لکسوس 7 میلیون دلاری! +عکس
۳۰۹۰۵۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
۱۳۸۱۲ 
حدود چهار سال پس از تولید لکسوس LFA و وداع با آن در اواخر سال 2012، اولین سوپرکار ژاپنی قرن بیست و یکم رقابتی شانه‌به‌شانه با سوپراسپورت های ایتالیایی را تجربه کرد.
وب‌سایت پدال: حدود چهار سال پس از تولید لکسوس LFA و وداع با آن در اواخر سال 2012، اولین سوپرکار ژاپنی قرن بیست و یکم رقابتی شانه‌به‌شانه با سوپراسپورت های ایتالیایی را تجربه کرد.

لکسوس 7 میلیون دلاری!

وقتی‌که LFA به بازار آمد، قیمت پایه‌ای معادل 375 هزار دلار داشت اما با آمدن نسخه‌ی نوربرگ رینگ از این خودرو، 70 هزار دلار دیگر به قیمت آن به خاطر دسته‌ای از به‌روزرسانی‌ها اضافه شد.

لکسوس 7 میلیون دلاری!

لکسوس 7 میلیون دلاری!

لکسوس 7 میلیون دلاری!

10 اسب بخار اضافه‌تر برای پیشرانه‌ی 10 سیلندری، اسپویلر بزرگ‌تر جلو، بال عقب ثابت، سیستم تعلیق بازنگری شده، گیربکس سکونشئال 6 سرعته ی بهینه‌سازی شده و چرخ‌های جدید ازجمله‌ی این به‌روزرسانی‌ها بودند که کمک کردند تا LFA نسخه‌ی نوربرگ رینگ،8.85 ثانیه زودتر یک دور پیست نوردشلایف را طی کند. 20 هزار دلار باقی‌مانده هم صرف رنگ مات بدنه‌ی خودرو شد.

لکسوس 7 میلیون دلاری!

جدا از تولید کلی 500 دستگاهی LFA، تنها 50 خودرو با مشخصات نسخه‌ی نوربرگ رینگ ساخته شد که درواقع آن را به نسخه‌ای بسیار کمیاب تبدیل می‌کند. اما اینجا یک اختلاف بسیار بزرگ بین قیمت کارخانه‌ای آن و قیمتی که در یک سایت برای فروش آن گذاشته‌شده وجود دارد! قیمتی که برای فروش پیشنهادشده رقم باورنکردنی 7.166.810 دلاری است!

لکسوس 7 میلیون دلاری!

لکسوس 7 میلیون دلاری!

لکسوس 7 میلیون دلاری!

لکسوس 7 میلیون دلاری!

فروشنده جزئیات اضافی از این نسخه‌ی خاص را منتشر نکرده اما گفته که این خودرو با شماره شاسی 00275 تنها 680 کیلومتر کارکرد دارد. به‌عنوان جایزه نیز این خودرو امضای مدیرعامل تویوتا آقای آکیو تویودا را به همراه دارد.

دنیای عجیبی است، نه؟!
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج