کل کل بنیامین بهادری و محسن یگانه
۳۱۴۴۲
۱۱ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۱
۱۹۶۴۷ 
قبل از انتشار آلبوم های جدیدشان
اگر به محسن یگانه باشد، اسمش را می‌گذارد «ماجرای نادر» و اگر به قول بنیامین باشد، «اتفاق خوبه» افتاده است. همین در کنار هم قرار گرفتن دو خواننده مهم موسیقی پاپ را می‌گوییم. برترین ها: اگر به محسن یگانه باشد، اسمش را می‌گذارد «ماجرای نادر» و اگر به قول بنیامین باشد، «اتفاق خوبه» افتاده است. همین در کنار هم قرار گرفتن دو خواننده مهم موسیقی پاپ را می‌گوییم. نزدیک بودن زمان انتشار آلبوم‌هایشان و رقابت همیشگی این دو وسوسه‌مان کرد سراغشان برویم و ببینیم در آلبوم سوم هر دو چه خبر است. همین وسوسه، گفت‌و‌گوهای مفصل و اعتراف‌های عجیب و غریب این دو خواننده را به همراه داشت. هر دوی این دوستان عزیزمان، در جمع‌وجور کردن این پرونده، خیلی لطف و کمک کردند تا شما برای اولین‌بار، بنیامین و یگانه را در یک قاب و جلوی دوربین «نسل‌امروز» ببینید. از هر دو تشکر می‌کنیم. خیلی هم تشکر می‌کنیم. اول از همه با کل‌کل‌های دو نفره‌شان در روز عکاسی، خودتان را گرم کنید و بعد از آن سراغ حرف‌های مفصلشان بروید. شوخی‌هایی که از ته دل بود نه سوری. بنیامین بهادری عزیز، محسن یگانه نازنین، ممنون. دعای خیر نسل‌امروزی‌ها را همراه آلبوم‌هایتان خواهیم کرد.شما دو نفر که اینقدر با هم رفیقید، چه شد که بینتان اختلاف افتاد؟ جریان چه بود؟


محسن: بنیامین یک گافی داد که آخرش تقصیر من شد. بنیامین چند سال پیش، مصاحبه‌ای کرد. این گفت‌وگو کمی جنجالی بود، بعد آن را جنجالی‌تر هم کردند. در آن مصاحبه، بنیامین در مورد من حرفی زده بود؛ همین. اما بعد از انتشار آن، عده‌ای دنبال این افتادند که از من جوابیه بگیرند. من هم در آن دوران خیلی آدم عصبی‌ای بودم، اصلا اوضاع خوبی نداشتم. خیلی عصبی و بدخلق بودم. الان من را نبینید؛ الان فقط وقتی عصبی می‌شوم که فشار کار داشته باشم، اما آن موقع خیلی عصبی‌تر از این حرف‌ها بودم و عده‌ای هم که دلشان می‌خواست من را خراب کنند، از آب گل‌آلود ماهی گرفتند.

حالا از اینکه با هم رفیقید، چه احساسی دارید؟

بنیامین: محسن خوبه. باحاله.

محسن: من هیچ رفاقتی با این آقا ندارم (می‌خندد)، قدش هم از من بلندتر است.

بنیامین: حالا خارج از شوخی من امیدوارم آلبوم سومت منفجر کند. روند دومی بهتر از اولی، حتما باید روند سومی‌ بهتر از اولی را در پی داشته باشد تا چنین سابقه‌ای در موسیقی پاپ ایران ایجاد شود. واقعا دلم می‌خواهد آلبومت حسابی شنیده شود. یک چیز بامزه بگویم. شب کنسرت من، محسن روی استیج آمد تا با هم الهه ناز را بخوانیم، تا روی سن آمد در گوش من گفت می‌خواهی من «دنیا دیگه مث تو نداره»را بخوانم و تو هم«سکوت»  را، ببینیم مردم برای کدامش بیشتر جیغ می‌زنند؟ (محسن می‌خندد) گفتم محسن میشه این کار را نکنیم؟ می‌خواهی جنگ گلادیاتورها را روی استیج نکشیم؟ (می‌خندند) با خودم در لحظه فکر کردم که اگر یک درصد، فقط یک درصد «سکوت» بالا می‌رفت، من ضایع می‌شدم.

محسن: چرا یک درصد؟ چرا یک درصد؟ (می‌خندد)

بنیامین: (می‌خندد) خب 50درصد، اما در هر حال این کار برای من دو سر باخت بود. چون کسی که بلیت کنسرت بنیامین (یا هر خواننده دیگری) را می‌خرد، یعنی به او عِرق و علاقه دارد. ممکن بود به دلیل احساس رقابت یا اینکه فکر می‌کنند، روی سن جنگی درگرفته، برای «دنیا دیگه مث تو نداره» خیلی جیغ بزنند و در این حالت هم باز برای من بد بود. همه می‌گفتند یگانه را روی سن آورده و ضایع کرده و فرستاده پایین. هم در این حالت و هم در حالت قبلی، من ضایع می‌شدم.

محسن: در آن لحظه به چه چیزهایی فکر کردی! من اصلا فکر نکردم. تو میکروفون را جلوی من گرفتی، من گفتم هان؟ چی؟ من اییرمانیتور ندارم، اصلا نمی‌دانم آهنگ چه گامی دارد!

بنیامین: ولی مردم حال کردند.

نمی‌خواهید با هم کنسرت مشترک بگذارید؟


محسن: همین که می‌بینی ما دو نفر کنار هم ایستاده‌ایم، یک اتفاق نادر در موسیقی ایران است. خیلی‌خیلی کم پیش می‌آید که دو نفر حاضر باشند دوشادوش هم بایستند. در موسیقی به طور کل همه با هم مشکل دارند. ما خودمان مشکل نداشتیم که الان اینجاییم.

بنیامین: حالا برعکس این مشکل داشتن در ایران، در هالیوود، این اتفاق به شکل دیگری افتاده است. خواننده‌ها قبلا با هم به سختی فیت می‌کردند، ولی حالا بیشتر از قبل با هم کار می‌کنند و هرچه پیش می‌روند، بیشتر با هم همکاری دارند برای آنکه جامعه خودشان را قوی‌تر کنند. این یک اتفاق مدرن است و هرچه جلوتر می‌رویم، بیشتر باید به این سمت برویم.

محسن: به این منطق رسیده‌اند که موسیقی، یک صنعت است و باید همکاری را در این صنعت بیشتر کرد.

شما دو نفر الان رفیق‌هایی هستید که رقیب همدیگر هم به حساب می‌آیید. درست است؟


بنیامین: رقابت نباشد که رفاقت فقط به درد چای خوردن و یک جا بنشینیم و حرف بزنیم، می‌خورد. همین رقابت است که جذاب‌ترش می‌کند.

محسن: الان دو تا آرتیست موزیک الکترونیک هستند که در سبک خودشان دیوانه‌اند! ولی هر دو به بک‌استیج کنسرت‌های همدیگر می‌روند؛ کاری هم نمی‌کنند، فقط می‌ایستند. فقط برای اینکه جمعشان و موسیقی‌ای که از آن لذت می‌برند، ارتقاء پیدا کند و کیف کنند.

محسن، فکر می‌کنی بنیامین به ما گفته کدام آهنگت را بیشتر دوست دارد؟


محسن: به نظرم گفته «سکوت».

بنیامین: آره؛ «سکوت»ات واقعا قطعه خوبی است. در موزیک پاپ اینطوری است که وقتی مردم قطعه‌ای را دوست دارند، یعنی موفق است.

محسن: الان اگر بنیامین را از من بپرسید، می‌گویم «دنیا دیگه مث تو نداره». جالب اینکه همه آلبوم بنیامین 85 را به نام «دنیا دیگه مث تو نداره» می‌شناسند. همانطور که آلبوم «رگ خواب» من را با نام «سکوت» می‌شناسند. این در شرایطی است که قطعه‌ای هیت یا مگاهیت ‌شود و در این شرایط، داستان به کل فرق دارد.

بنیامین: جالب اینکه حتی همان قطعه من، اسمش «خاطره‌ها» است نه «دنیا دیگه مث تو نداره».
محسن تیتراژ سریال «آسمان همیشه ابری است» را خواندی که به یکی از قطعاتت در آلبوم «رگ خواب» شبیه بود. درست است؟

محسن: آن تیتراژ را من تنظیم نکرده بودم. وقتی خودم تنظیم‌کننده باشم، همه تلاشم را می‌کنم که فقط در یک آلبوم، تنظیم‌ها شبیه هم باشد، ولی آلبوم تا آلبوم باید با هم فرق کنند.

دیگر تیتراژ نمی‌خوانی؟


محسن: فعلا نه.

به نظرت در مورد «قلب یخی» اشتباه نکردی؟


محسن: من آن موقع اصلا به این فکر نکردم که وقت ندارم. درگیر کنسرت‌ها بودم و واقعا وقت نداشتم. در صورتی که برای چنین کاری، باید با تک‌تک عوامل حرف بزنی، کلیت کار را بدانی، ببینی و...؛ باید ببینی خود دست‌اندرکاران وقت دارند؟ برای چه سراغ تو آمده‌اند؟ آمده‌اند چون به کار تو اعتقاد داشتند یا آمده‌اند که کارشان را راه بیندازی؟ حالا باید اعتراف کنم که اشتباه کردم. این پروژه همه چیز داشت جز وقت.و تو بنیامین، تازه تیتراژ تلویزیون را شروع کرده‌ای.

بنیامین: «ماه عسل» کاری برای ماه رمضان بود. هر هفته هم متناسب با حال و هوای ماه رمضان، کمی ریتم، تنظیم و شعر تغییر می‌کرد و در واقع هر هفته همراه با ماه کامل می‌شد. تیتراژ اگر کار خوبی باشد، باز هم انجام می‌دهم.

هیچکدام دوست ندارید برای یک افتخارآفرینی یا یک واقعه ورزشی قطعه‌ای بخوانید؟


محسن: من ژانرم این نیست.

بنیامین: جام‌جهانی قبل ما داشتیم کاری را تنظیم می‌کردیم که در اینترنت آپ کنیم، اما یکهو دیدم کلی آهنگ به همین مناسبت آمده است. من هم کلا بی‌خیال پروژه شدم،اما در اصل باید موقعیت پیش بیاید. موزیک پاپ همین است. باید در موقعیت تصمیم بگیری، مثلا همین قطعه «سکوت» این را ببین...

محسن: ببین همین می‌شود که اختلاف به وجود می‌آید. به من می‌گوید «این»، انگار من مبلم! (می‌خندند).

هر دو فینالیست هستید؟


محسن: من به دلیل اینکه حال و هوای موزیک الکترونیک در «رگ خواب» خیلی به دلم نشست، اینجا هم بیشتر به آن پرداختم. امیدوارم شنیده شود و واقعا بنیامین، امیدوارم آلبومت بترکاند. چون تو بترکانی، من هم بیشتر دیده می‌شوم.

بنیامین: خیلی چاکریم. من هم امیدوارم آلبومت خیلی پرفروش شود و حسابی شنیده شود.
انتشار یافته: 124
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1391/06/11
محسن بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــِِِِی نظیره
بد جور منتظر آلبومتم
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1391/06/11
بنیامین تو دنیا تکه اما این چیزی از شایستگی محسن کم نمیکنه.منتظر آلبومهای زیباتون هستیم.
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1391/06/11
بنیامین رو دوست دارم ولی محسن یگانه رو به خاطر این که زیرآب بهترین و قدیمی ترین دوستش{محسن چاوشی} رو تو رسانه ها زد به دلم نمیشینه...
پاسخ ها
متانت
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
جریانه این زیر آب زنی چی بوده آقا محمد؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
متانت جان،یگانه گفته بود که محسن چاوشی نمیتونه زنده بخونه که محسن چاوشی وارد حاشیه نشد...اگه میخواست جواب همه رو بده الآن دیگه یه سخنگو شده بود.................
متانت
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
ممنون آقا محمد
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1391/06/11
واي محسن ميتركونه با البومش.به تاخير افتادن البوم بنيامين به خاطر اين نيست كه ميخواد با مال محسن تو يه زمان نيفته كه البوماشون به خطر نيفته؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1391/06/11
فقط و فقط بنیامین.البومشم اول میشه
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1391/06/11
فقط محسن
حباب می ترکونه
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1391/06/11
انچه عیان است چه حاجت به بیان است
بنیامین بهترین خواننده پاپ .وبا سخصیت ترین وباگذشت ترینه
از لحاط شخصیت وصدا واحساس سلطان
ولی اصولا نمی دونم چرا مطبوعات فقط زوم میکنن رو بنیامین که تو مصاحبه اش چی گفته ایا با خودشون نمیگن لحن صحبت وحتی انتقاد بنیامین نه تند بود نه توهین امیز کاشه یه طرفه به قاضی نرن وعدالت را رعایت کنن..
فقط فقط فقط....بنیامین مرد اول پاپ ایران
پاسخ ها
حدیث
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
کی گفته؟ برو نظرسنجی خواننده های پاپو ببین. ببین بنیامینو محسن جاشون کجاست. فرزاد فرزین اوله درست مثل همیشه. توی همه چیز
لنا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
حدیث جون مهم اینکه ما بنیامینی ها میدونیم کی همیشه اوله
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
توی جراحی صورت محسن یگانه اوله،
توی جراحی بینی فرزاد فرزین اوله!!!
یه هوادار(اذین)
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۴
درسته سیما.تو این یه مورد بنیامین تنهاست(متاسفانه)
آرنیکا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
آقامحمدیعنی بدجورباهات موافقم
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1391/06/11
هر جفتشون فوق العاده هستن....ولی صدای بنیامین خاص تره!نمیشه یکی شونو انتخاب کرد اخه یگانه هم صداش خاصه!
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1391/06/11
بنیامین بی نظیره! ما بنیامینی ها منتظر البوم جدیدت هستیم! بنیامین بهترینه!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1391/06/12
بنیــــــــــــامیـــــــــــن همیشه بهترینه
دوست دارم منتظر منفجر شدن سکوت آلبوم جدیدتم ...
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1391/06/12
هرکدوم صاحب سبک هستن و در نوع خودشون بی نظیرن. اما بنیامین شیوه جدیدی رو به موسیقی ایران تزریق کرد
Iran, Islamic Republic of
05:17 - 1391/06/12
هر دو دوست داشتنی و خوش صدا هستند امیدوارم هر دو موفق باشند...
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1391/06/12
بنیامین خواننده ای عالیه
دستت درد نکنه بنیامین خان
ایشالا آلبوم سومت هر چه زودتر بیاد
ما همگی منتظر ترکوندن این آلبومتیم
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1391/06/12
بنیامین بسیار سنجیده و عالی صحبت کرده. اما یگانه بدون اعتماد به نفس و خام.
با خواندن مصاحبه احساس می کنی بنیامین یک سرو گردن بالاتره.
خدا هر دو را حفظ کنه اما اینجاست که می فهمی چرا بنیامین شده بنیامین
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1391/06/12
من از صداي محسن اونموقع كه توي گروه كر سعيد شهروز بود خوشم ميومد و دوست داشتم خودش جداگونه بخونه
خيلي خوشحالم كه بلاخره تونست آلبوماشو با مجوز بده بيرون و يكمي هم سود ببره
-
10:05 - 1391/06/12
واچرا نظرامونمیزارین
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1391/06/12
خيلي مصاحبه ي زيبايي بود. بنيامين كه مثل هميشه منطقيه. براي بنيامين و محسن بهترين البومو ارزو ميكنم.
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1391/06/12
فقطو فقط بنیاااااااااااااااااااااااااااااااامیییییییییین
البومشو اصل میخرم
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1391/06/12
اخه مگه ميشه پسر به اين گلي با كلاسي صداي خوب تحريرهاي جالب. صداي گرم. ترانه هاي متفاوت.نوآوري ها مختلف.ركورد زدن تو فروش آلبوم.اجراي زنده بي نظير.و...قابل مقايسه با هيچ خواننده ديگه نيست..خوب معلومه بنيامين فقط اينا برازندشه...جدا از شوخي جفتشون عالي اند اما معلومه كه طبق معمول البوم بنيامين ميتركونه ديگه:))
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1391/06/12
Be nazare man benyamin behtarine man ke bekhatere benyamin in majalaro kharidam
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1391/06/12
سلام
صدای هر دو قشنگه اما بنیامین:دنیا دیگه مثله تو نداره...نداره نمیتونه بیاره...
واقعا صداش حرفاش وهمه چیزش تکه
امیدوارم اول اول اول اول اول تو همه چی بشه مخصوصا آلبوماش...
انشالله بنیامین اول..
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1391/06/12
ستاره ی بین المللی موسیقی پاپ ایران بنیامین بهادری.مصاحبه بنیامین بهترین مصاحبه ای بود که ته حالا خونده بودم.منتظر البومت میمونیم.تو استار مایی.یکی از طرف طرفداران.
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1391/06/12
بنیامین همیشه با آرامش و با تواضع به سوالات جواب میدن و خیلی منطقی هستن

به امید موفقیت آلبوم سوم بنیامین
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1391/06/12
فقط میتونم بگم با نظر گوارای عزیز خیلی موافقم،هر کسی با خوندن مصاحبه متوجه این میشه که بنیامین عزیز چقدر زیبا و دلنشین و منطقی صحبت کرده،صحبت های بنیامین انقدر سنجیده بیان شده که ادم احساس میکنه بنیامین وقت زیادی برای جواب دادن گذاشته در حالی که مصاحبه کننده گفت که بنیامین مثل همیشه در کمال خونسردی به تک تک سوالات با دقت در کمترین زمان جواب میداده،اون تا جایی که میدونست بحث رو ادامه میداد تا به نتیجه برسه و اینجاست که معلوم میشه بنیامین همونیه که دنیا دیگه مثلش نداره!بنیامین عزیز بی صبرانه منتظر البوم جدیدی هستم که مثل خودت یه حسی بم میگه لحظات شیرین 85 میخواد تکرار بشه و این اتفاق خوبی برای همه ماست!
برای هر دو خواننده ارزوی موفقیت میکنم اما بنیامین بیشتر!!;-)
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1391/06/13
in bi edalatie k har chi motabeghe meiletunaro taeed mikonid!
man k chize badi nagoftam, faghat khastam ehsase khubi k b benyamin daramo y ja k motealegh b une sabt konam hala chera taeed nashod nemidunam!
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1391/06/13
بنیامین فوق العادس.....
اینو از صدا و لحن و اجرای کنسرهاش و مخصوصا جوابهای سریع و هوشمندانش یه همه ی سوالا میشه فهمید
البته محسن هم عالیه ولی خوب دنیا دیگه مثه بنیامین نداره.....
امیدوارم آلبوم هردوشون موفق باشه مخصوصا آلبوم بنیامین عزیز
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1391/06/13
فقط محسن یگانه
بنیامین که اگه محسن رجب پور نبود به هیچ جا نمیرسید...
پاسخ ها
پریسا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
آوا جان درسته آقای رجب پور کارای زیادی برای موفقیت بنیامین انجام داده اما اگه خوب فکر کنی میبینی یه مخاطب یا هوادار فقط صدای خواننده رو میشنوه و این صداست که روش تاثیر میزاره عزیزم!نمیاد ببینه که چه کسی کمکش کرده به خود خواننده توجه میشه و این بهترین بودن بنیامین رو نشون میده که این همه هوادار داره!
شارون
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
اها!!!! پس یعنی صدای زیبای بنیامینم محسن رجب پور بهش داده؟؟؟؟؟اهنگسازی هم محسن رجب پور میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
فقط محسن چاوشی که هیچکس کمکش که نکرد هیچی،تو سرشم زدندو و آلبوم هاشو دزدیدند و منتشرش کردن...
حمید.م
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
بنظر من اگه رجب پور نبود بنیامین خیلی بیشتر از این معروف میشد.
ملی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۴
اوا جان نظرتو برای خودت نگه دار.بنیامین خاصه دنیاست و همه اینو می دونن.چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.
یه هوادار(اذین)
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۴
اوا این چه حرفیه میزنی؟؟؟یادت رفته که ما باید به خواننده هامون احترام بزاریم.حالا هرکی میخواد باشه.
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1391/06/13
بنیامین عزیز همیشه با دقت و یه منطق خاصی صحبت میکنه که به قول یه گزارشگر (مجله دنیای زنان)انگار بنیامین مصاحبه گر رو به چالش میکشه ومن واقعا از لحن صحبت و اعتماد به نفس فوق العادش وارامش خاصی که تو حرفاشه لذت میبرم اصلا هم از تیتر خوشم نیومد که نوشته بود ما بنیامین رو محاکمه کردیم ....بنیامین عزیز ما چند تا مصاحبه متفاوت کرده که افراد مقابل جنبه بالایی نداشتن به ایشون چه ارتباطی داره ....
موفق باشی ای بهترین.
بنیامین جان انتظار البوم کشتمون زودی منتشرش کن .بای
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1391/06/13
بنیامین عزیز همیشه با دقت و یه منطق خاصی صحبت میکنه که به قول یه گزارشگر (مجله دنیای زنان)انگار بنیامین مصاحبه گر رو به چالش میکشه ومن واقعا از لحن صحبت و اعتماد به نفس فوق العادش وارامش خاصی که تو حرفاشه لذت میبرم اصلا هم از تیتر خوشم نیومد که نوشته بود ما بنیامین رو محاکمه کردیم ....بنیامین عزیز ما چند تا مصاحبه متفاوت کرده که افراد مقابل جنبه بالایی نداشتن به ایشون چه ارتباطی داره ....
موفق باشی ای بهترین.
بنیامین جان انتظار البوم کشتمون زودی منتشرش کن .بای
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1391/06/13
به نظر من کار هردو تاشون عالیه فقط بنیامین قبلا بیشتر آلبوم میداد بیرون که الان به صورت تک آهنگ میده بیرون محسن که همشهری خودمه کارش بیسته
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1391/06/13
منم با اوا موافقم.حباب محسن يگانه امسال ميتركونه.
پاسخ ها
شارون
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
ولی من با شما مخالفم!
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
منم شدیدااااااا مخالفم
ح
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
عاششششــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقتم یگانه
یه هوادار(اذین)
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۴
من که بی نهایت مخالفم
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1391/06/13
سلام
بنیامین عالییییییییییه حسی که توی صداشه فوق العاده س
محسن هم خیلی خووبه اما بنیامین تکه
برای هردوشون آرزوی موفقیت میکنم
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1391/06/13
با هیچ کدومتون حال نمیکنم باز بنیامین قابل تحمله. یگانه فقط آهنگ سکوتش قشنگ بود.
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1391/06/14
benyamin behtarin khanandeye ruye zamine az har lahaz take
kheiiiilllliiiiii dusesh daram
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1391/06/14
دقت كردين هر سايتي ميري طرفداراي بنيامين چقد به خواننده هاي ديگه و مخصوصا نظرات احترام ميذارن. و اين چيزيه كه من كمتر تو طرفداراي خواننده هاي ديگه ديدم اكثرا سعي ميكنن با خراب كردن طرف مقابل خواننده مورد علاقه خودشون بزرگ كنن. ديگه اسم نميبرم.به نظر من نظرات طرفدارها شخصيت خواننده رو نشون ميده و اين نشون دهنده ي شخصيت بالاي بنيامين هست كه ازش الگو ميگيرن.
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1391/06/14
بنیامین بهترینه و با کارهای خوبش بهترین میمونه. طرفدارهای بنیامین هم واقعاً دوسش دارن. ما واقعاً به خوبیه بنیامین اعتقاد داریم برای همین است لازم نمیبینیم به دیگران توهین کنیم تا بنیامین را ببریم بالا. خودش بالا و عالی است. به امید خدا بالا ه می مونه.
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1391/06/15
albume benyamin key gharare biad biroon?
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1391/06/15
من با اوا موافقم چون درسته كه بنيامين صداي قشنگي داره ولي تا الانم خواننده هاي خوش صداي زيادي بودند كه كارشون خيلي نگرفته.رمحسن رجب پور بود كه تشخيص داد كه بنيامين يه مدت نباشه تا حساسيتا بخوابه.
تو تنظيما من تنظيما هم تنظيم پيامو تو البوم دوم بيشتر دوست داشتم.
پاسخ ها
ترلان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
دوست عزیز هیچ کدوم ازاین خواننده های خوش صدایی که شمامیگی صداشون به صدای بنیامین نمیرسه!
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1391/06/15
با صدای محسن ارامش میگیرم
United States
02:57 - 1391/06/16
هر دوشون عالین..نباید مقایسه کرد چون یه سری ویژگیهایی محسن داره که بنیامین نداره و یه سری ویژگیهایی بنیامین داره که محسن نداره..محسن نتهای بالا رو عالی میخونه
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1391/06/16
به نظر من بنیامین بهترینه
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1391/06/16
بنیامین بی نظیره عالیه محسن یگانه صداش قشنگه اما یه سری از شعرای که میخونه جالب نیست این نظر منه ها به کسی بر نخوره!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
02:36 - 1391/06/17
فقط بنیامین.........خلاق .مبتکر .خوش صدا.با احساس .مهربون .منطقی .........ودر نهایت بهترین خواننده پاپ ایران.
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1391/06/17
بنیامین همیشه وهمه جاتکه هیچکیم نمیتونه بهش برسه تا ابد!!!
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1391/06/17
بنيامين
مرد اول پاپ ايران
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1391/06/17
فقط اقای یگانه تک و بس
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1391/06/18
امروز 18 شهریور تولد بنیامین
به خودش و تمام بنیامینی ها تبریک می گم
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1391/06/22
به نظر من تو دنیا مثل بنیامین از هر لحاظ پیدا نمیشه.
پاسخ ها
ناتاشا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
بنیامین یه معجزس که باید قدرشو بدونیم.
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1391/06/22
just benyamin,harf nadare.bekhoda yedonast meslesh nist.
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1391/06/23
چه قدر خوبه که طرفدار بنیامین هستم. آخه هر چه قدر مصاحبه را می خونم بیشتر به برتری بنیامین پی میبرم. خیلی خوبه که نیامین واقعاً از هر لحاظ عالیه.
مطمئن هستم تمام بنیامینیها هم مثل من احساس غرور دارن.
بنیامین بهترین
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
وقتی میگم طرفدار بنیامینم به خودم افتخار میکنم.
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1391/06/24
محسن یگانه خاصه.من شخصا دیوونشم.
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1391/06/24
بنیامین بهترینه .عالیه ....
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1391/06/25
من به بنیامین ایمان دارم، صداش واقعابه آدم آرامش میده!تازه به نظرمن تنهاخواننده ایه که هوای تک تک طرفداراشوداره!!خلاصه بهتون بگم بنیامین رودست نداره ونخواهد داشت
پاسخ ها
پانیذ
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
باهات کاملا موافقم
پانیذ
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
باهات کاملا موافقم!
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1391/06/25
دنیا دیگه مثه تونداره،نداره ونمیتونه بیاره،دلاهمه بی قرارعشقن اماعشقی که واسه توبی قراره....عاشقتیم بنیامین،مهم نیست کی چی میگه برا ما توهمیشه اولی
پاسخ ها
یه هوادار(اذین)
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1391/06/27
ببينم اين طرفداراي بنيامين اگه تو سايت هواداراش نميگفتن بريد راي بديد بازم ميومدن؟جالبه نظر سنجيارم توش تقلب ميكنن.تو نظرات سايتشو كه ميخوني هركي داره يه راه كار ميده كه چندبار از يه كامپيوتر يا با چندتا كامپيوتر راي بدن كه راياش زياد شه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
نگین جون جمله ی اولت که کاملابی معنیه،پس سایت های هواداران بایدچی کارکنن؟!!!!درضمن بچه ها این حرفاروبرای این زدن چون اونی که حقشه ولیاقت داره باید اول بشه!!!شمام بهتره ازاین به بعد بابنیامینی ها این طوری حرف نزنی واحترام خودت ونگه دارعزیز
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
نگین خانوم حالاشمابرو بازرسیتو ادامه بده فکرنکنم هنوزپروندتون تموم شده باشه هان؟؟تازه به نظرت خود شماهاهمچین کاری نمیکنید،حالامابنیامینی هاباهم رفیقیم نظراتمون وبهم میگیم شما ام میری میخونی چون هیچی نمیدونی میای ازاین نظرامیذاری!!بنیامین ما همیشه اولههههههههههه
یه هوادار(اذین)
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
نگین عزیز توی وب سایت هوادارای بنیامین فقط کسایی که میان نظر میدن طرفدار بنیامین نیستن بلکه خیلی های دیگه طرفدار بنیامین هستن که اصلا سایت هوادارارو نمیشناسن ولی چون از صدای بنیامین خوششون میاد میان رای میدن.در سایت هم باید اعلام کنن نظر سنجیه که هوادارا هوای بنیامینو داشته باشن.اگه بخوای اینجوری فکر کنی پس منم باید بگم اگه تو سایت فرزین نظرسنجیو اعلام نمیکردن بازم میومدن رای بدن؟در مورد تقلب: فکر نمیکنم که همچین کاری کنن اگر هم این مطلبو بیان کردن خب طبیعیه هر طرفداری دوست داره که رای خواننده ی موردعلاقه ش از همه بیشتر باشه البته اگه دقت کرده باشی خیلی ها تو سایت هوادارا اینو بیان کردن که این کار درست نیست.اگر هم میخواستن تقلب کنن الان رای ما باید خیلی بیشتر از رای بقیه میبود.امیدوارم که نظرت در مورد هوادارای بنیامین تغییر کرده باشه و در موردشون مثبت فکر کنی.
شارون
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
من تا حالا توی وب سایت هوادارای بنیامین نرفتم ولی یقین دارم که طرفداراشم مثل خودش ادمای خیلی خوبین.چون خودم طرفدار سرسخت بنیامینم دوست ندارم درمورد بنیامین و طرفداراش بد قضاوت شه!!!امیدوارم یاد بگیری که در مورد بنیامینی ها چه جوری باید حرف زد!
کامران
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
حالتون خوبه نگین خانوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟براتون متاسفم!!!!!!!!!
ملودی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
تو حق نداری در مورد بنیامین و طرفداراش اینطوری حرف بزنی.
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1391/06/28
واقعا نگین جان خودت منظور کامنت فهمیدی؟ به نظرتو تو وب هودارا باید چه کرد؟؟؟واقعا جای سوال برام اگه می تونی بگو...؟خودت می گی هودار معنی هوادار یعنی حمایت کردن...واقعا بی معنی بود اگه قرار وب هودارا توش اطلاع رسانی نشه چه فایده داره وب هواداران وزدیم...یکم رو چیزی که می نویسی فکر کن...طرفدارای بنیامین به یه وب هوادارا محدود نمیشن ماشالله امار فروش البوم هاش مشخصه خحالا خدا شکر اقای کنسرت تو خارج از ایران تو دوشب بالای 12هزار نفر براش رفتن که امار این تظرسنجی ها در برابر این کنسرت ها چیزی نیست..اونم نه داخل ایران...داخل ایران که از حساب خارج شده...حالا اگه بچه ها چیزی گفتن دلیل نمیشه ما انجامش بدیم چون بخوایم نمی تونیم...اونا هم از مهربونیشون گفتن حالا10تا رای بدن نه چیزی اضافه میشه از محبوبیت بنیامین نه کم...اخه نیست بقیه انجام نمی دن...واقعا متاسفم با این کارا نه بنیامینی ها خراب میشن نه بنیامین ...به نظرت یه نفر چندتا کامپیوتر می تونه داشته باشه ؟؟؟؟بابا بسه این همه دشمنی با بنیامین...خنده داره به خدا..
پاسخ ها
یه هوادار(اذین)
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
سیما جان شما ناراحت نکن خودتو مهم اینه که ما هوادارا هوای بنیامینو داریم و نمیزاریم ازش انتقاد بیجا بشه.
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1391/06/29
نگین عزیز فکر کنم بدونی هرکسی یه انتخابی داره و هر کس باید به انتخاب طرف مقابل احترام بذاره و برای اون شخص و هواداراش ارزوی موفقیت کنه تا خودشم از این افکار مثبت که به سمت اونا میفرسته انرژی مثبت دریافت کنه و موفق شه....
اما در مورد صحبت هات باید بگم واقعا شما تو سایت هواداراتون چی کار میکنید ؟؟؟؟؟
مسلما در مورد مسائل اشپزی و قدو هیکل خوانندتون که صحبت نمیکنید !!!!!!
فک کنم ما هوادارا تا این حد شخصیت بنیامین عزیز برامون مهم بوده و هست که از این کارا نکنیم در ضمن شما بخش هایی که به بچه ها درباره این کار تذکر داده میشد رو نخونید وگرنه هیچ وقت این حرفو نمیزدید...
در مورد اون نظر سنجی هم باید بگم که واقعا حق بنیامین عزیز بود و...
من الان در نظر سنجی همون جا برای بهترین خواننده شرکت کردم و گفت شما در نظرسنجی شرکت کردید در حالی که اینطور نیست....
این واقعا ناعادلانه هست یا کار بچه های ما....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1391/06/30
فقط و فقط بنیامین . کل کلشون خیلی باحال بود خوشم اومد!
پاسخ ها
ملودی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
آره ولی بنیامین واقعا خیلی باهوشه. با این که حرفایی که میزد شوخی بود ولی شوخیاش به نفع خودش بود.
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1391/06/30
اصلا من نمیدونم پس خود نگین خانم از کجا فهمیده باید رای بده؟!! بالاخره باید اطلاع رسانی بشه بعد دیگه . نکنه شما خود به خود بهتون الهام میشه که کجا رای گیریه؟!!لابد دیگه !!!!
بعدش شما که از وب هوادارا ناراضی اصلا چه لزومی داره بیای سر بزنی ببینی چه خبره ، بعد بیای ببینی ما تو کامنتا چی میگیم ! دوست عزیز اول تحلیل کن بعد کامنتتو بذار . هر کسی یه نظر متفاوت داره ما هم اونجا نظراتمونو میگیم و با هم حتی بحث هم میکنیم . اما منطقی .خب این ایرادش کجاست؟ در عین حال با هم دوستیم و اینا هیچ ربطی به تفاوت سلیقه نداره .
ما تا آخرش پشت بنیامین و همدیگه هستیم . کاش ادامه ی کامنتا رو هم زحمت می کشیدی می خوندی بعد از تقلب و ... حرف میزدی. کاش ...
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1391/06/30
نگین جان هر نظرسنجی که گذاشته میشه بالاخره باید از یه طریقی اطلاع رسانی بشه دیگه!!حالا اینکه در سایت هواداران بنیامین به این موضوع اشاره شده که اشکالی نداره!!!!!!!!!!!
درمورد جمله دوم:یعنی شما میگی اول شدن های بنیامین در نظرسنجی ها همش باتقلبه؟؟؟؟!!!!!!!!!این حرفت خیلی غیر منطقیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی اگر طرفدار خواننده دیگه ای هم باشیم نباید به طرفدارای بقیه خواننده ها بی احترامی کنیم چون نظر و عقیده هرکس در جایگاه خودش محترمه
نظر تو هم محترمه اما حرفایی که میزنی واقعا غیر منطقیه امیدوارم روی حرفات تجدید نظر کنی
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1391/06/30
بنظر من مصاحبه ی جالبی نبود.بنیامین رو زیادی سوال پیچش کردن.خواننده ها ی این مجله به همچین سوال هایی علاقه ندارند.
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1391/07/03
واقعا آفرين به هواداراي بنيامين...هر چقدر كه بقيه بي شخصيت هستن هواداراي بنيامين واقعا معركه هستن...واقعا تبريك مبگم به بنيامين واسه داشتن همچين هوادارايي...با شخصيت و منطقي...آفرين
پاسخ ها
ملودی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
منم موافقم. هوادارای بنیامین همیشه تلاش میکنن که بنیامین بیشتر به چش بیاد.
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1391/07/05
چرا طرفدارای بنیامین از محسن بیشتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ملودی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
چون بنیامین اهنگاش عاشقانس و اونارو از ته دلش میخونه.
Canada
10:48 - 1391/10/15
خدایی جفتشون لایک دارن
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1392/04/13
دنيا ديگه مثل بنيامين نداره
اميدوارم در همه جا بهترين بمانه
يگانه هم خوبه ولى بنيامين تك تك
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1392/06/12
بنیامین خوشتیپ ترین و خوش قیافه ترین و بااحساس ترین خواننده دنیاس. صداشم حرف نداره. مطمئنم بنیامین میترکونه.
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1392/09/21
فرزاد فرزین جووووننننم *
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1393/02/12
هیچ صدایی مثل محسن نمی شه عاشقتم محسن جون&
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1393/06/30
آخه بنیامین جان با این پسره محسن اصلا قابل مقایسه هست؟؟چیه این .........محسن....
فقط بنیامین جاااااااااااااااااااااان همین
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1393/06/30
بنیامینی ها روی محسنی ها رو کم کردن آفرین دمتون گرم
طرفدارهای محسن خیلی خنده دار جواب دادن خخخخخ
در واقع این یه کل کل بین بنیامینی ها و محسنی هابود و هست
چه خنده دار محسنی ها خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1393/10/24
جفتشون بی مزه ومزخرف هستند بهترین خواننده علی لهراسبی
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1393/11/12
سلطان موسیقی پاپ فقط محسن یگانه همینو بس
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1394/01/10
اون بالا بالا ها یکی میگی محسن یگانه گفته چاووشی نمیتونه زنده بخونه.واقا شما از تهمت نمیترسی از روز قیامت نمیترسی.اخه چرا اینجوری میگی.تو یه مصاحبه از یگانه پرسیدن چرا اقای چاووشی کنسرت نمیزاره؟چاووشی صدا سازی میکنه!!؟؟اما یگانه گفت اصلا ربطی نداره ای نظر شخصی ایشون و سوال کردن زیاد در این مورد به نظرم توهین محسوب میشه."محسن چاووشی صدا سازی نمیکنه.باید بگم این تیتر مصاحبه به گفته محسن یگانه بود
United States
16:12 - 1394/01/14
من خودم به شخصه طرفدار محسن یگانه ام
تاحالا همه آهنگاشو گوش دادم همشو
حتی اونایی که با گیتار و بودن ضبط خونده
ولی به لحاظ اخلاق و رفتار فکر کنم ما برامون درکش سخته شوخی محسنو درک کنیم
وگرنه محسن یگانه مغرور نیست آدم شوخ طبعیه
بنامین بهادری هم یکی از خوانندگان بزرگ و به جرات میشه گفت از رقیب های جدی یگانه محسوب میشه
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1394/01/15
هر دوتاشون رو دوست دارم و واقعا طرفدار دوتاشون هستم و سعی میکنم هر دو رو حمایت کنم . هر وقت آلبومشون میاد میرمو اصلشو میگیرم . اما راستش باید قبول کرد که خیلیا به سبک محسن یگانه میخوندن و هنوز هم میخونن . اما بنیامین یه سبک و راه جدیدی رو شروع کرد و خیلی هم در اون موفق شد . و باید گفت که کار بنیامین تک و قابل تحسینه . من همیشه آمادگی شنیدن آهنگای بنیامین رو دارم و هیچ وقت از شنیدنشون خسته نمیشم .
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1394/03/20
واقعا افرین به هوادارای بنیامین...همیشه به خودم افتخار میکنم که بنیامینی هستم...
تا حالا یه بارم ندیدم بنیامینی ها به خواننده های دیگه توهین کنن تا اونو بالا ببرن...
به افتخار بنیامین و بنیامینی هااااااااا
بنیامین94....بزودی
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1394/05/20
به افتخار همه بنیامینی ها
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1394/05/30
بنیامین بی نظیره

ولی توهین به محسن یگانه نباشه دوستش دارم ولی گوش نمیدم به نظرم صداش قدیمی شده.


بنیامین اگه اینو میخونی بدون عاشق خودتو اون بارانا عزیز خوشگل هستم.


کلاه قرمزی 94 هم که اومدی اون جا رو از عطر خودت پر کردی.بی نظیری بی نظیر.
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1394/05/30
بنیامین دوست داریم بی نهایت..................................................بنیامینی ها پرچما بالاااااااااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
03:35 - 1394/05/31
محسن یگانه عاشقتم ویکی ازطرفدارای پروپاقرصت صدات وکارات وسبکت تقریباشبیه مرتضی پاشایی آهنگای نباشی وسکوت وعذاب ودوست دارم وبون عالیییییییی همیشه موفق باشی
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1397/02/19
اگه شخصیت بنیامین رو بخوام توصیف کنم باید بگم ک بنیامین یعنی : سلطان احساس/ یعنی سلطان مهر و محبت و در یک کلام یعنی سلطان همه ی خواننده های پاپ چون واقعا صاحب سبک خاصه خواننده باید صداش به آدم آرامش بده که صدای بنیامین دقیقا همین حسو داره
بی صبرانه منتظر آلبومتم بنیامین جان
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1397/08/19
هیچکس برام مهم نیس که چی میگه و چی میشنوه من فقط بنیامین برام مهمه و دیگه هیچ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج