۱ 
نشیمن سکویی یا نیمکت های سفارشی هر اسمی که برایش بگذارید فرقی نمی کند؛ آنها درمان کمبود جای نشستن در خانه های کوچک هستند.
وب سایت چیدانه: نشیمن سکویی یا نیمکت های سفارشی هر اسمی که برایش بگذارید فرقی نمی کند؛ آنها درمان کمبود جای نشستن در خانه های کوچک هستند.

آپارتمان های کوچک، کوچک نیستند!

آپارتمان های کوچک، کوچک نیستند!

فضاهای کوچک، کوچک نیستند! شاید به نظر شوخی بی مزه ای برسد ولی در این مطلب می خواهم به شما بگویم که آپارتمان کوچک شما هر چقدر هم که دلگیر و تنگ و تاریک به نظر برسد می تواند با طراحی دکوراسیون مناسب بهتر یک آپارتمان چند صد متری برایتان کار کند. با چیدانه همراه شوید تا دستی به سر و روی خانه های کوچک مان بکشیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...بهترین سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی!

آپارتمان های کوچک، کوچک نیستند!

سبک های دکوراسیون را غالبا برای فضاهای عمومی تر دکوراسیون مثل نشیمن و آشپزخانه ها مورد بررسی قرار می دهند، اما آنچه که در طراحی دکوراسیون همواره حائز اهمیت است توجه به تمام بخش های خانه به خصوص فضاهای خصوصی تر مانندحمام و سرویس بهداشتی است، پس با چیدانه همراه باشید تا سبک های مختلف در سرویس های بهداشتی را با هم بررسی کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...به استفاده از کف کاذب در دکوراسیون منزلتان فکر کرده اید؟

آپارتمان های کوچک، کوچک نیستند!

خیلی از معضل ها و چالش های دکوراسیونی هستند که می توانند راه حل های ساده تری به نسبت آن چیزی که ما فکر می کنیم داشته باشند. یکی از این رسالت های چیدانه هم همین است، این که شما را با انواع ترفندهای دکوراسیونی آشنا کند. برخی از این ترفندها ساده و آسان و مقرون به صرفه هستند و شما به راحتی خودتان می توانید از پس ان ها بر بیایید. برای برخی دیگر از این ترفندها شما نیاز به کمک اهالی فن خواهید داشت.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...بهترین جا برای جاکلیدی در دکوراسیون منزل

آپارتمان های کوچک، کوچک نیستند!

جای کلیدهای شما کجاست؟ کنار درب ورودی روی یک جاکلیدی بامزه یا روی میز کنسول و یا همیشه در جست و جوی یافتن آن ها هستید؟ امروز در چیدانه ایده هایی برای جا کلیدی شما در نظر گرفته ایم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...طراحی دکوراسیون به همین سادگی!

آپارتمان های کوچک، کوچک نیستند!

چقدر شنیده اید که شخصی آرزوی زندگی ساده تری داشته باشد؟ تقریبا همه ی ما مشتاق ریخت و پاش و درهم ریختگی کمتری هستیم. شاید اولین گام در سر و سامان دادن ریخت و پاش زندگی، پیاده کردن ایده ی «کاهش» در دکوراسیون داخلی باشد. به جای اندیشیدن به اینکه چه چیزهایی می توانیم به یک فضا اضافه کنیم، چرا به این فکر نکنیم که چه چیزهایی را می توان حذف کرد؟ بیایید با چیدانه درباره ی ایده ی «کمتر، بیشتر است» در طراحی دکوراسیون منزل مان صحبت کنیم...

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج